Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 84 - 85 - 86

Irhak PW
13 października 2011, 11:53
Alamar - gratulacje napisania postu nr 500 w tym temacie :P

Cytat:
Ktoś chce się zabawić we wróżkę?

Idę o zakład, ze pojawi się któraś z części H5. Dodatkowo możliwe, że np. CDA da H3 lub H4. Innymi słowy - nic ciekawego przyszłość nie trzyma :P

Acid Dragon PW
13 października 2011, 21:14
Chyba i tak nic nie przebije "Dzikich Hord" za 17 zł. Ostatecznie zaraz po H6 to najnowsza odsłona cyklu. Niemniej jednak nie zdziwię się, jeśli CDA zamieści niedługo na swych płytach pełną wersję podstawki Heroes V.

AmiDaDeer PW
13 października 2011, 21:35
Jedyną zaskakującą rzeczą byłoby zamieszczenie w dniu premiery H6 w jakimś czasopiśmie siódmej części sagi... ze wszystkimi dodatkami. :P

fishkebab PW
19 października 2011, 18:48
Czy ktoś wie coś na temat strony Migiczny las i jej autora? Strona wydała mi się stylem podobna do AC, a napis świadczy jakby była ukrytą komnatą czy czymś w tym rodzaju.

AmiDaDeer PW
19 października 2011, 19:29
Dragonarowe coś.
Tak, wzorowane na Grocie.
I lepiej to zakopać z powrotem.

Dark Dragon PW
1 listopada 2011, 21:44
Trochę spóźnione, ale Happy Halloween

Alamar PW
11 listopada 2011, 18:53
Miałem dziś "przyjemność" oglądania dwóch "wybitnych" filmów fantasy.
Pierwszy to "Lochy i smoki: Klątwa smoka" (ang. "D&D: Wrath of the Dragon God"). Kto widział pierwszą część, ten wie czego można się spodziewać, ale pierwsza część to przy tym wybitne dzieło. Nudy, kłody drewna zamiast aktorów i fabuła bez sensu plus zero emocji (logiki też brakowało).
Drugi tytuł to "Gryf z krainy ciemności (ang. "Gryphon"). "Lochy i smoki: Klątwa smoka" to przy tym film zasługujący na Oscara. Gryf powstał dla stacji SyFy ;P, więc niby wiadomo czego się spodziewać, ale to było nawet poniżej poziomu produkcji tej stacji (jeśli w ogóle jakiś tam jest).

Polecam oba filmy... do sali tortur, ze wskazaniem na ten drugi tytuł.

Xelacient PW
12 listopada 2011, 11:16
O! To widzę, że nie tylko ja mam upodobania do oglądania kiepskich filmów fantasy.

"Niestety", "przyjemność" oglądania tego pierwszego mnie ominęła, bo w międzyczasie "studiowałem" obrazki jakie pokazuje ponibooru na hasło "Discord" - 100 stron w jakieś 3 godziny... czego to ludzie nie wymyślą(narysują).

Ale później dorwałem się do programu telewizyjnego, więc już mogłem się przygotować na "Gryfa"...

No cóż może nie ma sensu rozkładać na części pierwsze filmu, który jest ogólnie kiepski, ale powylewajmy trochę kwasu...
I tak, "...Smocza Glewia z rogu jednorożca..." - aż sobie pomyślałem "Co tak mało mitycznych stworzeń wciśniętych do tego <artefaktu>".

Ale później mnie film zaskoczył, poważnie, jak już było wiadomo, że są "książę i księżniczka ze zwaśnionych rodów" to się spodziewałem, że na koniec na pewno pokochają się z wzajemnością", a tu taki szok, puścili się w połowie filmu xD.
(A tak WoGóle to mnie zawsze zastanawiało jak oni przenoszą te wielgachne namioty).

I już pod sam koniec gdy królowa biła się z sukkubami(?) to stwierdziłem "Pole siłowe miotające pociskami-też coś takiego chce!"
Ale pod koniec się zawiodłem, gość wbił temu gryfowi glewię w serce, ten wzbił się wyżej ciągnąc go ze sobą ja już oczekiwałem, że obaj runą w przepaść... a tu... ziomek odpadł i przeżył, no kurde-co to ma być!

A takich szarych żołnierzy uśmiercali bez jakichś większych emocji, brakowało mi jakieś sceny z "bezimiennymi".

I końcem końców, po tytule oczekiwało się jakiegoś "siejącego trwogę gryfa", a tu... raz urwał łeb, raz kogoś poderwał, a z taką zdolnością pikowania nie miał nawet co marzyć o przyjęciu do eskadry gryfów królewskich" xD


Alistair PW
12 listopada 2011, 11:44
Też oglądałem to cudo. Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Cała armia nie mogła sobie poradzić z gryfem zdolnym zabić tylko z trzech "wojowników". Ogólnie lubię takie głupoty, więc jakoś dobrnąłem do końca. Ale chyba bardziej ze względu na LaPaglię, bo znam go z Seven Days, czyli polskiego serialu Misja w Czasie. "Księżniczka" Amelia bardziej mi Golluma z Władcy Pierścieni przypominała. No ale to już złośliwość z mojej strony. Czarnoksiężnik powinien zginąć wiele razy podczas filmu. Jednak zrobić dobry film fantasy to jest sztuka nie lada.

Alamar PW
26 listopada 2011, 17:03
Hmm... czyżby TV4 postanowiła puszczać "filmy" fantasy, przy których produkcje Asylum to dzieła sztuki?

Świeżo po obejrzeniu "Zygfryda". Po pierwsze to "komedia" z 2005 roku. Po drugie niemiecka. Wiecie więc już, czego się spodziewać.
Żałosna parodia Pierścienia Nibelungów z 2004 roku. Z cyklu tych "parodii" Władców Pierścieni czy (nie)Śmiesznych Filmów (tych o dalszych numerach).
Mnóstwo nawiązań do współczesności i wioskowy głupek jako bohater. Do tego niemiecka księżniczka, w której zakochał się bohater, a która kocha innego i próbuje się pozbyć głupka (dziwicie się jej?). Żałosne żarty poziomu "Scheise!".
Choć jako odmóżdżacz film spełnił swoją rolę. No i był lepszy od "Gryfa".
Aha, chyba jedynie król jako tako dawał radę.

Przynajmniej na końcu na księżniczkę dało się spojrzeć, ale wpierw smok musiał zgotować jej face-lifting. :P


EDIT:
Jeszcze coś o Surogatach z Brucem Willisem. Jak na amerykański film przystało, mamy happy end. Główny bohater uratował użytkowników tytułowych kukieł, wyłączył system i wszyscy są szczęśliwi i bezpieczni. Ale czy aby a pewno? A co z samolotami, cysternami, zbiornikowcami czy elektrowniami jądrowymi kontrolowanymi przez te kukły? Co się stało, gdy ich obsługa nagle się wyłączyła? Wiecie, miasta nadal są zamieszkane, wybrzeża również nie lubią być zapaćkane ropą naftową. Ciekawe jaki rachunek Willis dostał za spowodowane szkody? :P
"Logika" w filmach czasem nie przestaje mnie zadziwiać.

Alamar PW
28 listopada 2011, 15:19
Specjalny atak Łotrzyka w H1:



Znalezione na Heroes Community.


EDIT:
Od czwartku na TV4 o 17:30 CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA!

Alamar PW
24 grudnia 2011, 16:58
DługouchaDługouchaWszystkiego najgorszego, chorób, pomoru i plagi robactwa, obrabowania waszych skarbców, śniegu, który zasypie wasze leża i natychmiast się rozpuści zatapiając was, złamanych serc i pustki przy ognisku domowym jak i pod choinką i oby robaki z HVI były wieczne i przeszły też na wasze machiny oraz doprowadziły je do eksplozji


życzy
Długoucha

A teraz obróćcie "życzenia" o 180 stopni.

PS
Macie coś ode mnie.



OGARexs PW
24 grudnia 2011, 17:07
Żeby święta były piękne,
Aby bugi jak najmniejsze,
Oraz lagi jak najkrótsze.

Żeby Lucek był w humorze,
A strażnicy w swych komnatach
Dali bany dla spamerów.

Gremikołaj dał prezenty,
A WoG Team w nowym roku,
Da nam wnet nowego WoGa

Życzy OGARexs - tytułowany król piekielnych ogarów i cerberów z Eeofolu.

Irhak PW
24 grudnia 2011, 22:09
Zamiast standardowych życzeń wszystkiego najgorszego i samotności w święta, oddam głos Sidowi :)


AmiDaDeer PW
24 grudnia 2011, 23:40
Z okazji świąt świątecznych i gwiazdki gwiazdkowej:
- jak najwięcej szczęścia przy spotkaniu ze Smokiem
- jak najmniejszej ilości błędów językowych
- jak największej cierpliwości przy czekaniu na odpowiedzi w tematach
- jak największej wyrozumiałości dla Strażników (szczególnie tych młodocianych)
- jak najlepszych relacji z innymi użytkownikami forum
i ogólnie zdrowia i pomyślności oraz smacznej choinki życzy wszystkim (dosłownie) Grotowiczom wasz zupełnie przez nikogo niekochany włochatostopy i niskodupny
Hobbit

Trith PW
25 grudnia 2011, 00:05
Dobra, już się na to zebrałem, ale nie będę się nad tym zbędnie drobił...

Polecam zestaw świąteczny: wszystkiego najlepszego, bla-bla-bla etc...
Niestety będziecie musieli się obejść bez prezentu z mojej strony. :P

Belegor PW
25 grudnia 2011, 00:25
Wesołych Świąt wszystkim, dużo radości i ciepła rodzinnego, hucznego Sylwestra i dużo, dużo, dużo fajerwerków.

Jestem zaskoczony, udało mi się zdobyć drugie miejsce. To jest wspaniałe. Nie spodziewałem się tego. Gratulacje dla mistrza Alamara- jak tylko się pojawi twoje dzieło, biorę się za jego czytanie.

Irhak PW
25 grudnia 2011, 21:21
Cytat:
jak tylko się pojawi twoje dzieło, biorę się za jego czytanie.
Od wczoraj jest dostępny w Jaskini Behemota ;)

Belegor PW
25 grudnia 2011, 23:15
No i go przeczytałem. Przyjemna i lekka lektura. Dobry pomysł z tymi świątyniami i ukazaniem cech wspólnych wyznawców jak i ich smoków, a zakończenie- wprost wspaniałe. Chylę czołem przed Alamarem i mam nadzieję skrzyżować z nim "pióra" w podobnym konkursie.

vinius PW
31 grudnia 2011, 11:45
Zawczasu wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku, coby on nam przyniósł same dobre rzeczy, nie tylko w sferze naszej ukochanej serii. Najlepszego!
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel