Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47 ... 84 - 85 - 86

Górski PW
13 lutego 2015, 22:01
Powoli do przodu z gitarką, umiem Smoke on the Water nareszcie jakiś pierwszych kawałków ucze się grać ^,^.

Alamar PW
14 lutego 2015, 13:47

Acid Dragon PW
14 lutego 2015, 17:53
Nicolai:
Można mi ufać, jestę inżynierę :D

Gratulacje!
To mi przypomniało, jak na Konwencie troje inżynierów, dwóch licencjatów i trzech magistrów (czyli w sumie cztery osoby z różnymi tytułami, wszyscy w naukach ścisłych) nie potrafiło przymocować siatki na komary do okna :P.

AmiDaDeer PW
14 lutego 2015, 17:56
Ej, ale ja bez żadnego tytułu sam skonstruowałem na Konwencie w 2011 zasłonę antyowadową. A potem Qui ją debugował.

Acid Dragon PW
14 lutego 2015, 17:59
Widocznie nie przeniósł tego doświadczenia dalej, gdyż dwa z tych tytułów to jego :P.

Nicolai PW
14 lutego 2015, 23:47
Acid mi pogratulował... i to w Walentynki <3

Alamar PW
15 lutego 2015, 07:04
engeniusz:
Można mi ufać, jestę inżynierę :D
Jak mogłem to przegapić... i to w piątek 13?

Spóźnione gratulacje

Jak rozumiem, jako engeniusz to Ty odpowiadasz za zaprojektowanie Przystani w H7 w ramach pracy dyplomowej? ;P

Nicolai PW
15 lutego 2015, 16:21
Al:
Jak mogłem to przegapić... i to w piątek 13?
Nie no, wybaczam ;)
Al:
Spóźnione gratulacje
Dzięki, dzięki ;)
Al:
Jak rozumiem, jako engeniusz to Ty odpowiadasz za zaprojektowanie Przystani w H7 w ramach pracy dyplomowej? ;P
Lepiej... byłem odpowiedzialny za przekonwertowanie H3 do HD. Jak Ci się podobają efekty mojej pracy, bo promotor był ze mnie dumny xD

Alamar PW
15 lutego 2015, 18:38
Cyklop wyszedł super, archanioł w końcu ma skrzydła gdzie powinien, a wymagania gry prawie się nie różnią od oryginału sprzed 15 lat. Tak trzymać. :P

Nicolai PW
15 lutego 2015, 18:52
Cieszę się, że mam Twoją aprobatę. W takim razie na magisterkę będę przerabiać H3 do 3D, to będzie dopiero jazda bez trzymanki. Tylko muszę wybrać nową czcionkę do Księgi Czarów, bo ta obecna nie podoba się Kammerowi. Jak mówisz, co jest lepsze? Comic Sans czy Windings?

Alamar PW
15 lutego 2015, 21:31
Sam zdecyduj. Jak dobrze wybierzesz, to dostaniesz Vadera, jak źle to Luke'a. :P

Azon PW
19 lutego 2015, 11:52
Kolejna nikomu niepotrzebna grafika.

Ktoś orientuje się z czego to?

Drwal PW
19 lutego 2015, 13:26
Z fanowskiego dodatku, którego tytuł jest na obrazku. Zajmują się chyba nim Rosjanie, mają nawet własny kanał na YouTube.

Ich strona znajduje się TUTAJ, zaś w tym miejscu opisał go Acid Dragon.
Grafiki wyglądają niezwykle imponująco, jednak mi - osobie, która nigdy nie grała w MMVIII ciężko ocenić ich pracę.


Azon PW
19 lutego 2015, 18:00
Z tego co zrozumiałem ma to być swego rodzaju kontynuacja fabuły z MM VIII. To chyba jedyny jeszcze rozwijany tego typu projekt. Grafiki wyglądają nieźle i co najważniejsze poszczególne elementy do siebie pasują (inaczej niż w przypadku Maestro Mod).

Morglin PW
19 lutego 2015, 18:55
Ale dlaczego "Echa", a nie "Echo"?

Grafika istotnie póki co niepotrzebna. :P Przyda się, gdy modyfikacja się wreszcie ukaże i ktoś będzie chciał ją przetłumaczyć. Niestety, MM8,5 jest już tworzone od dobrych kilku lat i zapowiada się, że będzie to trwało jeszcze kilka kolejnych...

Azon PW
19 lutego 2015, 19:15
Cytat:
Ale dlaczego "Echa", a nie "Echo"?

Cii, nikt nie zauważył.

Cytat:
Niestety, MM8,5 jest już tworzone od dobrych kilku lat i zapowiada się, że będzie to trwało jeszcze kilka kolejnych

Dlatego właśnie to publikuję, jak kiedyś ta modyfikacja wyjdzie a ja już nie będę stąpał po tym padole a roboty przejmą władzę nad światem to będzie jak znalazł.

Morglin PW
19 lutego 2015, 22:22
W sumie, skoro już tak klepiesz te grafiki, to mógłbym mieć do ciebie małą prośbę? Lista autorów w menu H1 nie została przetłumaczona w polskim wydaniu gry. Byłbyś w stanie to zmienić? :) Oczywiście zmieniona grafika także powinna być 256 kolorową bitmapą (najlepiej z tą samą paletą).

Dopisek:
Ech, cholerny Imgur zmienił rozszerzenie obrazka na .png. Tutaj wrzuciłem bitmapę.

glokku PW
26 lutego 2015, 17:17
Dzisiaj przekroczyłem liczbę 10 litrów krwi które oddałem oczywiście honorowo.

Aklantes PW
26 lutego 2015, 19:22
Łoooo... To... Bazylion czekolad! :D

A tak na serio, to gratulację. Mimo, że nie jest to typowy powód do składania takowych, to w mojej opinii w pełni zasługujesz.

Sam byłbym regularnym dawcą gdybym mógł. :<

glokku PW
26 lutego 2015, 19:36
to jest 8*23 czekolad :D
Już jedno odznaczenie zasłużonego dawcy krwi mam. Po 12 litrach będzie kolejne :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel