Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 84 - 85 - 86

Nemomon PW
5 października 2007, 15:42
...Niech Ci ziemia lekką (ale nie za bardzo) będzie....

Field PW
5 października 2007, 15:52
Ładnego grobowca. Ode mnie system wczesnego ostrzegania do zamontowania przy naczyniu duszy w postaci dwóch zsynchronizowanych klejnotów-oczu (jedno do wsadzenia w oczodół) :>

Rabican PW
5 października 2007, 18:17
Przychylam.

filusfilus Ja również życzę wszystkiego najmroczniejszego, wielu udanych wypadów do świata śmiertelników i czego sobie jeszcze drogi Lichu życzysz

Trang Oul PW
5 października 2007, 18:20
Dziękuję wszystkim za pamięć i prezenty.

Kreator:
zadowolenie ze spędzanego nie/życia, udanej edukacji, szczęśliwych i trafnych nie/życiowych
Czarno to widzę...

Kreator:
oraz satysfakcjonującej pracy
Już się wczoraj/dzisiaj narobiłem :) .

Nemomon:
...Niech Ci ziemia lekką (ale nie za bardzo) będzie....
Stąpając po ciężkiej ziemi dotarłem aż do chmur... Chcesz mnie wysłać do smoków?

Nemomon PW
5 października 2007, 18:58
Trang Oul:
Nemo:
...Niech Ci ziemia lekką (ale nie za bardzo) będzie....
Stąpając po ciężkiej ziemi dostarłem aż do chmur... Chcesz mnie wysłać do smoków?

Tyle czasu obcujesz z jednym, więc chyba na dobre Ci by wyszło. Choćby dlatego, że miałbyś jedyną okazję zobaczyć jak Smoczy Ród upada...

vinius PW
5 października 2007, 19:51
A ja Ci życzę sto lat :)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 października 2007, 20:00
A ja Ci życzę tego, tego i tego.

Kathrin PW
7 października 2007, 10:19
Miły Trangu! wprawdzie spóźnione, ale szczere życzenia: obyś odnalazł drogę, którą chcesz podążać przez życie, by wszystkie Twoje decyzje okazały się właściwe, żebyś spotkał wielu przyjaciół i tę jedyną nieumarłą:) W prezencie przesyłam naginatę i tetsubo oraz pyszny barszczyk z elfimi uszami:) Kath

Trang Oul PW
7 października 2007, 17:37
Kasiu, dziękuję za życzenia i żelastwo do kolekcji :) .

Kathrin:
żebyś spotkał wielu przyjaciół i tę jedyną nieumarłą:)
To chyba jedyne życzenie nie do spełnienia. Na zawsze pozostanę samotnym liszem...

EDIT: Zwłaszcza to ostatnie...
[wychodzi z Groty z opuszczoną czaszką, mocno ściskając sztylet...]

Acid Dragon PW
23 października 2007, 23:25
To ja może jeszcze publicznie toto zrobię, póki jest 40 minut do końca dnia 23 października :)

Kolejny lisz ma dziś urodziny - jako ten Smoczy Władca Kwasowej Groty chciałbym życzenia wszystkiego najlepszego i wiecznej nieumarłości złożyć MCalebowi :). No to niech jeszcze kolejne...(*zaczyna fałszować*) trzysta lat, trzysta lat, niech żyyyyjeee eee ...eee nieżyjeeee nam!

Nemomon PW
23 października 2007, 23:57
Jako, że mam jeszcze 2 minuty na to, to chciałbym dołączyć się do życzeń nieprędkiego zmartwychwstania (jeżeli u Ciebie WoGóle to możliwe ;)) oraz życzyć powodzenia z Najświętszą Liszokracją oraz dać ten oto Czerwony Sierp na znak przymierza. Liczę również, że pozwolisz mi w końcu mówić do siebie Mirai.

EDIT: Olorin, lepiej usuń te dodatkowe "c", ponieważ ten lisz nie nazywa się Mac Celeb. Przez ten głupi błąd, możesz skazać się na wieczne potępienie...

Olorin PW
24 października 2007, 00:38
Minął już 23, ale jako że dla nieumarłych czas jest bardziej pojęciem względnym - dołączam sie do życzeń. Aby przypadkiem nie zbluźnić, życzę Tobie McCeleb tego o czym tylko Lisze marzą :)

Quba Drake PW
24 października 2007, 08:07
żeby nie było.Życzenia wysłałem ale prywatną wiadomością z Jaskini Behemota(można zmazać tytuł stronki jeśli to jej reklamowanie).

Rabican PW
24 października 2007, 17:07
Wszystkiego najlepszego, Calebie! Życzenia spóźnione bo spóźnione, ale i tak nie mógłbym wczoraj wejść do sieci z przyczyn niezależnych. Nieważne. Uwaga, wznoszę toast! Proszę o wybaczenie, iż trunkiem jest Martini, lecz o dziewiczą krew trudno ostatnimi czasy. Wypijmy za Caleba! Niech pozostanie w dobrym zdrowiu (?), zaś jego panowanie w powierzonych mu komnatach nigdy nie zostanie zakłócone. Niech mu się wiedzie w jego nieżyciu! I niech nikt nigdy nie śmie mieć wątpliwości, kto jest najzacniejszym liszem w Grocie! A o prezencie pomyślę, gdy nadejdzie weekend...

Pozdrawiam serdecznie!
Rabican z Krainy Podwójnych Wykrzykników

Field PW
24 października 2007, 17:24
Również wszystkiego najlepszego - wznoszę toast winem o kwaśnym odorze, rocznik -200 przed Ciszą.

vinius PW
24 października 2007, 17:40
życzę, życzę wszystkiego i wszystkim :)

AmiDaDeer PW
24 października 2007, 17:52
MCalebie! Wszystkiego tego, co lisz taki jak ty może chcieć (cokolwiek to może być)! I nie zaśpiewam "Sto lat", bo pewnie już ukończyłeś...

TOAST ZA NASZEGO STRAŻNIKA!

Quba Drake PW
27 października 2007, 20:31
MCaleb też ma urodziny w październiku O.o?Wszystkiego najlepszego:).
Ps.W sumie to ja miałem urodziny wczoraj ale w moim przypadku lat się nie liczy:P.

Ptakuba PW
27 października 2007, 21:51
Wszystkiego najlepszego, choć trochę się spóźniłem, wielu imprez i dobrych przyjaciół, i darmowego liftingu (no, to już może być trochę mniej przydatne...)


PS. Ja mam urodziny 4 marca, możecie już składać życzenia :P

Nemomon PW
31 października 2007, 12:18
Z okazji Halloween nasza Liszokracjo, poczęstunek albo psikus (rozszczelnienie waszej Wieży). Czekam więc....
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel