Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 84 - 85 - 86

dambibi PW
3 czerwca 2007, 23:06
Ja mam taki problem.Szukam od dwóch dni mapę Ashan.Szukałem w google i na wikipedii, jednak nic nie znalazłem.
Czy możecie podesłać mi do niej link(najlepiej żeby byłą w dużej rozdzielczości)?

A co do Bono i jego bazy to gratuluje pomysłowości.
Co do obrony to proponuje wykopać dołki i przykryć je trawą, tylko musicie pamiętać gdzie będą żeby w nie nie wpadać !

Acid Dragon PW
3 czerwca 2007, 23:25
Ostatnio kaś mapa Ashan dołączyła do moich zbiorów (dzięki Alamarowi ;), ale nie ręczę za jej "poprawność", gdyż geografia tego świata jest mi wybitnie mało znana. Erathio wróć! :)

Mapa Ashan

MCaleb PW
4 czerwca 2007, 00:25
Smoku, jak to geografia Ashan jest Ci mało znana?!

Przeca to nasz glob po kilku cięciach, wraz z kilkoma dodatkami.

Trang Oul PW
4 czerwca 2007, 00:53
Możliwe, ale nic nie przebije świata Enroth, jaki znali mieszkańcy Jadame.

Bono PW
4 czerwca 2007, 09:01
Wraz z kolegami postanowiliśmy, że na razie nie będziemy opisywać tego co ulepszyliśmy lub naprawiliśmy. Relacje zdamy pod koniec tygodnia jak już się tam urządzimy. Na razie tylko powiem że w najbliższych planach mamy wyprawę (kurcjate) po drewno na budowę ostrokołu przed murem (i znowu trzeba będzie wstawać z samego rana ;( ), oraz w bliskiej przyszłości (tzn. sobota) mamy zamiar urządzić ognisko na oficjalne otwarcie naszego fortu xP Dodam jeszcze, że brakuje nam mieszkańców bo po "spisie ludności" wyszło nam zaledwie sześciu stałych obwateli (przydało by się koło 8 lub 9). Jeśli zapytacie dlaczego, aż tylu odpowiedź będzie krótka: głownie dla obrony, lub aby gdy jedni są w domu (obiad, potrzeby fizjologiczne) inni pilnowali naszego dobytku :)

P.S - Mogę (jeśli chcecie) opowiedzieć wam co się działo podczas jednego z najazdów na naszą Twierdzę.

Alamar PW
4 czerwca 2007, 09:16
K.S.:
Ostatnio kaś mapa Ashan dołączyła do moich zbiorów (dzięki Alamarowi ;), ale nie ręczę za jej "poprawność", gdyż geografia tego świata jest mi wybitnie mało znana. Erathio wróć! :)

Ta mapa to (z tego co wyczytałem):
- albo wstępny projekt Ashanu, z którego zrezygnowano,
- albo mapka fanów/kogoś innego (nie z Ubisoftu czy Nivalu), by pokazać, jak można zaplanować nowy świat,
- albo też mapka do H6 (osobiście wątpię w tą możliwość).

I nie Erathio, tylko Antagarichu (jeśli chodziło Ci o kontynent). :P

Tutaj zaś jest mapka dołączona do edycji kolekcjonerskiej HV.

MCaleb:
Przeca to nasz glob po kilku cięciach, wraz z kilkoma dodatkami.
Prawie jak Stary Świat z Warhammera.

Acid Dragon PW
4 czerwca 2007, 10:31
Cytat:
I nie Erathio, tylko Antagarichu (jeśli chodziło Ci o kontynent). :P

Za grosz romantyzmu... -_-

Alamar PW
4 czerwca 2007, 10:35
Nigdy nie lubiłem tej epoki.

Tilogour PW
4 czerwca 2007, 11:54
Poszukuje polskiej mapy która była modyfikacją mapy z h3 "Wszyscy za jednego"

Rabican PW
4 czerwca 2007, 12:49
Alek o romantyzmie napisał:
Nigdy nie lubiłem tej epoki.

Kolejna osoba, która modliła się, by Werter przestał pieprzyć bzdury i wreszcie się zabił?

Nie, nie jestem tą drugą :P

Sorry za offtop.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Alamar PW
4 czerwca 2007, 13:00
Cytat:
Kolejna osoba, która modliła się, by Werter przestał pieprzyć bzdury i wreszcie się zabił?

Przestał jak przestał, ale czy koniecznie musiał zginąć? Zresztą jak większość "bohaterów" romantyzmu? Za łatwo się wykręcili. ;P
I poczekaj do "Szewców", to zobaczysz co to znaczy bzdury (albo pisanie lektur szkolnych po zażyciu "prochów" :P).

Kathrin PW
4 czerwca 2007, 14:34
Alamar za "Szewców" to bym Ci chętnie jakiejś trucizny dosypała do piwa:) Witkacy był geniuszem!

Alamar PW
4 czerwca 2007, 14:44
...co nie zmienia faktu, że jak dla mnie to było wtedy (jak to "przerabiałem") niezrozumiałe (i nie tylko dla mnie).
A Słowacki wielkim poetą był. ;)

Co do piwa, to proszę bardzo - "co Cię nie zabije, uczyni Cię silniejszym" (czy jakoś tak).

EDIT:
Aha, jeszcze jedno - pod pojęciem "bzdury" chodziło mi o sposób przedstawienia, a nie o samą wymowę lektury.

Micki PW
4 czerwca 2007, 21:45
Czy dałoby się zrobić to tak, aby wyświetlała mi się w ramce losowa strona (tak jak smoki na głównej) np. Dracolych.htm, Duch.htm.
Mam napisane to:
(iframe src="gremlinolaj.htm" width="800" height="500" frameborder="1")Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek!(/iframe)
Oczywiście nie z takimi nawiasami, ale mi wycięło je z postu.
Co trzeba zmienić? Czy trzeba te strony przenieść do jakiegoś folderu?

Bono PW
27 czerwca 2007, 15:58
Uhu już wakacje ... Do naszej Twierdzy również doszła ta wspaniała wieść. wzięliśmy sie ostro do roboty i znacznie polepszył sie stan Strongholdu. Z początku wszystko pięknie, jeszcze raz wysprzątaliśmy aby przygotować miejsce pod rozbudowę. Od poniedziałku praca u nas idzie pełną parą. W głównym budynku zamontowaliśmy dwie pary drzwi (jedne na dole naprawiliśmy, drugie na górze zrobiliśmy) i założyliśmy w nich zamki. Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy wykopywanie kamieniołomu (jest już głęboki na ponad metr xP) Na dniach mamy zamiar ulepszyć bazę do stopnia takiego aby nikt nie mógł sobie tam swobodnie wchodzić i robić co mu sie podoba ;/ Mamy zamiar zrobić zwodzoną bramę przed która będzie wilczy dół. Na około Twierdzy mamy zamiar wykopać fosę, a od strony frontowej nabijemy pole przed murem kołkami. Jutro albo pojutrze mamy zamiar iść na krucjatę w celu zdobycia drwa na umocnienia i bronie. Chcemy również zorganizować nocną wyprawę złodzieji na pobliską budowę aby skraść trochę desek xP. Warto dodać że musimy powiększyć nasz teren pod zabudowę. bo w planach mamy budowę tawerny oraz kwater Dowódców. Będą one najwyższym punktem obserwacyjnym w naszej bazie :) Do tego wszystkiego będziemy jeszcze budować: kanalizacja, zbiornik na wodę, szlaki handlowe, nowe palenisko wraz z rusztem, a także naprawimy i ulepszymy: Kuźnia, brama główna, oraz pole. To wszystko musimy zrobić żeby w połowie lipca rozbić obóz kolo naszej Twierdzy. Bo mamy zamiar tam koczować około tygodnia xD NO to narazie chyba tyle, i standardowo proszę o rady i uwagi pomocne nam.

Cichy PW
27 czerwca 2007, 17:50
Hmm... zapowiadają się ciekawe wakacje :)
Mam pomysł: może by zatrudnić kronikarza (w nowym stylu :P), który ukrywałby się w kniejach podczas bitew i sporządzał zdjęcia lub notatki (chciałbym zobaczyć chociaż jedną taką bitwę).

Kathrin PW
4 lipca 2007, 11:48
Starzy Przyjaciele i nowi Przybysze!
Opuszczam na chwilkę (do 20 lipca) Tawernę i pozostawiam w łaskawych łapach Acida:) Proszę jednak o to, by nie wyciągać w jej wnętrzu broni, nie śmiecić i...bawcie się dobrze! (hmm czy bez Kath to WOGóle możliwe?:) )

vinius PW
4 lipca 2007, 13:38
Tylko wracaj szybko! Bo "mię" ręka do tych liszy strasznie świerzbi ;)

Acid Dragon PW
7 lipca 2007, 18:26
A mnie nie będzie przez 8 dni od jutra - wyjazd "służbowy".

Qui - zerknij czasem na wszystko ;)
A Strażników proszę, coby szczególnie dbali o doglądanie komnat swych.
Nie roznieście Groty :P.

Kreator PW
5 października 2007, 15:32
Z okazji urodzin Tranga składam naszemu Strażnikowi najlepsze życzenia: zadowolenie ze spędzanego nie/życia, udanej edukacji, szczęśliwych i trafnych nie/życiowych decyzji oraz satysfakcjonującej pracy (może w domu pogrzebowym? :D). A jako prezent ofiaruję Ci nowe naczynie dusz z pozytywką, a melodia w niej zawarta to wszystkim znany i lubiany motyw z serialu "Moda na sukces" :P :D.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel