Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 84 - 85 - 86

Nemomon PW
12 kwietnia 2008, 13:51
Viniusie, Ty akurat masz to szczęście, że wystarczy iż tylko o jednej rzeczy wspomniesz a osiągasz swój cel, więc pod tym względem nie musisz się za bardzo napracować.

Nemomon PW
3 maja 2008, 10:30
Jako, że jest dobra okazja, to chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w dzisiejszym pięknym święcie Konstytucji 3 Maja. Byśmy nie zapominali jakiej narodowości my jesteśmy... (jak również tego, że cztery lata później Polska przestała istnieć na 123 lata i m.in. z powodu uchwalonej Konstytucji).

Huangdi PW
3 maja 2008, 11:26
Dzisiaj jest organizowany dzień bez komputera. Ciekawe czy ktoś wytrzyma?

dambibi PW
3 maja 2008, 13:37
Nie wiedziałem więc mi się nie uda ;p.

Assassin PW
3 maja 2008, 14:18
Dzień bez komputera??Nic o tym nie wiem.

Huangdi PW
3 maja 2008, 14:40
Jakaś inicjatywa jest, ale chyba wszyscy za wyjątkiem organizatorów to lekceważą. Może i dobrze.

LINK DO STRONY

Trang Oul PW
3 maja 2008, 15:36
Zacznijmy od tego: co nam da ten jeden dzień? Zapłacimy za prąd parę groszy mniej? To tak jak ze Sprzątaniem Świata, sprzątamy po to, aby przez 364 dni dalej śmiecić...

Huangdi PW
3 maja 2008, 15:55
A propos sprzątania świata - niedawno robiliśmy w szkole segregację odpadów. Potem zostały wwalone na jedną ciężarówkę. Chyba nie muszę tego komentować.

A jak słusznie Trang'u zauważyłeś jeden dzień nic nie da. Lepiej jest stopniowo wdrażać te energooszczędne technologie (nawet zwykłe żarówki wymieniać)

Rabican PW
4 maja 2008, 00:18
Huangdi:
A propos sprzątania świata - niedawno robiliśmy w szkole segregację odpadów. Potem zostały wwalone na jedną ciężarówkę. Chyba nie muszę tego komentować.
Normalka.

A propos Sprzątania świata, czytałem ongiś, iż pomysłodawcy akcji uważają, że nie realizuje ona pierwotnych zamierzeń. Dzieci i młodzież łażą i zbierają śmieci (bo muszą), ale dorośli gapią się i nic nie robią; wzrost świadomości społeczeństwa jest niemal zerowy. Osobiście, darowałem sobie udział w akcji od czasu, gdy moja wychowawczyni uznała za nie do pomyślenia, by ona brudziła sobie swe wypielęgnowane rączki zbieraniem śmieci; miast tego, przyglądała się, komentowała i komenderowała uczniami, oburzając się święcie, gdy nie chcieli dotknąć czegoś extraordynaryjnie syfiastego. Nauczyciel nie musi być zawsze przykładem dla uczniów, lecz powinien starać się nim być.

Pozdrawiam.
R.

Huangdi PW
4 maja 2008, 11:54
Rabican:
Normalka. A propos Sprzątania świata, czytałem ongiś, iż pomysłodawcy akcji uważają, że nie realizuje ona pierwotnych zamierzeń. Dzieci i młodzież łażą i zbierają śmieci (bo muszą), ale dorośli gapią się i nic nie robią; wzrost świadomości społeczeństwa jest niemal zerowy. Osobiście, darowałem sobie udział w akcji od czasu, gdy moja wychowawczyni uznała za nie do pomyślenia, by ona brudziła sobie swe wypielęgnowane rączki zbieraniem śmieci; miast tego, przyglądała się, komentowała i komenderowała uczniami, oburzając się święcie, gdy nie chcieli dotknąć czegoś extraordynaryjnie syfiastego. Nauczyciel nie musi być zawsze przykładem dla uczniów, lecz powinien starać się nim być.

Przypomniało mi się znalezienie kilku podpasek... Ale był ubaw. Co do akcji to woleliśmy zbierać śmieci (kto zbierał ten zbierał) niż siedzieć na religii z księdzem inkwizytorem. W kwestii wychowawczyni to nasza jest zdecydowanie dla nas "wzorem". Czasem nie wie jaki jest dzień tygodnia. W środę ubiegłą przyszła w spodniach, które miały za krótką nogawkę i tak siedem godzin.





Assassin PW
5 maja 2008, 13:25
A teraz z innej bajki:P. Mogli byście mi powiedzieć co to za stwór jest za kratami. Troglodyta czy potwór ryba z H4.

http://www.h5.acidcave.net/Aimg/nwcimageh3menu.jpg

EDIT:Ale z koroną czy z czym on tam jest.

Vatras PW
5 maja 2008, 13:28
Dam sobie rękę uciąć (i tak mi się zregeneruje :P), że to troglodyta. Szczególnie, że w H3 nie było potwora morskiego. Swoją drogą paskudne to menu, chwała Starożytnym, że się w grze ostatecznie nie znalazło.

dambibi PW
5 maja 2008, 15:21
To chyba coś na ścianie wisi ale nie jestem pewien.

Huangdi PW
5 maja 2008, 15:29
Bardziej troglodyta, ale nie jestem pewien.

MCaleb PW
5 maja 2008, 20:57
Bardzo dziwne. Powiększyłem obraz niemal dwu i pół krotnie, ale wciąż nie mogę dokładnie orzec cóż zacz. Rozpoznaję pysk, zęby i łapy, lecz nie wiem czy to brązowe to tułów czy tacza (sądząc po układzie rąk, to albo ma dwie pary, albo to dziwnie ustawiony tułów). Nie mogę też sprecyzować gdzie stwór ma nogi i czemu wyglądają one na ucięte. Także zastanawia mnie ta biel za nim i dokąd trwa - zaczyna się znad głowy, lecz równie dobrze może być jej częścią, a kończy pod łokciem prawej ręki. Zieleń na głowie też mi nie pasuje, a z obrazem troglodyty kłóci się czerwone niby-oko.
Czy w MM w ogóle występowało takie stworzenie, czy to bardzo wczesna wersja troglodyty?

Alamar PW
5 maja 2008, 21:10
Toż to dwie istoty tam są - strażnikowate coś (hełm, włócznia i tarcza) oraz troglodytowate cuś (ręka uniesiona do ciosu - ktoś wziął to za koronę). A biel to po prostu - glaca się temu potworkowi świeci (jakoś nie widzę u niego oczu).
Aha - troglodyta w MM7 i MM9 wygląda jak w H3-4 - innych potworków podobnych do tego czegoś w MM nie stwierdzono (choć ten typ ataku przypomina zamach behemota).

Quba Drake PW
9 maja 2008, 18:13
Ja tak trochę pytanie. Właśnie robię(kolejną zresztą) stonkę o Heroes. Czy któryś z Grotowiczów zna się na HTML-u. Jeśli tak, to proszę napisać na Gadu-Gadu.

Ps. Jeśli ktoś chciałby pograć w Władce Pierścieni Bitwa o Śródziemie II albo Heroes III(tylko Złota Edycja) to też proszę pisać na Gadu-Gadu.

Ptakuba PW
9 maja 2008, 21:10
Przez internet nawet bym se w BoŚa pograł, ale:
-mam słabe łącze
-mam mało RAMu ;P

Kreator PW
23 czerwca 2008, 15:32
Witam wszystkich po długiej nieobecności, ostatnio dużo podróżowałem po innych krainach, trochę mi brakuje tutejszego piwa i nowych wiadomości więc postanowiłem ponownie odwiedzić Grotę (dobrze, że Acid mnie nie wymeldował;))

Acid: Damn... wiedziałem, że o czymś zapomniałem :P
(ekhm)... to jest ten... no... witamy z powrotem ;)


Zatem pozdrawiam znane mi Istoty i nowych Podróżników:).

TOLBERTI PW
24 czerwca 2008, 23:50
W bitwę o śródziemie II to mogę z chęcią pograć ale na kompie czy na xboxie 360? Bo mam tylko na xboxie.
P.S. Czy gra ktoś w The lord of the ring strategy battle game, warmłotka? (takie figurki jak ktoś nie wie)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel