Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 84 - 85 - 86

Rabican PW
25 grudnia 2007, 18:41
Trochę spóźnione, ale najlepszego z okazji narodzenia Horusa i Mitry :)

dambibi PW
25 grudnia 2007, 19:01
Rabi@:"Zeitgeista" oglądałeś?

Niech Odyn oświetla wam drogę.

Ginden PW
25 grudnia 2007, 19:23
Tak, ja też życzę wam mrocznych i nieprzyjemnych świąt. Oczywiście nieszczerze, ale jak ktoś tak zły jak ja może życzyć komuś szczęścia?

Rabican PW
25 grudnia 2007, 19:50
Dambibi:
Rabi@:"Zeitgeista" oglądałeś?
Zeitgeist jest fajny, jak odpustowe świecidełka – im bardziej się im przyglądasz, tym lepiej widzisz, jakie to badziewie. Nawet nie ze względu na przytaczane oczywistości oraz wnioski naciągane niczym przymałe skarpetki. Po prostu przy tych wizualizacjach można zasnąć :P

Pozdrawiam serdecznie.
R.

vinius PW
25 grudnia 2007, 20:13
Kto się śmieje, ten się śmieje, ale szczerszych i piękniejszych życzeń dawno nie widziałem.

dambibi PW
25 grudnia 2007, 20:25
Ja mam do niego szacunek.Koleś jest w porządku tylko ten urzędas namówił go i zrobił go na idiotę.

Qui PW
25 grudnia 2007, 22:55
Zeitgeist fajny, owszem... część o WTC to powinni w szkołach puszczać ;) (no dobra, niekoniecznie to akurat, ale tematykę z pewnością by się przydało przedstawić szerszej publiczności, chociaż who cares w tych czasach). Część pierwsza tak naprawdę udowadnia jedynie to, że część tradycji świątecznych zaczerpnięto z pogańskich obrzędów (fakt dobrze znany), a część trzecia to jedynie spekulacje. Coś w tych spekulacjach może być prawdy, ale łasica jedna wie ile (nie ja, ta druga łasica :P).

Ginden PW
31 grudnia 2007, 22:13
Przyjemnego, spokojnego i łasicowatego roku życzy Ginden. Tym razem szczerze, bo dostałem zaklęciem od jakiegoś kapłana.

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2008, 00:28
Kurczę, trochę późno na życzenia... Ale mimo wszystko...

Życzę wszystkim wam, żeby cały ten rok, który niedawno się zaczął, był dla was tak dobry, jak wszystkie poprzednie razem wzięte (oczywiście od strony pozytywnej ;)). Happy New 2008 Year. Enjoy it.

tymolord PW
1 stycznia 2008, 00:50
Szczęśliwego roku wszystkim KwasoGrotoWiczom, szęścia +5, zdjęcia klątw, zwiększenia HP i dużo, dużo radości.

A propos Kononowicza- normalny człowiek, który zbyt serio potraktował fakt, że każdy może zostać prezydentem.

vinius PW
1 stycznia 2008, 01:35
I ja życzę chepinjójera!

Trang Oul PW
1 stycznia 2008, 02:07
Fireball!
Inferno!
Incinerate!


Sorrowful New Year!

Rabican PW
1 stycznia 2008, 08:37
Samych miłych chwil w nowym roku. Or something.

Field PW
1 stycznia 2008, 13:50
Żłaje Nuwel Ą :P

dambibi PW
1 stycznia 2008, 22:01
żeby ten rok był lepszy od poprzednich razem wziętych.

Field PW
2 stycznia 2008, 09:43
To teraz dla odmiany: wszystkiego najlepszego dla Altaira. Dużo radości w grzebaniu we wnętrznościach gry i oby to przyniosło jakieś nowe, ciekawe rozwiązania :)

Dark Dragon PW
26 stycznia 2008, 21:29
Gdzie można kupić HoMM Complete? [edycje z wszystkimi cz.]

Ginden PW
22 lutego 2008, 21:15
Zna ktoś jaki darmowy hosting, z PHP i MySQL i z małoirytującymi reklamami i miejscem <=100MB?

Trang Oul PW
22 lutego 2008, 23:26
yoyo.pl
Z tego, co wiem, reklamy można WoGóle wyłączyć, ale wtedy blokują dostęp do bazy.

Dark Dragon PW
24 lutego 2008, 19:52
Jest możliwa podmiana plików dźwiękowych do H3? [pyt. tu by gdzie indziej nie zamknęli mi tematu :P]. Chodzi o np. muzykę na danym terenie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel