Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 84 - 85 - 86

dambibi PW
25 sierpnia 2010, 12:21
Mnie w ten dzień musiała uwalić gorączka, a różne rzeczy wylatywać z różnych miejsc?

Irhak PW
25 sierpnia 2010, 12:24
Wiw:
A łóżeczka przestawić się nie dało w inne miejsce? :P

Jak? Z nią w środku w taki sposób, by jej nie zbudzić? Szczerze wątpię... A poza tym, to jak byłem ostatni raz przed jej przyjazdem, to nic nie wiedziałem o tym quizie! BTW. - pytania dość banalne, jeśli się śledzi forum ;P

AmiDaDeer PW
25 sierpnia 2010, 12:52
Cytat:
jeśli się śledzi forum
Właśnie. Te nerrrwy.

Ale nagroda przednia.

Trang Oul PW
25 sierpnia 2010, 22:44
Liczyłem na "trochę" poważniejszy turniej...

Field PW
25 sierpnia 2010, 22:48
Robiło go dwóch gości z Tawerny i Łasica. Czego oczekiwałeś? :P

Altair PW
26 sierpnia 2010, 00:23
Ja na ten przykład liczyłem na pytania z ERM w końcu to znaczny odsetek postów w AC. ;P

AmiDaDeer PW
26 sierpnia 2010, 12:22
Pytanie: Który skrypt jest ulubionym Altaira? :P

Mitabrin PW
27 sierpnia 2010, 23:28
Mhm, i powinno być coś jeszcze o moich komiksach. ;)

Field PW
15 września 2010, 00:05
Dla posiadających konto na twarzoksiążce :P

A, przy okazji, Grota wzbogaciła się o konto na facebooku :P

Trang Oul PW
15 września 2010, 02:56
Zbyt tendencyjne pytania. Co najmniej część odpowiedzi była oczywista, a na większość dało się odpowiedzieć po krótkim pobycie w Grocie. Ale może jakaś zbłąkana dusza się trafi i zajrzy do Groty po rozwiązaniu (nowe dusze i ciała do tortur!) .

Cytat:
W pytaniu "Your Theme Song" nie widzę żadnej odpowiedzi w stylu "Jakiś soundtrack z HoMM/MM". To przecież niedopuszczalne!
Popieram! Musiałem wybrać losową odpowiedź...

A skoro mówimy o FB, nie wiedziałem, że Grota ma 23 lata :P .

Trith PW
15 września 2010, 11:24
Em... W pytaniu "Your Theme Song" nie widzę żadnej odpowiedzi w stylu "Jakiś soundtrack z HoMM/MM". To przecież niedopuszczalne!

Field PW
15 września 2010, 12:45
Wszyscy by mieli :P Ciekawe, co Ci wyszło :P

Trith PW
15 września 2010, 13:43
Cytat:
Ciekawe, co Ci wyszło

Tamte odpowiedzi są źle dopasowane! Żadna nie oddaje wystarczająco dobrze mojego zdania na konkretny temat. W takim wypadku żadnego z 12 wyników tego testu nie mogę uznać za wystarczająco wiarygodny. :P

Mitabrin PW
15 września 2010, 14:10
Przyznam się, że musiałem quiz zrobić kilkanaście razy, by uzyskać mnie (a ja się nigdy nie poddaje!) i przyznam, że bardzo miło mi się ten quiz robiło...
Czy przyniesie on nam jakiś nowo przybyłych... Oczekiwałbym tylko takich, którzy by myśleli, że znaleźli polski 4chan... :P

Aha... I w końcu mam jakiś pretekst by nie zmieniać co miesiąc awatara. :P

Field PW
15 września 2010, 14:52
To be honest: nie wydawało mi się, że będzie potrzebne danie jakiegoś disclaimera, ale najwyrażniej...
1. Trith - nie ma Ciebie na liście wyników, w związku z czym nie ma odpowiedzi pasującej w 100% do Ciebie. Nie ogarniemy aż tylu osób :P Gome.
2. Bawi mnie fakt, że wszyscy robią ten quiz, ale wyniki ich przerażają :P Jedynie Joka, Trang, ja, Hubi i Rabi zdecydowaliśmy się na publikację :P
3. Chcesz doskonałego quizu, zrób go sam. Prawda największa i uniwersalna.

Trang Oul PW
15 września 2010, 14:58
Cytat:
Nie ogarniemy aż tylu osób :P
Lenie :P . Można uzyskać 8 916 100 448 256 różnych wyników, to dużo więcej, niż potrzeba. Ach, ile byłoby dusz dla Lucka!

Ginden PW
15 września 2010, 17:28
Cytat:
Twe egzaltowane autowiwisekcje i chlopiecy urok wprawiaja niejednego lisza w drzenie kosci. Jestes prywatna szota Rabicana, probujaca uparcie byc biseksualna, jednak MX55 (czy jak jej tam?) tego nie chwyta.Masz najmniej zrozumiale poczucie humoru z calej Groty, a w dodatku prawdopodobnie zzarlo cie Yeti. Bylo to jedyne logiczne wyjasnienie, dlaczego do tej pory nikt cie nie widzial i jedyne, co pewne na twoj temat, to to, ze jestes mlodociany. Sluchasz dziwnej muzyki i gadasz bzdury na cmentarzu.
:O
Cytat:
A, przy okazji, Grota wzbogaciła się o konto na facebooku :P
Wersja ze stroną oficjalną nie byłaby lepsza? :P

AmiDaDeer PW
15 września 2010, 17:35
Wyszło mi idealnie. Ale łatwo było zgadnąć, jakie odpowiedzi powinienem zaznaczać. :P

Trith PW
15 września 2010, 18:14
Cytat:
Trith - nie ma Ciebie na liście wyników
Cytat:
Nie ogarniemy aż tylu osób

Nie obchodzi mnie to! Gharh! Macie to uzupełnić, bo inaczej... Hm... Nie jestem zdecydowany co, ale coś na pewno za jakiś czas wymyślę...
PS. Oczywiście teraz nie mówię na poważnie i nie chcę nikogo tym urazić. W sumie mało mnie obchodzi cały ten kwiz, a cały ten cyrk robię z nudów. Uh... To zły nawyk.

Alamar PW
15 września 2010, 18:25
Skwarek:
Nie obchodzi mnie to! Gharh! Macie to uzupełnić, bo inaczej...
PŁONĄCA STRZAŁA!
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel