Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 84 - 85 - 86

AmiDaDeer PW
18 lipca 2014, 12:41
Zamiast usuwać tego posta proponuję usunąć wszystkie życzenia świąteczne. Jestem pewien że mój post jest bardziej "prywatny" niż jakikolwiek życzący wszystkiego najlepszego wszystkim Grotowiczom.

Tak, będę wrzucał tu tego posta tak często jak będzie potrzeba.

HubertusHubertus O ile mi wiadomo nie ty jesteś strażnikiem tej komnaty, jeśli masz jakieś obiekcje do mojej pracy to zgłoś to Acidowi, zobaczymy kto ma racje. Ale generalnie życzenia to najbardziej prywatna forma wyrazu i na pewno pasuje tu bardziej niż rozmowa o Graalu, która powinna się toczyć w komnacie o Heroes. Tyle w tej sprawie, kolejne posty będą kasowane, natomiast jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości Hobbicie, napisz do Sądu Groty.

Kammer PW
18 lipca 2014, 12:54
A ja zgodzę się z Hobbitem. Ten temat stał się takim tematem bez tematu, nie trzeba tego niszczyć.

A swoją drogą: którą funkcję bardziej wykorzystalibyście do opisu życia ludzkiego: sinusa czy kwadratową? Ja wolę tą pierwszą, bo najlepiej opisuje statystyczną szansą na ciągi powodzeń i niepowodzeń.

Morglin PW
18 lipca 2014, 12:57
To ja się spytam, dlaczego temat o kucykach został zamknięty i wylądował na samym dnie tawerny z nazwą zmienioną na: "[Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2"?

HubertusHubertus Nie ja zamykałem temat o kucykach, więc nie jestem w stanie udzielić informacji. Ale w sumie rozumiem ta decyzję, tamtejsza rozmowa od pewnego czasu była bardzo jałowa, nawet jak na tematykę kucykową.

Azon PW
18 lipca 2014, 18:01
Ok, ok, mam coś co zaprzątało moją głowę, właściwie od zawsze (od kiedy poznałem grotę) ale nigdy (chyba) nie miałem okazji zapytać. Co to jest co znajduje się w domyślnym avatarze na forum i dlaczego szukanie obrazem google odsyła mnie do dziwnych stron, naprawdę NIEPOKOJĄCO dziwnych stron?

Alamar PW
18 lipca 2014, 18:03
Obróć ten obrazek o 90 stopni...

Kammer PW
18 lipca 2014, 18:04
To jest Łasica. Tak mówią.

Morglin PW
18 lipca 2014, 18:07


Obrazek w większej rozdzielczości z jakiejś chorej arabskiej strony (jestem ciekaw, jak Qui go znalazł)...

Azon PW
18 lipca 2014, 18:13
O! Czyli łasica z dwiema głowami (?). Cóż... Nieszczególnie wiem jak by to skomentować.

Irhak PW
18 lipca 2014, 18:26
Cytat:
Cóż... Nieszczególnie wiem jak by to skomentować.
Najlepszy komentarz jest w jego profilu ;)

Hubertus PW
18 lipca 2014, 19:36
Uściślone zasady obowiązujące w temacie Prywata

Katherine:
temat, który może służyć Szanownym Forumowiczom do wymiany informacji na tematy pozaheroesowe, przykładaowo takie jak w temacie "Pomóżcie" (jakie wybrać łącze internetowe) czy w temacie "Proszę o pomoc - wypracowanie na polski"
Zaznaczam jednak, że jest to temat do wymiany informacji, a nie opinii typu, "panna Kathrin...tfu, to jest panna Danuta Jurandówna najcnotliwszą i najgładszą dziewką na świecie jest":) tudzież "Cracowia Żydy"

1. Temat Prywata służy do zadawania prywatnych pytań lub przedstawianiu spraw czy próśb lub informacji którymi mieszkańcy Groty chcą się podzielić z innymi tutejszymi stworami.

2. Posty mogą też dotyczyć podziękowań, życzeń, pochwaleniu się jakimś osiągnięciem życiowym czy ważnym wydarzeniem.

3. Sprawy te nie mogą obejmować tematyki poruszanej w innych Komnatach Kwasowej Groty. (anulowano)

4. Pozostali uczestnicy dyskusji są zobowiązani odnosić się do meritum przy komentowaniu wcześniejszych postów.

5. Posty odbiegające od powyższych zasad będą kasowane.

Azon PW
18 lipca 2014, 21:20
Cytat:
2. Sprawy te nie mogą obejmować tematyką obszarów ujętych w innych Komnatach Groty.

Jeśli ktoś miałby (złą) wolę to właściwie każdy jeden post mógłby usunąć na podstawie tego punktu. Nawet zacytowanie regulaminu jest niewłaściwe bo "poświęcone zasadom, prawom, ustrojowi i quasipolityce" są Komnaty Smoczych Władców.
HubertusHubertusNo właśnie, jeżeli ktoś miałby złą wolę, a regulamin powstał na prośbę mieszkańców i Acida, więc ma umocowanie prawne.



Mam też zarzut do sformowania punktu. Inne Komnaty Gorty sugerują, że ten temat sam w sobie jest Komnatą (a przecież jest tylko częścią Podziemnej Tawerny i nie można mieć pewności czy zapis obejmuje też naszą Karczmę czy tylko pozostałe komnaty. Jeśli tak to ten temat powinien zostać pusty ponieważ do "rozmowy o (prawie) wszystkim służy Komnata Tawerny, a nie temat o nazwie "Prywata", już nie wspominając o tym, że są schowane komnaty gdzie to "prawie" można spokojnie wyrzucić przez okno.

Proponował bym zmienić regulamin aby zwyczajnie rozmowy nie obejmowały tematów gier i świata M&M, ostatecznie jesteśmy społeczności skupioną wokół tego uniwersum i wszystko ponad to to "prywata".

HubertusHubertus De facto o to chodzi.


Zupełnie się czepiam i ma to zerowy związek ze sprawą Hobbita (nie wiem, tak sądzę), ale nudzi mi się bo zamiast na grillu odwołanym przez politykę (sic) siedzę zdołowany przed komputerem.

AmiDaDeer PW
18 lipca 2014, 21:27
Do pierwszego punktu pasują wszystkie posty ("przedstawianie informacji którymi mieszkańcy Groty chcą się podzielić z innymi tutejszymi stworami"), a do trzeciego żadne, jak zwrócił uwagę Azon.

HubertusHubertus Ale regulamin rozpatrujemy jako całość, a nie pojedyncze punkty. Poza tym przecież zasady są jasne jak napisałeś w Sądzie, więc o co chodzi? chyba tylko o to by się czepiać Chyba oczywistym jest że wątek nie może służyć poruszaniu jakichkolwiek spraw bo zrobi się śmietnik, ale może o to Tobie chodzi?


Hubertus:
nie jest dozwolone czepianie się wyrwanych z kontekstu urywków.
Zdefiniuj "czepianie się". Czy jeśli ktoś przez przypadek nie doczyta czegoś, jego cały post będzie kasowany? Jeśli tak, to nie wróżę temu tematowi przyszłości.

HubertusHubertus Temat miał się dobrze i będzie się miał, don't worry Kwestię z czepianiem się usunąłem, bo faktycznie nie powinna być w regulaminie, ale zasada odnoszenia się do meritum pozostaje.


Nemomon PW
18 lipca 2014, 21:45
A ja dalej uważam, iż ten temat powinien być generalnym spam tematem, więc nie powinien był mieć żadnych odgórnych zasad. Temat ten istnieje od kwietnia 2007 roku, będzie już ponad 7 lat. Jakoś do tej pory nikt nie potrzebował pisać do niego oddzielnych zasad i regulaminów, a wszyscy doskonale wiedzieli w jaki sposób z niego korzystać. Fajnie by było, żeby tak zostało. Skoro temat, w którym jedyną zawartością są grafiki kotów, czasami nawet nieśmieszne, ma rację bytu, to czemu ten temat nagle ma przestać mieć? Czemu mają do niego mieć zastosowanie osobne regulaminy, adnotacje, musztra, karanie? Trochę bez sensu jak dla mnie. Zostawcie ten temat w spokoju jak był - kilka postów, może nawet cała dyskusja, o Graalu ani Groty, ani świata, nie zniszczą. Ten temat też na tym nie ucierpi. Nie potrzeba być przesadnie nadgorliwym, to gorsze od faszyzmu ;).

BTW Hubertus, lekko w Smoczych Komnatach przekręciłeś mego nicka; ja się nazywam Nemomon, a nie Nemonom.

Dru PW
18 lipca 2014, 21:52
Cytat:
O! Czyli łasica z dwiema głowami (?). Cóż... Nieszczególnie wiem jak by to skomentować.
Przez 10 lat nie mogłem pojąć co znajduje się na tym obrazku, a teraz wywróciliście mój świat do góry nogami! Już nigdy nie będę patrzał na grotę w ten sam sposób :P

Rabican PW
19 lipca 2014, 00:19
Cytat:
BTW Hubertus, lekko w Smoczych Komnatach przekręciłeś mego nicka; ja się nazywam Nemomon, a nie Nemonom.
Może Nenomnomnom? :P

Nemomon PW
19 lipca 2014, 00:29
Rabi, dawno Ciebie nie całowałem na dobranoc, więc dzisiaj takiego gorącego :* ode mnie. Tylko proszę, nie rozpal się :)

EDIT: Gdybyś umiał czy gdybyś mógł? ;)
RabicanRabicanOch, dziękuję :P Zarumieniłbym się, gdybym umiał.

Alamar PW
24 sierpnia 2014, 19:17
Chyba najlepiej będzie, jak tu zamieszczę odpowiedź na temat wersji pewnej bajki o siedmiu kurduplach.




Dodam tylko, że w ciągu kolejnych tygodni po "I żyli długo i szczęśliwie" (i lekcjach szermierki z rąk księcia) jednego krasnala znalezionego porąbanego, kolejny wyzionął ducha po licznych ranach kłutych, dwaj inni też wkrótce w podobny sposób zginęli, a ostatnia trójka została spalona wraz ze swoją chatką. Zabójcy nikt nie widział.

A co ze Śnieżką? Małżeństwo jej nie wyszło, ale w końcu spotkała swoją miłość:


Prawdziwą miłość;

Darkem PW
22 września 2014, 10:31
Cześć i czołem!

Dziś chciałbym skorzystać z tego tematu w najbardziej prywatny z prywatnych sposobów. Otóż ostatnio założyłem skromny sklepik z koszulkami na portalu JohnnyCake.pl. Jak na razie wystartowałem z 4 liniami tematycznymi. Możecie wybierać spośród 11 wzorów, ale niedługo pojawią się nowe. Już teraz mogę zdradzić, że motywy z naszej ulubionej serii są już w przygotowaniu.
Zapraszam do zapoznania się z moją skromną galerią!

Klik!-> http://www.johnnycake.pl/pl/shop?id_partner=395503









Hayven PW
22 września 2014, 13:24
Czy napis "I feel train to you" nie jest bezsensowny? :P

Andruids PW
22 września 2014, 16:06
Dla mnie jest sensowny : ]
Nawet trochę zabawny. Ale nigdy w życiu nie włożyłbym na siebie czegoś takiego, ze strachu, że spotkam drugiego człowieka, który zrozumie przekaz. Po prostu nie : p
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel