Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbit
   Kuririn
   Nicolai
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [przyklejony] Modyfikacje do MM
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Azon PW
27 listopada, 10:09
Alamar:
PODOBNO poniższy mod umożliwia to, co wielu moderom MM6-8 się tylko śniło - łączy wszystkie gry w jeden świat. (...)

Kurka wodna. Aż ciężko w to uwierzyć. Na dodatek autor wciąż udostępnia nowe patche w odpowiedzi na posty użytkowników.

Alamar PW
27 listopada, 10:19
Tak. Niestety, na razie jest bałagan wśród skryptów (wynikający z połączenia trzech gier w jedno) i część zadań/klikanych rzeczy nie działa.
Ale jak sam wspomniałeś, autor naprawia zauważone błędy na bieżąco.

Stan na dziś jest taki, że ten mod działa, ale też jeszcze dużo mu brakuje do poprawnego funkcjonowania.

J. M. Sower PW
28 listopada, 07:01
Jeszcze nie testowałem, jednak Rodril dzieli się swoimi skryptami poszerzającymi możliwości gry, z których korzystam przy moim modzie. Zapewniam, że jeśli chodzi o skrypty, to koleś wie co robi. ;)

Alamar PW
28 listopada, 13:52
W to nie wątpię. Po prostu przy łączeniu trzech gier w jedną, nie da się wszystkiego uporządkować od razu, tym bardziej samodzielnie. Na razie gracze wyłapują błędy, a autor je na bieżąco poprawia. Do 100% (czy nawet 99%) funkcjonalności jeszcze modyfikacji trochę brakuje.
Nawet załatane wersje MM6-8 miały błędy, a co dopiero mod łączący je w jedną grę.

J. M. Sower PW
28 listopada, 18:37
Ilość skryptów i innych plików mnie oszołomiła. Jeden ze skryptów dodaje do menu tworzenia drużyny możliwość wyboru klasy niezależnie od rasy. Pewnie będę się starał to przenieść do mojego projektu. Autor włożył w tego moda naprawdę solidny kawał pracy. Sądzę, że ten mod będzie wspaniałym podsumowaniem tych trzech części serii.

Osobiście muszę przyznać, że sama koncepcja obecnie jakoś nie porywa pod względem rozgrywki, gdyż w oryginalne części już się nagrałem, a praca nad moim modem zaostrzyła mi apetyt na coś całkiem nowego. Zachwyca mnie raczej mnogość innowacyjnych rozwiązań, którymi będę się mógł sam posłużyć. Aczkolwiek nie wykluczam, że w przyszłości w tego moda nie zagram. ;)

mervell PW
28 listopada, 22:23
O panie! :O Brzmi imponująco, tylko kiedy ja to ogram.
Pokazałby ktoś screeny, jak zostały porozwiązywane rzeczy typu portal miejski, różne buteleczki eliksirów itd?
No i jeszcze takie pytanki, czy jak przejdzie się MM6 i zacznie się zwiedzać MM7 to nie będzie tak, że wszystko bedzie dla naszej drużyny na jedno uderzenie?

Ale wciąż marzy mi się jakiś mod do MM z oryginalną zawartością. :3 W sensie mapkami, lochami i jakimiś bardziej rozbudowanymi questami, niż te co były w oryginalnych grach.

J. M. Sower PW
29 listopada, 13:06
Cytat:
No i jeszcze takie pytanki, czy jak przejdzie się MM6 i zacznie się zwiedzać MM7 to nie będzie tak, że wszystko bedzie dla naszej drużyny na jedno uderzenie?
Obecnie trochę tak, lecz z tego co czytałem to chyba nowe poziomy magii odblokowuje się po przejściu na inne kontynenty i autor coś pisał o planach na dostosowywanie siły stworów zależnie od miejsca startu. Na pewno wymaga to dużo pracy, ale da się sprawić aby gra zawsze stawiała wyzwanie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [przyklejony] Modyfikacje do MM