Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 84 - 85 - 86

Darth Ponda PW
7 sierpnia 2016, 18:39
Obecnie na rynku filmowym jest ciekawa sytuacja: twórcy odświerzają stare tytuły, i to na dwa sposoby. Pierwszy polega na powieleniu fabuły i zrobieniu wszystkiego po swojemu, co zwykle kończy się źle. Drugi polega na stworzeniu luźnej kontynuacji. I to jest sposób, który z jednej strony nie kasuje filmu, a z drugiej pozwala stworzyć podobną historię w tym samym świecie. I ta druga opcja zdecydowanie odpowiada ludziom.

Nicolai PW
8 sierpnia 2016, 16:42
@Dark Dragon: Oczywiście, nic innego nie podejrzewałem. Zwłaszcza, że był wyciek i to już pewne :P



Swoją drogą być może w przyszłości pojawi się White :P

Edit


No to może genderswap w... Pitbullu?



Boję się pytać co będzie następne :P

Garett PW
8 sierpnia 2016, 21:43

Nicolai PW
10 sierpnia 2016, 14:48
To jest świetne, potrzebujemy to w Hirołsach :P


Ursus PW
10 sierpnia 2016, 15:15
Nawet w porzuconym mieście Kronverk z HotA miała znajdować się jednostka posługująca się strzelbo-toporem.

Kastore PW
12 sierpnia 2016, 12:11
Dobra recenzja, nie zgadzam się z Tobą.

Nicolai PW
13 sierpnia 2016, 17:20
Ja to tutaj zostawię...



Edit: Słucham wywodów Ichaboda i w pierwszej połowie o wyższości Rotten Tomatoes nad Metacritics myślałem, że zniosę jajo. Według niego przemielenie kilkustronicowej recenzji i wyplucie binarnego lubię/nie lubię jest lepsze do dania możliwości oceny w 10-stopniowej skali jak na Metacritic.



Klej

Reboot Ocean's Eleven z kobiecą obsadą. Fajnie... mam rozumieć, że genderswap is a thing? Boję się pytać co będzie nastepne... Ojciec chrzestny? Rocky? Brudny Harry? A może... 300?

Edit: Różowy SSJ ;)


Kammer PW
13 sierpnia 2016, 23:00
Wznoszę toast za Bycha i jego dwumiesięczny okres próbny jako Strażnika!
A ta sprawa sondowa z Kastorem to pikuś. :P

Kammer PW
14 sierpnia 2016, 20:56
Witam na zapasowym Cmentarzu!
Hobbicie, Hobbicie, co ja Ci zrobiłem, że mnie tak nie szanujesz i za testy wlepiasz mi 999? :c

AmiDaDeer PW
14 sierpnia 2016, 21:03
Rozwalanie układu czatu to według Ciebie testy?

Naprawdę myślałeś, że stanie się coś innego? :P

Kammer PW
14 sierpnia 2016, 21:07
Rozwalanie? Nie wiem, czy zauważyłeś, ale też mam miotełkę, posprzątałbym. :P
Tam była taka piękna, czysta, niczym nie skażona przestrzeń pełna fioletu. Popatrzyłem na nią, uznałem to za piękne, zacząłem wpisywać brooma, gdy zobaczyłem, że już ogarnąłeś.

Co innego miałem do zrobienia?

Górski Krasnolud PW
16 sierpnia 2016, 19:52
Witam. Czy ktoś z zebranych tutaj posiada DLC do King's Bounty Ice and Fire. Mógłby ktoś poinformować na ile godzin starcza owy dodatek? Czy warto go kupić za cenę 6,99 €? Jest wydany w wersji pudełkowej oddzielnie, czy tylko z Warriors of the North?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Dark DragonDark DragonPost przeniesiony. Patrz przy jakim stoliku postujesz.

Kastore PW
17 sierpnia 2016, 13:32
Trailer Metal Gear Survive

Viking PW
17 sierpnia 2016, 14:06
Z tego, co wiem Lód i Ogień nie jest sprzedawany oddzielnie (a przynajmniej nie w Polsce). Nie wiem, na jak długo starcza nowej zawartości, bo nie mam na razie weny przechodzić Wojowników Północy drugi raz (mam wersje bez i z DLC). W Biedronce kompletne wydanie Wojowników było za 19,99 zł, więc poczekaj aż znowu dadzą gry.

Kammer PW
22 sierpnia 2016, 21:34
Dzień dobry, ja chciałem się dowiedzieć, kto mi stale i z premedytacją zdejmuje avatara spełniającego normy.

Nicolai PW
22 sierpnia 2016, 21:47
Lepiej spytaj się kto go nie zdejmuje :P Wybacz, ale Gowther zbyt podobny do Alamara jest, a Alamar jest tylko jeden ;)

Kammer PW
22 sierpnia 2016, 21:48
Nie przypominam sobie, by Alamar zgłaszał jakieś obiekcje.

Ursus PW
22 sierpnia 2016, 22:13
Ja jakoś odróżniam Kammera od Alamara. Kammer to fioletowa plamka na tle zieleni, a Alamar to fioletowe pole.

Garett PW
22 sierpnia 2016, 22:16
Nie wiedziałem, że krasnoludy nazywają róż fioletem. :P

Ursus PW
22 sierpnia 2016, 22:22
Rozróżnianie kolorów u mnie stoi na niskim poziomie, bo jak już nie siedzę w żołądku smoka to mieszkam w kopalni odciętej od światła, więc nie miałem okazji poznać kolorystyki świata zewnętrznego :P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 60 - 61 - 62 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel