Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 84 - 85 - 86

Drwal PW
26 lutego 2015, 19:44
Gratuluję i zazdroszczę. :D Też chciałbym bardzo pomagać w ten sposób, ale niestety nawet pobranie krwi do analizy powoduje u mnie omdlenie. Wielki szacunek oczywiście, przydałaby się także ranga specjalna dla Ciebie w Grocie (coś związanego z wampirem). :D

glokku PW
26 lutego 2015, 22:43
Bez przesady chyba nie ma aż takiej potrzeby :D
Specjalnie dla ciebie zmieniłem mój awatar na razie musi ci wystarczyć.

TopFunny525 PW
26 lutego 2015, 23:12
Nic tylko składać gratulacje "honorowemu dawcy krwi" ( taką rangę w grocie powinieneś mieć :P). Sam chciałbym aczkolwiek muszę poczekać jeszcze rok nim będę mógł. Jednakże gratuluję i mam nadzieję że to wielu ludziom pomoże :).

Tarnoob PW
27 lutego 2015, 12:11
W sumie trochę głupio, że o to jeszcze nie zadbałem – ale lepiej późno niż później. Dobrze byłoby się chociaż prze­badać, czy mogę.

AmiDaDeer PW
10 marca 2015, 11:27
Wszystkiego najlepszego, Dartanionie.

Laxx PW
10 marca 2015, 16:52
Wszystkiego najlepszego Wszystkim Mężczyznom z okazji ich Święta ;)

Drwal PW
17 marca 2015, 17:40
W marcu kończy mi się umową na Neostradę* i jestem przed ciężkim wyzwaniem wyboru nowego operatora internetu. Niestety nie mogę pozwolić sobie na internet stacjonarny (nie mam słupów telekomunikacyjnych przed domem, a Orange nie chcę zainwestować). Pozostaje mi więc radiówka lub LTE. Najbliżej wyboru jestem Plusa. Jak u każdego operatora oferującego ten rodzaj sieci jest określony pakiet danych - 30 GB, a po jego przekroczeniu obniżają nam prędkość do 10 Mb/s, ale jest niby bez limitu. Brzmi nieźle, gdyż nie jestem jakimś maniakiem, taka prędkość by mi starczyła. Zdecydowałem przeczytać całą umowę i haczyków trochę jest - włącznie z ograniczeniem prędkości nawet do 30 kb/s. Co gorsza nie ma jakiegoś odgórnego limitu, to sam Plus decyduje kiedy przedobrzyliśmy. :)
Stąd prosiłbym o rady i jakieś sugestie. Może ktoś w was posiada Plus LTE i podzieli się swoja opinią. Może polecicie jakiegoś innego operatora? Niekoniecznie oczywiście LTE.

* Wcześniej Neostradę przesyłałem sobie anteną z innej posesji.

Alamar PW
17 marca 2015, 21:39
Ktoś się kiedyś mnie pytał o moją kolekcję klocków (tej bliższej Heroesom)... oto pierwsze (byle jakie) zdjęcie jej części. Postaram się przy okazji zrobić lepszą panoramę.


(smokowi do pełni szczęścia brakuje tylko kurdupla w pysku)

A tu coś dla fanów narzekających na Arachnopolis. :P

Kammer PW
17 marca 2015, 21:54
Oferta na kammerdynera nadal aktualna, jakbyś chciał.

Hubertus PW
19 marca 2015, 10:11
Najlepszego Hobbicie z okazji urodzin. Spełnienia marzeń i planów.

HobbitHobbitSpóźnione dzięki. :)

Alamar PW
26 marca 2015, 16:13



Hubertus PW
4 kwietnia 2015, 23:30
Wesołych świąt, Grotowicze! :)


Nicolai PW
4 kwietnia 2015, 23:33
Wesołego Jajka!


Alamar PW
5 kwietnia 2015, 09:10


Smacznego krasnala i mokrego kota oraz białych świąt, a także, by nowa część Heroesów w końcu przełamała złą passę Ubisoftu

życzą

Alamar i Długoucha

TopFunny525 PW
5 kwietnia 2015, 09:50


Zdrowia, pomyślności aby Vori team się pogodził i żeby pokazali nam nie jedne "cudowne prace" xD. Mokrego dyngusa no i świetnych świąt życzę wszystkim grotowiczom :).

Nicolai PW
17 kwietnia 2015, 00:20
Dobra, to teraz może coś bardziej treściwego. Czekam na Wasze opinie.

Kammer PW
17 kwietnia 2015, 00:30
Ja tam nie wiem.
Zawsze kibicowałem Imperium.

Laxx PW
17 kwietnia 2015, 11:29
Po pierwsze primo: och, musieli akurat dać maskę Vadera. Skojarzyło się mi to ze znanym z HoMM V "depczącym nam po piętach Crag Hacku" :P,
po drugie primo: Stary, dobry, wciąż jak na swój wiek przystojny Han Solo,
po trzecie primo: czy tylko mi gdy widzę napis "This Christmas" chce się śmiać i śpiewać w nieco przerobionej wersji kultową piosenkę zespołu Wham? :D

Alamar PW
17 kwietnia 2015, 11:32
Cytat:
Po pierwsze primo: och, musieli akurat dać maskę Vadera. Skojarzyło się mi to ze znanym z HoMM V "depczącym nam po piętach Crag Hacku" :P

Łukasz Niebochód:
My father has it

Ale fakt, maska wygląda bardzo dobrze jak na te kilkanaście lat po tym, gdy została spalona. :P
A mnie ciekawi co innego - gdzie się podziały TIE Interceptory (plus A i B-wingi)? Rozumiem, że do zwiastunów wstawiono kultowe myśliwce, ale Interceptory miały tyle wad oryginalnych TIE naprawionych (przede wszystkim skrzydła - brak aerodynamiczności plus brak widoku z boku), że powrót do "latających trumien" wydaje się głupotą.

Viking PW
17 kwietnia 2015, 14:56
Poprzednie dwie trylogie obejrzałem na zasadzie "bo nie wypada nie znać", a tę prawie na pewno sobie odpuszczę. Jakoś nigdy nie przepadałem za wizją przyszłości ukazaną w Gwiezdnych Wojnach, zdecydowanie bardziej pasuje mi stylistyka Warhammera 40000.Poza tym obawiam się, że w tej części główną rolę będą odgrywać efekty specjalne. Przynajmniej tak wynika z trailerów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel