Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 84 - 85 - 86

AmiDaDeer PW
21 maja 2013, 14:46
Nemomon:
Swoją drogą dziwne jest, iż na stronie głównej Groty HotA ma swoją oddzielną podstronę, a VCMI zostało wrzucone do jednego wora z WoGiem, zwłaszcza iż (zgodnie z moją najlepszą wiedzą) VCMI miało odwzorować silnik H3, więc jest całkowicie innym projektem niźli WoG.
HotA dodaje całkiem sporo nowych rzeczy, przez co daje sporo materiału do spisania w oddzielnej komnacie. O VCMI można napisać bardzo niewiele.

Z resztą się zgadzam.

Acid Dragon PW
21 maja 2013, 15:01
Cytat:
Słabe były te ograniczenia czasowe, skoro sam temat później został przypięty ;). Pomijam, iż wytrzymał ponad rok - trudno teraz stwierdzić ile, bowiem jak zacząłem go przeglądać, to nagle on zniknął xD.

To są właśnie te ograniczenia czasowe - temat pojawia się i znika ;).

Co do ERA i VCMI, o ile zmiana w opisie Niebiańskiej Kuźni może będzie możliwa, o tyle nie wyobrażam sobie osobnego działu o VCMI. Niech koronnym argumentem będzie chociażby to, że oficjalna strona VCMI to głównie forum :P. Tu nie ma informacji, które mogłyby tworzyć nowy dział.

Nemomon PW
21 maja 2013, 15:36
Teraz krzywdzicie VCMI - jest jeszcze jej wikia ;)

gamera 1965 PW
7 czerwca 2013, 15:35
Ile jest tekstów do poczty Hermes ? Chodzi mi o te z goblinem czy zombie

AmiDaDeer PW
7 czerwca 2013, 15:50
Gotta catch 'em all!

Alistair PW
7 czerwca 2013, 19:46
Może Kill 'Em All? ;)

Acid Dragon PW
7 czerwca 2013, 20:38
Sam to programowałem, ale nie pamiętam. z 6? zombie, imp, jaszczuroludź, rusałka, mag, nietoperz... chyba 6.

Ciekawostka: autorem wszystkich tekstów jest Qui. Pamięta go ktoś jeszcze? :P

AmiDaDeer PW
7 czerwca 2013, 20:41
Pamiętam że ktoś wlepił mi dwie klątwy... :D

Tarnoob PW
8 czerwca 2013, 01:39
Qui to człowiek, a konkretniej dwugłowy łasic, który jest gerontem Jaskini Behemota jako Guinea. W 2004 albo w 2005 r. napisał to Smocze Forum oparte na wymienionym w stopce systemie phpQui – widocznie aluzja do in­nych popularnych nazw gotowych systemów forum, takich jak phpBB. Forum zastąpiło pradawną Księgę Szczę­ś­liw­ców, którą spokojnie można nazwać dziesiątą (albo jedenastą, jeśli wliczać Kościanego Smoka) Ukrytą Komnatą.

Za stworzenie forum Qui został obok Acida drugim Starożytnym. Potem ten tytuł nosił też tylko Dru – za stworzenie działu Equilibris – który ostatecznie zrezygnował bodaj gdzieś w 2007 albo 2008. MCaleb wydawał się być kan­dy­da­tem w jego miejsce na Starożytnego – pamiętam, jak na prima aprilis pojawił się link do jego działu o Heroes V – ale ostatecznie on też gdzieś zniknął. Nowi Starożytni wyłonili się dopiero niedawno po fali awansów – Alamar, Dark Dragon, Irhak i chyba tyle.

Łasic jest absolwentem informatyki na uczelni, o której nie wiem. Oprócz tego wystawiał sztuki teatralne na Kon­wen­tach JB – m.in. „Antygonę” – i opublikował freeware powieść fantasy po angielsku.

W dawnym wątku o wierze i religii Rabican obiecał Łasicowi piwo – przypominam obu panom. :-)

Irhak PW
8 czerwca 2013, 09:56
Cytat:
Nowi Starożytni wyłonili się dopiero niedawno po fali awansów - Alamar, Dark Dragon, Irhak i chyba tyle.
Field - "Zostaw ich na pół roku, dowiedz się, że nie żyjesz" jeszcze jest :P

Cytat:
Pamięta go ktoś jeszcze? :P
A ja uznałem je za retoryczne -.-'

Tarnoob PW
8 czerwca 2013, 15:23
Irhak: nie zdziwiłbym się, gdyby całe zastępy młodszych stażem, np. Hayven albo taki jeden z kryształowym smo­kiem w awatarze, o Qui wcześniej nie słyszeli za dużo.

Kastore PW
8 czerwca 2013, 20:44
gamera 1965:
Ciekawe ile kryształowych smoków błąka się po tym świecie.
Cztery + ten z ukrytej komnaty. :P

Irhak PW
8 czerwca 2013, 20:50
Cytat:
Cztery + ten z ukrytej komnaty. :P
Hmm? 4 kryształowe smoki? Gdzie? o.O

Kastore PW
8 czerwca 2013, 20:54
Galeria avatarów -> HoMMIII (jednostki) -> kryształowy smok :P

AmiDaDeer PW
12 czerwca 2013, 01:15
Cthulhu Wars - nadchodząca gra planszowa. Spójrzcie na to, ile pieniędzy zebrało w ile dni, a ile ma zebrać i do kiedy.

Będzie zarąbiście.

fakk3 PW
15 lipca 2013, 16:26
Witam,

Z chęcią kupię Might and Magic IX Polskie wydanie w kartonowym boxie. Takie jak na zdjęciu:

http://images40.fotosik.pl/52/09c57f442640e979med.jpg

Kontakt przez PW. Kupno najlepiej przez allegro.


Hayven PW
15 lipca 2013, 20:14
Cytat:
Cthulhu Wars - nadchodząca gra planszowa. Spójrzcie na to, ile pieniędzy zebrało w ile dni, a ile ma zebrać i do kiedy.

Będzie zarąbiście.

No dobra, a teraz zobacz, ile udało się zebrać :P

AmiDaDeer PW
15 lipca 2013, 20:19
Może dzięki temu zmniejszą cenę... ._.

gamera 1965 PW
28 lipca 2013, 21:28
Tak się właśnie zastanawiam...
Ile nas ( zarejestrowanych bo z cieniami może 2 razy więcej ) tu właściwie jest ?

Alamar PW
28 lipca 2013, 21:35
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel