Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 84 - 85 - 86

dambibi PW
3 listopada 2007, 10:37
Jak słyszę yo(joł)to mi się od razu kojarzy z kał.
Dajcie mi jakąś nazwę fajnej nie-,, majt end medżikowej" gierki.

Ptakuba PW
3 listopada 2007, 11:12
Ją źąki!

Wymyśliłem żenujący dowcip, tym razem nie o Chucku!

żenujący dowcip:
Przychodzi Trang do Rabicana, a u Rabicana jest MCaleb

Żenujące prawda?

vinius PW
3 listopada 2007, 11:24
Mam lepszy:
Cytat:
Przychodzi Vinius do Tawerny i mówi (pisze?):
-Następnym razem strzelcie sobie w głowę, zanim zaczniecie idiotyczne tematy.
dobre, nie :P ?

dambibi PW
3 listopada 2007, 11:30
Mam lepszy:Rabican pyta się Viniusa a ten drapie się po głowie i myśli.

Acid Dragon PW
3 listopada 2007, 12:05
dobra ziomale.... koniec tego offtopu, bo jeszcze wpadnie tu ktoś, kto faktycznie pomyśli, że miejsce toto jest przyjazne takim osobnikom..... a tego byśmy nie chcieli, prawda? :)

PS. za nazwanie mnie "ziomem" przez komunikator netowy banuję od razu (lub prawie od razu). not kidding.

dambibi PW
3 listopada 2007, 12:51
--- I`ll deal with you later... ---
To co kto zna jakąs fajną gierke(najlepiej nie-ziomalską=).

filusfilusJa mogę Ci co nieco polecić;). Z racji, że ja gram(łem) tylko w kilka gier, ale za to moim zdaniem bardzo dobrych. Tak więc po kolei:
- Warcraft 3 TFT
- Seria Gothic(1, 2 NK i 3)
- A jeśli lubisz się odstresować(czytaj obić komuś mordę) to polecam Tekken 3 na
emulacji w ePSXie

vinius PW
3 listopada 2007, 15:15
Cytat:
Mam lepszy:Rabican pyta się Viniusa a ten drapie się po głowie i myśli.
To już było wybitne chamstwo. Widać, kto reprezentuje tutaj rynsztokowy poziom. (uwaga, specjalnie dla Ciebie: rynsztok - tak, gdybyś od tego myślenia zapomniał.)

Cenzura

EDIT:
jeżeli zaczyna się "żarty" na temat czyjejś inteligencji, to chyba coś tu nie gra. Tak, "boli mnie te słowa". Ale zauważ, temat mojego ostatniego żartu. Może wytłumaczyć? Proszę: opanujcie się! Temat ma być luźny, ale nie głupi. To nietrudno było zauważyć. Chyba, że sam masz, i tego nie odbieraj jako obelgę, problemy z czytaniem.

A tak przy okazji: gdzie JA zacząłem temat? Proszę wskazać. Na żarty na temat avatara się nigdy nie obruszałem - na temat inteligencji, zawsze. Jeżeli takie wybiórcze traktowanie postów sie powtórzy, to grozić nikomu nie będę, bo mnie tu już nie będzie.
filusfilusZwolnij nieco Vinius. Dowcip był na podobnym poziomie, co Twój wcześniejszy. Wydaje mi się, że boli cię te słowa odnośnie myślenia. Ja nie odbieram tych słów jako obraźliwe(poza tym sam zacząłeś temat dowcipów z Twoją głową w roli głównej więc "wąty" miej do siebie, a nie do innych)...

PS. Jak nie potrafisz się śmiać sam z siebie to po prostu nie zaczynaj takiego tematu. A i jeszcze jedno - jeśli takie obrażanie innych(bo to TY tutaj obrażasz innych)się powtórzy, to zmieni się tutaj klimat - I promise...

EDIT: Tak więc chodzi o to, że napisałeś dowcip:"Przychodzi Vinius do Tawerny i mówi (pisze?): -Następnym razem strzelcie sobie w głowę, zanim zaczniecie idiotyczne tematy."
Ja go odbieram jako aluzje do avka(bez głowy, którą zresztą też straciłeś na tym forum;P). Natomiast dowcip, na który tak się oburzyłeś(ja go tak odbieram)też był o tym samym, bo brzmiał mniej więcej tak: "Ktoś się o coś Ciebie pyta a ty drapiesz się po głowie(której nie masz - moje wtrącenie - fil) i myślisz". Jak mniemam całe Twoje "obrażone jestestwo" kręci się w okół tego jednego słowa - "myśli". Mi się wydaje, że autor chciał po prostu podkreślić brak głowy i tyle, a nie(jak ty to odbierasz) brak głowy, a co za tym idzie i mózgu(i inteligencji). Jeśli się mylę to niech sam autor mnie poprawi. Tak ja to widzę...

PS. Aha co rozumiesz przez stwierdzenie "że wybiórcze traktowanie postów"? Jakie i do kogo masz zarzuty?


RabicanRabicanJa dodam tylko, że w wymianie idiotycznych stwierdzeń udziału nie brałem, co nie przeszkodziło mi stać się ich ofiarą. Cudownie. Z kolei Tobie, Viniusie, się dziwię - czyżbyś miał jakieś kompleksy na punkcie swojej inteligencji? Tak często jest podważana? Aha, jakby co - przyznaję się bez bicia, że propozycja, iż Ciebie tutaj nie będzie, wydała mi się nad wyraz kusząca :P

Nemomon PW
3 listopada 2007, 15:29
Ja abstrahując od rynsztoka, polecał bym Ci zagranie w coś, czym nawet nasza galeria avatarów świeci - w Magię i Miecz. Stara gra planszowa, doczekała się niedawno czwartej edycji oraz kilka miesięcy temu wersji homebrew na GBA (jak również niedługo Crapcom wyda grę na PC między innymi). Gra uczy przede wszystkim cierpliwości, ale także jest bardzo miła i przyjemnie się z nią czas spędza.

MCaleb PW
3 listopada 2007, 15:35
Z gier RPG obecnie mogę polecić Morrowinda, Obliviona (ale z dodatkiem Shivering Isles) oraz polskiego Wiedźmina.
Z logicznych FPP (logicznych FPS? Jest wogle taki gatunek?) polecam Portal.

KMD PW
3 listopada 2007, 19:29
Ja bym ci polecił Baldur`s Gate II (ale z dodatkiem tron Bhaala)_i Icewind Dale II (nie wiem, jak to się dokładnie pisze, ale chyba tak :P).

RabicanRabicanInterpunkcja leży. Nad grzecznością też bym popracował.

Ginden PW
4 listopada 2007, 20:20
Poratuj człowieku! Na wtorek mam napisać wywiad z znaną osobą (10 pytań) i za nic pytań nie potrafię wymyślić. Wywiad ma być po angielsku. Proszę tylko o pytania z tłumaczeniem, czy to dużo?

Acid Dragon PW
4 listopada 2007, 21:04
toto chyba zależy od osoby... nie ma uniwersalnego zestawu pytań dla wszystkich znanych osób ;P

dambibi PW
5 listopada 2007, 17:58
No to zrób wywad z Johnem Van Caneghemem =].

Trang Oul PW
5 listopada 2007, 19:10
Przepisz wywiad z Gregiem Fultonem albo Mistrzem Slavą.
Na wywiad ze mną nie licz :P .

vinius PW
5 listopada 2007, 19:58
"nie licz", "nie lisz", "nie leech" - co za różnica ^^

Ginden PW
16 grudnia 2007, 14:57
Człowiecze! Poratuj i pomóż nieszczęsnemu w potrzebie! Poszukuje osoby, która zrobiłaby logo dla mojej strony, Lodowej Wieży.

Alamar PW
24 grudnia 2007, 00:07

Field PW
24 grudnia 2007, 12:49
Mhm... Mery Krysmes for ol :)

A poza tym dużo radości i spokoju (i wypoczynku :P)

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2007, 14:16
Lista życzeń świątecznych dla każdego:

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Merry Christmas & the Happy New Year!
Joyeux Noël et Bonne Année!
Fröhliche Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr!
Поздревляю с праздником Розхдества и с Новим Годом!
¡Feliz Navidad y Próspero Año Nuevo!
Pax hominibus bonae voluntatis!
Prejeme Vam Vesele Vanoce a Stastny novy rok!
Buorit Juovllat ja Buorre Oddajahki!
Buon Natale e Felice Anno Nuovo!
信念お目でと。クリスマスお目でと。
God Jul och Gott Nytt År!

Więcej nie podam. :P

vinius PW
25 grudnia 2007, 13:10
I ja pozdrowię :) więc życzę błogosławionych świąt Narodzenia Pana!
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel