Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 84 - 85 - 86

Field PW
31 października 2007, 20:56
Wesołych świąt wszystkim... :>

Rabican PW
31 października 2007, 23:17
This is Halloween, this is Halloween,
Pumpkins scream in the dead of night!
This is Halloween, everybody make a scene,
Trick-or-treat till the neighbor`s gonna die of fright!
It`s our town, everybody scream
In this town of Halloween!

vinius PW
1 listopada 2007, 10:24
Ja sie nie odzywam. Strach usta otworzyć.

Alamar PW
1 listopada 2007, 10:32
Jakie usta?

Ginden PW
1 listopada 2007, 10:37
No dobra... Ogłaszam przetarg otwarty na projekt machiny zaczepno-obronnej, ruchomej.
EDIT: Maszyna powinna mieć Niszczenie na poziomie eksperckim.

Field PW
1 listopada 2007, 19:57
viniusa proponuję :P

vinius PW
1 listopada 2007, 20:00
Za późno, jestem już opatentowany.

MCaleb PW
1 listopada 2007, 23:04
Cóż za utrapienie... Proponuję Vińka utopienie!
A co do machiny, może jeszcze kogoś utopimy?

Nemomon PW
2 listopada 2007, 11:17
Wasze wieże możemy i podtopić - nam to żadna różnica.

Ginden PW
2 listopada 2007, 11:29
Cytat:
może jeszcze kogoś utopimy?
Myślimy o tej samej osobie? Niestety tej osoby nie da się utopić – lisze potrafią żyć pod wodą.

Quba Drake PW
2 listopada 2007, 11:40
A gdyby tak takiego delikwęta wrzucić do wulkanu?

Tarnoob PW
2 listopada 2007, 12:02
Nie ma cudów, jak by to powiedziała moja prababcia Leonarda. Lisze są nieśmiertelne niezależnie od środowiska i warunków. Nie widzę innego sposobu na sprowadzenie delikwenta do ziemskich norm niż szaleńcza wyprawa po jego filakterium. Ze skrzydłami Gindena, paszczą Quby i nieśmiertelnością mojej skromnej osoby cała droga nasza – może wrócimy gdzieś tak 940 lat po wielkim hałasie?

W sumie to nie jest zły pomysł. WoG-owa ośmomapowa (albo i dłuższa) kampania o nieudanym kopio­‑reprudukcjo­‑klono­‑cieniu Tarnuma dowodzącego kompaktowej wielkości armią składającą się ze smoka i serafina. Mogłoby być ciekawie, w dodatku możnaby wykorzystać całą wiedzę i doświadczenie mieszkańców Kwasowej Groty.

Nie mówię, że to jakiś konkretny plan czy projekt, za który ktokolwiek miałby się zabierać – gdybać o chorych mrzonkach nikt mi nie zabroni, nieprawdaż?

Nemomon PW
2 listopada 2007, 12:18
Zapomniałeś o czarodzieju, o CZARODZIEJU :/. (sorry). Gdyby ten niecny lisz zaczął rzucać jakieś czary, to kto inny jak nie czarodziej będzie rzucał Dispele? Nec Hercules contra plures, jeżeli ten lisz przyzwie ileś szkieletów. Jak nie Slow, to przynajmniej Haste!

Ginden PW
2 listopada 2007, 12:21
Cytat:
Co do naczynia z duszą, to ja akutat takowego nie posiadam, bo zostałem "stworzony" w całkowicie inny sposób. Zadbałem też o to, bym był jedynym takim nieumarłym.
Nie usieczemy go.

Ptakuba PW
2 listopada 2007, 17:37
Haha, a ja zacznę zwalczać jego zło z półobrotu ja Chuck Norris.
Ew. mogę go trochę powkurzać strzałami. A o kim mówimy? :P
Zresztą... niważne, nie lubię żadnych liszów.

MCaleb PW
2 listopada 2007, 18:00
Tam, gdzie lisze sprawują 60% władzy niebezpiecznie jest się do tego przyznawać.
A strzałami, to możesz sobie słonia powkurzać, każdy lisz ma: raz - zaklęcie odbicia, dwa - kości - strzały co najwyżej wbiją się w szaty, co niespecjalnie przeszkadza.
Poza tym żarty z Norrisem się skończyły jakiś rok temu.

Rabican PW
2 listopada 2007, 18:55
No tak, tak, oczywiście, rzucajcie się na mnie... Problem jest tylko taki, że sprawuję faktyczną władzę w pewnym państewku, mam prywatną armię, policję polityczną (szpiegów, zabójców etc.), a także kilkudziesięciu oddanych popleczników, w tym jednego kaisharga. Sam również się do słabeuszy nie zaliczam, a władam z równą wprawą magią wtajemniczeń, objawień oraz swym mieczem. Z kolei filakterium mam artefaktyczne. Sparringu zdecydowanie nie zalecam.

Pozdrawiam serdecznie.
Я.

Ptakuba PW
2 listopada 2007, 20:28
@MCaleb: No właśnie dlatego mówię, że mogę powkurzać.
A przyznaję się, bo jestem głupi/szlachetny/świstakiem*

*niepotrzebne skreślić

@Rabi: A więc to o ciebie chodzi! Ciebie jak wiadomo szczególnie nie lubię :P Tranga kiedyś nie lubiłem, ale on jest ziomek! Więc trochę mniej go nie lubię.

RabicanRabicanElo źą, niepotrzebne skreśliłem |m/

Field PW
3 listopada 2007, 00:08
Ziomkostwo nam się tu tworzy, hmm...?

RabicanRabicanJoł, madafaka!

Vatras PW
3 listopada 2007, 08:48
Żeby tylko te ziomkostwa nie założyły Związku Wypędzonych (z Groty), bo będzie źle :/
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel