Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 84 - 85 - 86

Laxx PW
23 listopada 2014, 16:51
Czuję, że Alamar rozgoni to nasze Wesołe Towarzystwo x]

Wiwern PW
23 listopada 2014, 17:38
Miałem fantazje o Alamarze za nim to było modne.

Laxx PW
23 listopada 2014, 17:42
Myślałam, że jako kobieta mam pierszeństwo ale widzę, że Panowie też potrafią być konkurencyjni c;

Kammer PW
23 listopada 2014, 17:43
Równouprawnienie, Córa, równouprawnienie.

Andruids PW
23 listopada 2014, 17:55
Alamar nie ma przypadkiem ambiwalentnych płciowo osobowości? Jeśli tak, to równouprawnienie nie ma tu nic do rzeczy, zawsze można się podzielić : p

Kammer PW
23 listopada 2014, 18:08
Hej, Grotowicze, nie bijta się,
Ma Alamar dwie postacie, podzielita się!

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 19:20
Ja biorę tę sfeminizowaną wersję!

Degraf PW
23 listopada 2014, 19:23
Heh, jeszcze chwila i zaraz Kwasowa Grota okaże się być PSL-em w świecie MM :P

Belegor PW
23 listopada 2014, 19:43
Byle nie Partią Palikota.
Chociaż do tej pory zastanawia mnie czemu Alamar wziął ruszhoffą elfkę z gałami jak z anime. Może to kompleksy? Pewnie to gdzieś mi wyjaśniał, ale zapomniałem- to było chyba tak dawno, a sprawa tak błaha że jedynie momentami sobie o tym przypominam.

Laxx PW
23 listopada 2014, 19:48
Po tym co tu przeczytałam, jestem zmuszona iść do następnej edycji "Rolnik szuka żony"!

Kammer PW
23 listopada 2014, 20:05
Zróbmy własny program. "Nerd szuka żony".

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 20:13
Ale wtedy byłaby tylko jedna kandydatka, na dodatek już zajęta.

Kammer PW
23 listopada 2014, 20:15
Co odcinek rozwód, pogrzeb i ślub!

Nicolai PW
23 listopada 2014, 20:26
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czemu nie zauważyłem Alamariańską kolekcję SW? Jestem oburzony!

Co do myśliwców to mamy A-Wing, B-Wing, TIE/D Defender i teraz zaczynają się schody. Za A-Wingiem jest Z-95,E-Wing albo od biedy X-Wing (ciężko powiedzieć, bo są do siebie podobne, a nie widzę całości). Czym jest ostatni nie jestem w stanie powiedzieć i nie chcę strzelać.

Alamar PW
23 listopada 2014, 21:36
Cytat:
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czemu nie zauważyłem Alamariańską kolekcję SW? Jestem oburzony!
Trzeba było uważnie czytać posty. :P

Co do myśliwców, to zgadłeś. Od lewej do prawej: E-Wing, Tie Defender, B-Wing, Z-95 Headhunter (zwany przez pilotów "latającą trumną") oraz A-Wing.

@all others
Dream on, my heart belongs to someone else.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 21:54

Nicolai PW
24 listopada 2014, 10:13
Jakoś sobie poradziłem :) Tylko Z-95 i E-Wing sprawiły trudność, bo w uniwersum SW jest było tyle podróbek X-Winga, że czasami ciężko się w tym połapać. Tak samo jest z TIE, występują w tylu wersjach, że szok i niedowierzanie. Skoro już jesteśmy przy statkach to powiem co jest na obrazku wyżej:
Y-Wing, Venator (?), TIE Advanced, TIE Interceptor.
A-Wing, zbyt niewyraźne bym cokolwiek powiedział, Lambda, TIE Bomber.
B-Wing, Acclamator, CR90, AT-AT.

Alamar PW
24 listopada 2014, 13:34
Cytat:
TIE Advanced
Który model? Bo rozwojowych wersji rodziny TIE było duuużo (Defender był numerem 7).

Cytat:
CR90
Z ciekawości: Assassin, Zmodyfikowana czy Łamacz Blokad? :P

Cytat:
zbyt niewyraźne bym cokolwiek powiedział
Ctrl +

Cytat:
Acclamator
Wstydził byś się. :P Acclamator ma inną rufę i wieżyczkę, no i jest "szczuplejszy".

Nicolai PW
24 listopada 2014, 14:22
Alamar:
Który model? Bo rozwojowych wersji rodziny TIE było duuużo (Defender był numerem 7).
Wygląda na Vaderowską x1.
Alamar:
Z ciekawości: Assassin, Zmodyfikowana czy Łamacz Blokad? :P
Podstawowy model tak nie wyglądał, miał mniej okazałe silniki, bym powiedział co to jest, ale... Dark Side clouds everything ;)
Alamar:
Ctrl +
Czyżby Nebulon-B?
Alamar:
Wstydził byś się. :P Acclamator ma inną rufę i wieżyczkę, no i jest "szczuplejszy".
Racja, Acclamatory miały tę charakterystyczną kitę z tyłu, więc łatwo je poznać. Ciężko powiedzieć, Imperial I? Trudno mi ocenić po obrazku w tak małej rozdzielczości, zainwestuj w porządny aparat to pogadamy :P
PS. Ciebie też zastanawiało jak TIE dają sobie radę podczas zakrętów w atmosferze?

Alamar PW
24 listopada 2014, 14:31
Cytat:
Podstawowy model tak nie wyglądał, miał mniej okazałe silniki, bym powiedział co to jest, ale... Dark Side clouds everything ;)
Tantive IV, czyli Łamacz Blokad tyle tylko, że dostosowany pod konkretnego klienta.

Cytat:
Ciebie też zastanawiało jak TIE dają sobie radę podczas zakrętów w atmosferze?
Oczywiście, że nie. :P
Nieraz wspominano, że zwykłe TIE w atmosferze w rękach niedoświadczonych pilotów to istne samobójstwo, a zwłaszcza jak wiatr zawieje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel