Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Sheensherr PW
1 czerwca 2007, 17:20
To już ustawię sobie zwykły awatar nawiązujący do świata fantasy.

@ MCaleb, troszki za dużo tych punktów, a posty to chyba lepiej żeby były długie.

Sheensherr PW
2 czerwca 2007, 13:02
Dajcie mi jeszcze jedną szansę.

Sheensherr PW
2 czerwca 2007, 14:57
Przepraszam cię Qui za używanie nieklimatycznych animacji i avatarów i za podwójne znaki zapytania ;)

Qui PW
3 czerwca 2007, 02:25
Nie ma to jak nieszczere przeprosiny... No dobra, ale żeby mi to było ostatni raz. I lepiej potraktuj to serio, bo tolerancja władz Groty jest w tej chwili raczej znikoma.

Quba Drake PW
3 czerwca 2007, 09:06
No wiesz Grota ma raczej klimat fantasty, więc wybrać sobie avatar nawiązujący do tego klimatu, tak samo nick.
Ps. MCaleb miło że zwracasz się do mnie po imieniu:) tylko żeby nie wynikły z tego jakieś kąsekwęcje.
Qui a mogę spytać jakie przeprosiny będą szczere to tak nawypadek jakbym...

Sheensherr PW
3 czerwca 2007, 12:05
Dzięki.

Fandor PW
1 października 2012, 19:33
Cześć, chciałbym zmienić swój nick.
Powód: nick jest z języka angielskiego tylko zapisałem go tak jak się czyta (może prawie) stąd chcę zmienić mój nick na Thunder510 (przy cyferce zostanę).
Nie pisać że odkopałem, bo mi kazali ;).

TopFunny525 PW
1 października 2012, 20:00
Dość dziwny pomysł, wydawało mi się, że chodziło jedynie o usunięcie cyferek z nazwy, przez co zostanie samo Fandor :P. Besdies, wolę już twój obecny nick od Thunder510, nie wiem dlaczego, ale pierwsze skojarzenie to Power Rangers :P.

BTW, nie wiem czy Acid się zgodzi, ostatnim razem, gdy prosiłem o zmianę nicka skończyłem z guzem na czole :>.

Szalony ogr PW
7 października 2012, 18:28
To może teraz ja...

Można by wstawić spację i zamienić Ogr na ogr (zmniejszenie litery)?

Dark Dragon PW
7 października 2012, 18:55
Jako, że nie stworzy to żadnych problemów z rozpoznawaniem... Proszę ;)

TopFunny525 PW
11 października 2012, 04:03
Hmmm... Spać mi się nie chce (nie śpię przez całą noc :S) i mam prośbę/pytanie, czy można mi zmienić nick z TopFunny525 na AngelaPL/AngelPL? :>

Jeśli można to bardzo bym o to prosił (bardzo mi na tym zależy), Pozdrawiam.

Dark Dragon PW
11 października 2012, 07:46
Topik:
Hmmm... Spać mi się nie chce (nie śpię przez całą noc :S)
Dzięki za podzielenie się z nami tą jakże cenną informacją...

Topik:
i mam prośbę/pytanie, czy można mi zmienić nick z TopFunny525 na AngelaPL/AngelPL? :>
Nie. Za często chciałbyś zmieniać nick/avatar. Powoduje to trudności z rozpoznaniem użytkownika. Dodatkowo nick zakończony na "a" sugeruje płeć żeńską, co również może być mylące. Max na co mogę pójść póki co to u... usnięcie cyferek z końca nicka :P

TopFunny525 PW
11 października 2012, 12:36
Dlatego mówiłem, że Albo AngelPL albo coś innego, cóż, skoro się nie da, dziękuje za możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia :) (ja niestety takiego nie mam :()...

Shin0bi PW
11 października 2012, 15:06
Po co "PL" na polskojęzycznym forum? ;o

AmiDaDeer PW
11 października 2012, 15:39
Narzekacie, narzekacie, a ja tu jestem hobbitem i dzielnie znoszę to upokorzenie. :P

Irhak PW
11 października 2012, 15:47
Biedne małe hobbbiciątko...
Nicki powinny być IMO zmieniane jedynie w przypadku:
1) pozbycia się liczb z niego (w tym także język pokemoniasty)
2) ujednolicenia nicków z różnych forów o tej samem tematyce (np. AC i JB)

Alistair PW
11 października 2012, 17:54
Częsta zmiana nicka oznaczać może problemy z samookreśleniem się.

Fandor PW
2 listopada 2012, 21:26
Ja zostaję przy tym samym avatarze to mnie zapamiętacie.
POstanowiłem zmienić nick już na stałe, powód, przezwisko wśród znajomych mocno weszło w obieg więc chce by moje konto miało ten sam nick: Yami

Rabican PW
2 listopada 2012, 22:14
Fandor:
POstanowiłem zmienić nick już na stałe, powód, przezwisko wśród znajomych mocno weszło w obieg więc chce by moje konto miało ten sam nick: Yami
Może "Yummy"? :P

TopFunny:
Besdies, wolę już twój obecny nick od Thunder510, nie wiem dlaczego, ale pierwsze skojarzenie to Power Rangers :P.
Mnie się z Thunder Clashem kojarzy. Btw, co znaczy "besdies"? Ktoś umiera?


Tak czy inaczej radzę zapamiętać, że w Grocie nicki zmienia się tylko w szczególnych przypadkach (vide Kamixo/Rah/Sawyer czy Irhak), nie wtedy, gdy stary się komuś znudzi.

Arszonto PW
1 lutego 2014, 18:11
Czy byłaby możliwa poprawa drobnej "literówki" w moim nicku? Chodzi o to, że od jakiegoś czasu staram się "unifikować"(?) swoją działalność w sieci. Po prostu na większości stron jestem zarejestrowany pod nickiem "Arszonto" i chciałbym pod taką właśnie nazwą korzystać z forum kwasowej groty.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel