Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 84 - 85 - 86

Andruids PW
1 sierpnia 2016, 16:08
Tak, wyobraź sobie, że to normalne imię.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ichabod

Nosiła je postać ze słynnego opowiadania "O jeźdźcu bez głowy".
https://en.wikipedia.org/wiki/Ichabod_Crane

Kammer PW
1 sierpnia 2016, 16:09
Ja dostrzegam podobieństwo - jego ogon wygląda identycznie jak fryzura Twojego ulubieńca.

Nicolai PW
2 sierpnia 2016, 21:10
Recenzja Ghostbusters, może kogoś to zainteresuje. Szkoda, że Nostalgia Critic, a nie Ichabod :P Trochę szkoda, że bardziej niż film, komentuje internetową wrzawę wokół niego, no ale...

Kastore PW
2 sierpnia 2016, 22:07
.

BychuBychu Jako osoba odpowiedzialna za czystość i przejrzystość na forum zdradzę tajemnicę, że ta kropka to link, należy w nią kliknąć.
Tak, dostałem pytanie co to za post, więc wolę uniknąć kolejnych.

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 10:58
Zabawne jest, jak bardzo krytycy boją się powiedzieć prosto z mostu, że genderswap w Ghostbusters jest tak przemyślany, jak strategia marketingowa H7 :P.

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 11:19
A czy Pogromczynie Duchów (serio, taka okazja była na przetłumaczenie, by odróżnić ten film od pierwowzoru, ale jej nie wykorzystano) cierpi tylko przez to, że głównymi bohaterami są cztery kobiety, czy jednak jest z całym filmem coś nie tak? Innymi słowy, czy wadą filmu jest tylko ta zamiana? Czy jakby dano czterech facetów z tak samo "rozwiniętymi" charakterami i tym samym "humorem", to film byłby od razu sukcesem?

Ta zmiana sama w sobie nie ma znaczenia. Za to wszystko wokół głównych bohaterek już tak, poczynając od doboru aktorek.

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 11:32
Alamar:
Coś tam, coś tam... kobiety
Ale czy ja gdziekolwiek, kiedykolwiek powiedziałem coś, cokolwiek co sugerowałoby, że takie jest moje stanowisko w tej sprawie? Nie... tylko stwierdziłem, że z tym aspektem filmu krytycy obchodzą się jak z jajem, ni mniej, ni więcej :P

Garett PW
4 sierpnia 2016, 11:35
@Nicolai Właściwie to z całym filmem obchodzą się jak z jajem, bo zaraz wyskoczy banda białorycerzy krzyczących "hurr, durr, szowiniści".

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 11:40
Szowiniści i skamienieliny! ;P

Ogólnie to nie wiedzę nawet powodów, dlaczego ten film powstał (poza skokiem na kasę). Nic nie wskazywało na to, by na rynku było zapotrzebowanie na tego rodzaju remake (to samo dotyczy H7).
Jeśli twórcy poszliby drogą Przebudzenia Mocy, czyli "przekazali pałeczkę" od starej drużyny nowej, może film wtedy byłby lepiej odebrany. Ale to akurat chyba najmniejszy problem tego... czegoś.
A wracając do owego "jajka" - ktoś z premedytacją chyba tak je zastosował, by potem mógł się bronić, krzycząc na krytyków "szowiniści!".

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 11:46
@Garett: Może dlatego, że nie chcą skończyć jak Milo Yiannopoulos. Gościu napisał na Twitterze, że "rola Leslie Jones była płaska jak naleśnik i zagrana jak czarnoskóry stereotyp", co jest absolutną prawdą, ale ta jak do niego nie doskoczyła, że seksista, że szowinista. Potem dołączyła banda SJW i koniec końców zablokowano mu konto na YT, bo szerzył nienawiść. Jaki z tego morał dzieci? Aktora można krytykować pod warunkiem, że jest biały xD

@Alamar: Co do przekazania pałeczki to nie chcę się czepiać, ale Murraye i inne Aykroydy się w nim pojawiły. Role żenująco żenujące, zwłaszcza Billa, któremu się zmarło w jednej z dwóch scen, w których się pojawił, ale jak najbardziej byli we filmie :P

A co do owego jajka to pokazuje ono jak chorą instytucją jest poprawność polityczna. Zbesztać białego heteroseksualnego mężczyznę w wieku produkcyjnym (jakby jeszcze był wierzący to w ogóle)? A proszę bardzo... Zauważyć, że rola czarnej aktorki jest kiepska jak marketing Ubi? Hurr durr, szowinisty! Żenada, tyle powiem.

Co zabawne dystrybutor używał tego jako strategii marketingowej. Takie "nieważne jak gadają, byle gadali". Pewnie liczyli, że ludzie z ciekawości się przejdą, by zobaczyć o co się tak kłócą w Internetach.

Swoją drogą Ci seksiści, o których gadał Nostalgia to chyba jacyś yeti. Średnio się interesował tematem prawda, ale ekstaza feministek jakoś do mnie dotarła, ale seksistowskie uwagi jakoś nie. Tak samo było z rzekomym jęczeniem nad Boyegą w TFA. Na oczy nie widziałem, by ktoś miał problemy z jego kolorem skóry, ale masowej histerii, bo hurr durr rasiści miałem potąd.

Chyba Doug specjalnie wyolbrzymił drugą stronę konfliktu, by wyjść na stonowanego, który zauważa grzechy jednej jaki i drugiej strony...

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 11:48
Nie zbeształeś samej aktorki, ale odniosłeś się do zamiany płci:
Nicolai:
że genderswap w Ghostbusters jest tak przemyślany, jak strategia marketingowa H7
Jeśli chodziło Ci o jej występ, to mogłeś inaczej to wyrazić.

Nicolai:
Co do przekazania pałeczki to nie chcę się czepiać, ale Murraye i inne Aykroydy się w nim pojawiły.
Nie bez powodów dałem nawiązania do Przebudzenia Mocy, bo samo pojawienie się jeszcze o niczym nie świadczy.

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 11:54
Alamar:
Nie zbeształeś samej aktorki, ale odniosłeś się do zamiany płci
Tak, ale do czego to się teraz odnosi, że się tak spytam?

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 11:56
Do Twojego postu wyżej.

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 11:56
Do którego miejsca, bo nie za bardzo ogarniam co i w jakim kontekście mi zarzucasz?

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 12:04
Nicolai:
A proszę bardzo... Zauważyć, że rola czarnej aktorki jest kiepska jak marketing Ubi?
Nicolai:
że genderswap w Ghostbusters jest tak przemyślany, jak strategia marketingowa H7 :P.
To chyba jednak dwie różne sprawy, nie sądzisz? To jak wypadła aktorka i jej postać i to, że w ogóle zmieniono płeć głównych bohaterów.

A co do "poprawności politycznej" to chyba nikt nie ma wątpliwości, gdzie powinno się ja wsadzić, prawda?

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 12:22
To dwie różne sprawy, to dwa różne posty. Nie wiem czemu się uparłeś na łączenie mojego przemyślenia na temat zachowawczości krytyków z przytoczonym przez mnie w kontekście rozmowy z Garettem przykładem Milo Yiannopoulosa.

Alamar PW
4 sierpnia 2016, 12:27
Może dlatego:
Nicolai:
@Alamar

A filmik Okularnika jest straszny - jak sam powiedziałeś za mało samej recenzji, a za dużo całej otoczki koło filmu.

Nicolai PW
4 sierpnia 2016, 12:37
Tylko, że @Alamar było w innym akapicie niż wspomnienie Milo Yiannopoulosa :P Mniejsza... co do Okularnika to już jakiś czas temu nieświadomie zmienił formułę. Więcej otoczki niż samego filmu, tak samo było z Mad Maksem. Fabularyzacja recki nie jest zła pod warunkiem, że nie spycha jej na dalszy plan.

A co do odtwarzania scen filmu przed premierą na DVD to nie wiem jak wy, ale ja już wolałbym jakby poczekał, ewentualnie gadał do zwiastunu jak Ichabod, bo parodiowanie Jurassic World miało duży dafuq factor. Jej, użyłem Ichaboda... jako wzoru dla... Nostalgii. Quo vadis?

Co do "mieszanych recenzji" to kolejnym dowodem na to, że coś jest z nimi nie tak w drugą stronę niż fanboye myślą, jest to, że niby BvS się nawet podobał użytkownikom, ale jakoś zaliczył olbrzymi spadek frekwencji w drugim tygodniu.

Nicolai PW
7 sierpnia 2016, 15:35
Powoli zbieram się, by pójść na Grupę Samych Zbójców...



Edit: Poprawności politycznej wokół Ghostbusters ciąg dalszy. Na Rotten Tomatoes doszło do precedensowego przypadku, w którym film bardziej podobał się recenzentom niż widzom. To jest jawny szantaż emocjonalny. Nie możesz powiedzieć, że film jest kiepski, bo zostaniesz seksistą, rasistą i piernik wie czym jeszcze.

Superglue

Tytuły kolejnych odcinków DBS:
Cytat:
Episode 55 " I want to see Son Goku. A request from Zeno sama "
Episode 56: " The Rematch of Goku vs Black! Super Saiyan Rose appears!!"
Episode 57: "Goku, Super Saiyan Blue"
sugerują pojawienie się Różowego Super Saiyana xD Co ten Akira to ja nawet nie xD

Dark Dragon PW
7 sierpnia 2016, 16:50
Zapewne chodzi o to, że będzie to wariant SSJB dla Goku Black.
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel