Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 52 - 53 - 54 ... 84 - 85 - 86

Tallos PW
28 października 2015, 20:13
Aj, nie przedstawiłem tego jako swojej frakcji. To był głos w dyskusji, że ludzkie plemiona nie są frakcją niemożliwą wraz z podaną możliwością :). Na przyszłość będę wiedział.

Hayven PW
2 listopada 2015, 17:33
Ciekawa teoria spiskowa; emocje związane z Przebudzeniem Mocy rosną :P
... moim zdaniem, gdyby to była prawda, to byłoby to, hm, epickie. Serio, zwrot akcji najwyższych lotów, na miarę "Luke, jestem twoim ojcem" :)

Garett PW
5 listopada 2015, 20:32
naekranie.pl/aktualnosci/tomasz-baginski-rozpoczyna-prace-nad-aktorskim-filmem-o-wiedzminie-geralcie

Kastore PW
5 listopada 2015, 20:42
Czy będą emocje jak w serialu?! ^^

Hubertus PW
5 listopada 2015, 22:05
Emocje na pewno będa, będzie też hollywoodzki rozmach i efekty, oby nie gorsze niż w grze Wiedźmin 3.
Świat Sapkowskiego ma swoją niepowtarzalną szansę by zaistnieć w zbiorowej światowej świadomości, dzięki znakomitej grze Redów oraz powstającym cyklu filmów. Jak wspomniano, ten film ma być wstępem i wprowadzeniem w świat Wiedzmina, więc jeśli zostanie dobrze przyjęty i zarobi kasę, będzie tego więcej. A jest spora szansa że tak właśnie się stanie.

Tak samo wybił się świat Pieśni Lodu i Ognia, mimo tego że książki broniły się same, to jednak potrzeba było serialu by zwrócić uwagę milionów ludzi, oby podobnie wyszło z Wieśkiem, bo na to zasługuje.

Nasza rodzima produkcja z Żebrowskim i Richardsonem, to jest, wróć, Zamachowskim, w rolach głównych była może dla nas sympatyczna i ważna, ale świata nie zawojowała, tym razem powinno być dużo lepiej, zapowiada się inna skala produkcji i lepsze wykorzystanie potencjału świata.
Fajnie że pracować będzie przy tym Bagiński- marka sama w sobie, oraz St. John, scenarzystka odpowiadająca za sympatyczny serial z lat 90tych Buffy Postrach Wampirów. Będzie się działo.

Fandor PW
5 listopada 2015, 22:23
Jak dla mnie Pieśni Lodu i Ognia ani jako książki, ani potem jako serial specjalnie się nie broniły i są przykładem tego, że chłam przyciąga najwięcej uwagi, lecz nie będę się kłócić.
Ciekawą jest też inicjatywa "Pół wieku poezji później", zaangażował się w nią nawet Zbigniew Zamachowski, może nie pasował za bardzo na Jaskra wyglądem, ale jednak mnie zachwycił muzycznie. Teraz występując jako stary Jaskier myślę, że spisze się i muzycznie i wyglądem.
https://www.youtube.com/watch?v=5YKcMbvGYOE

Garett PW
5 listopada 2015, 22:45
@fandor510 Ale książkową wersję PLiO to ty szanuj. ;P

Kammer PW
5 listopada 2015, 22:54
Wyjątkowo zgadzam się z Garciem. Szok.

Matheo PW
6 listopada 2015, 02:02
Stare wieści niesiecie. Film w wakacje dostał dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, stwierdzono że jest "bardzo dobry". Pani Thania St. John pracowała również przy "Chicago Fire" bardzo dobry serial, oglądam.

Powstaje całkiem sporo amatorskich filmów ze świta Wiedźmina jak na przykład "Śladami Białego Wilka". Światowej fantastyce potrzeba powiewu świeżości. Może nim być niedoceniania i pomijana mitologia i kultura słowiańska.

Jeśli Bagiński nie będzie za bardzo kombinował i upiększał na siłę (jak to robiono w "Miasto 44"), to musi wyjść dobrze. Ciekawa jest informacja o tym iż będzie to cykl filmów. Ja osobiście liczę na serial.

EDIT: Znalazłem takie cudo.

Nicolai PW
9 listopada 2015, 21:32
Naszła nas taka rozkmina na Czacie... jak czytać "Qui"? Kwi? Kłi? Łi? Jako, że nie doszliśmy do porozumienia to piszę tutaj :P
Edit: Kazali mi dopisać czy się to odmienia ;)

Alamar PW
9 listopada 2015, 21:53
A jak czytasz słowo inQUIsitor? :P

I tak, Qui się odmienia... przez dwie głowy. :P

Nicolai PW
9 listopada 2015, 22:11
Angielski i reguły? No chyba nie... "Face" czyta się "fejs", a "surFACE" z kolei "surfes", więc nie zdawałbym się na analogię ;)

Hayven PW
9 listopada 2015, 22:54

Andruids PW
9 listopada 2015, 22:59


Całość, z wymową: "Chaos"
(miłej zabawy)

Nicolai PW
9 listopada 2015, 23:43
Fajnie, Ale jak przeczytać "Qui"?

Andruids PW
9 listopada 2015, 23:49
Głi, albo guj.

Laxx PW
10 listopada 2015, 09:45
Nicolai, ale dziadzięcko się z Ciebie zrobiło :( (patrz: avek).

Alamar PW
24 grudnia 2015, 21:25
DługouchaDługoucha

Wszystkiego złego, łupieżu i reumatyzmu, wizyty poborców podatkowych (oraz krasnali) i tych od dziesięciny, pomoru bydła i nalotu szarańczy oraz niedźwiedzi w pasiekach i szczurów w spiżarni, oby Ubisoft był producentem każdej waszej ulubionej gry, a kolejnych Heroesów tworzyło EA, by Disney wykupił wasze ulubione serie filmowe, serialowe bądź komiksowe, a DC przejęło tworzenie fabuł wszelkich crossoverów i remaków, by za adaptacje filmowe ulubionych książek odpowiedzialny był zespół z pierwotnego Wiedźmina, a Ube Boll stworzył serię filmów o Bohaterach Mocy i Magii

życzy

Długoucha

Darkem PW
24 grudnia 2015, 22:11
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Święta Świateł, końcówki Chanuki! Życzę nam wszystkim by Grota co roku dawała nam tak wspaniałe prezenty!

Minęło trochę czasu od moich ostatnich odwiedzin na forum Groty, przepraszam, że nie odpisywałem. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i słowa wsparcia. Obroniłem się z bardzo satysfakcjonującym wynikiem. Dziękuję!
Studiowałem translatorykę i problematyka przekładu nazw własnych w naszej ukochanej serii była świetnym materiałem na pracę. Przyznam, że i komisja trafiła mi się niezwykle udana. Czasem miło porozmawiać na żywo z ludźmi, którzy mimo, że mogliby być moimi rodzicami wiedzą czym jest Might & Magic, Conan, Harry Potter, a nawet niektórzy niszowi superbohaterowie. Serce rośnie ;).

Jeszcze raz dziękuję! Dajcie znać, gdy będę mógł się zrewanżować trzymaniem kciuków za Was!

Kastore PW
24 grudnia 2015, 22:35
Długoucha:
Ube Boll
Kto? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 52 - 53 - 54 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel