Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

Tichondrius PW
8 kwietnia 2007, 18:23
1. Ekhm ... Nie pisałem że są opcjonalne!?
2. Ekhm, nie jest tak łatwo od nowa grę zrobić. Ale może... [Nie mamy programistów co by kod by napisali]. Jeżeli chodzi o legalność to niech Acid się wypowie on w tej dziedzinie jest ekspertem :P.

3. Królowo, napisz w Rekrutacji jakie znasz języki. jest chyba pewne że się przydasz. Szczególnie takie języki jak:

-Angielski
-Polski
-Rosyjski

etc.

Acid Dragon PW
8 kwietnia 2007, 18:58
Odnośnie kwestii prawnych, to pomijając już, ze to czysta i kompletnie nierealna, a przy okazji poroniona abstrakcja (spójrzcie chociażby jak idzie projekt stworzenia MM Tribute, choć skupia on w teorii najbardziej utalentowanych fanów MM ze świata, wliczając wsparcie byłego członka NWC), to prawnie można to rozpatrywać, jak zwykle w takich wypadkach, pod dwom względami.

Oczywiście Might and Magic to zastrzeżony znak towarowy, prawa do niego ma Ubisoft i nielegalne jest wykorzystywanie go do oznaczania własnych "produktów", lub do jakichkolwiek w sumie celów bez pozwolenia właścicieli (za wyjątkiem celów informacyjnych i takich tam...).

W praktyce, o ile taka gra nie byłaby komercyjnym produktem, nie byłaby więc sprzedawana, a autorzy nie czerpaliby z tego żadnych zysków, a i właściciele praw nie ponieśliby z tego powodu żadnych strat, to nikt się do niczego nie przyczepi. W najgorszym wypadku Ubi może kazać usunąć te literki z gry, ale w razie ewentualnej sprawy sądowej (przynajmniej według polskiego prawa, z tego co mi wiadomo) nie widzę powodów, by stosować jakąkolwiek karę (no chyba, ze ktoś by się przy "stratach moralnych" uparł, co w przypadku firm nie posiadających moralności jest mało możliwe :P)

Cichy PW
8 kwietnia 2007, 20:02
@Mafioss - przydałby się jeszcze jakiś znawca chińskiego (mandaryńskiego), chociażby ze względu na to, że "żółtych" (bez urazy) użytkowników jest bagatela 1200 milionów. Ale to tylko pomysł, luźno związany z dodatkiem... i oczywiście abstrakcyjny ^^, przynajmniej na razie (takie tam gadanie).

Tichondrius PW
9 kwietnia 2007, 19:23
Ave. Dziś zaskoczę was nowym dowódcą. A wkrótce damy szkic (projekt i animację będziemy mieć) nowego dowódcy w Nekropoli.

http://myuiq.pl/vori/uploadvori/suk.png - Nowy dowódca inferno. ;).


Córka Proboszcza PW
9 kwietnia 2007, 19:30
Fajne szkice, kto je robi(interesuję się rysowaniem, ale tylko tym niekomputreowym)? Dowódca mi by pasował do inferno jako sukkub.

Dziękuje za pomoc w poprawianiu błedów! Postaram sie ich nie robić i używać polskich znaków.

Może ktoś mi poprawić Nick na córke? (Bardzo dziękuje)

Micki PW
9 kwietnia 2007, 20:28
Mafiossie, które z jednostek mają już pliki DEF?
Mógłbyś gdzieś umieścić parę wizerunków szabli Nadzorcy (w różnych pozycjach)?

Mafiossie, chodzi mi o samą szablę. Przydałaby mi się do jakiejś tam jednostki.
Chwilowo nie mam zainstalowanej MM VIII.

Tichondrius PW
9 kwietnia 2007, 20:34
Póki co to tylko członkowie teamu to wiedzą. A to z szablą to wkrótce damy całą animację ;). Sama szabla jest w MM8 :P. Oki, dam ci potem.

Micki PW
9 kwietnia 2007, 21:18
To moja wizja Lodowego Kolosa albo olbrzyma:
http://img129.imageshack.us/img129/88/cotamss7.png

Tichondrius PW
9 kwietnia 2007, 21:23
Ech, takie rzeczy to na forum teamu w dziale Jednostki proszę pisać.
Niestety ale Lodowy Kolos i Olbrzym to Humanoidy bardzo Humanoidealne.
Tzn. Nie podoba mi się to za bardzo.

Field PW
10 kwietnia 2007, 11:07
Jeżeli chodzi o sprawdzanie pisowni, to mogę pomóc z polskim, angielskim (no, to raczej oczywiste... :P) i francuskim.
Chyba, że chcecie Heroes po łacinie wypuścić, wtedy uderzać do mnie :D

Cichy PW
10 kwietnia 2007, 11:53
Łacina... może dotrze do Watykanu :P .

Tichondrius PW
10 kwietnia 2007, 11:59
Angielski, polski, łaciński oraz francuski ;). Przyda nam się.
Królowo, Rosyjski też się przyda!.

f!eld jakbyśmy cię wzięli to byś przetłumaczył stronę na:

FR
EN
ŁAC

A królowa na:

RU

Jeżeli tak to do Rekrutacji [http://myuiq.pl/vori/] i pokazać na co was stać ;).
Thx, f!eld już napisał.

Cichy PW
10 kwietnia 2007, 12:00
Przydałby się jeszcze:

ZH (chiński)
DE (niemiecki)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
10 kwietnia 2007, 13:33
W odruchu niewysłowionej szczodrobliwości oferuję Wam moją pomoc, znam parę języków (angielski, niemiecki [troszkę, ale Kanta przeczytałem], francuski, łacinę [tylko klasyczną], grekę [również klasyczną], odrobinkę włoskiego, rosyjski [w narzeczu, którym posługiwali się mieszkańcy Kiszyniowa za czasów ZSRR] i pasztuński [bez rewelacji - dopiero się uczę]), skończyłem marketing i zarządzanie, mogę się zajmować pracą koncepcyjną, odebrałem gruntowne wykształcenie z zakresu wielu dziedzin działalności ludzkiej, mogę się zajmować reklamą, mogę być sponsorem, mam rozległe znajomości.

Podejmijcie szybko decyzję, mam do wyboru Was, albo katedrę fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Ludowym imienia Wincentego Witosa w Wierzchosławicach.

Field PW
10 kwietnia 2007, 16:03
Aleś Ty złośliwy... rzuciłem pół-żartem, pól-serio tę łacinę (bo studiuję klasyczną i uczę się tego języka od 5 lat), jakbym chciał być ambitny, to mógłbym i rzucić grekę. Że chcą po łacinie - ok, dla mnie to nie problem, chociaż nie widzę - osobiście - powodu, żeby dawać w czymś więcej, jak w angielskim i polskim na razie.
A tutaj od razu takie coś... :P

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
10 kwietnia 2007, 16:39
Wcale nie jestem złośliwy (znaczy jestem, ale nie w tym momencie), muszę Cię rozczarować, ale nie masz monopolu na znajomość języków obcych (tak samo Kreator nie ma monopolu na wykształcenie muzyczne), inni też może się za życia czegoś nauczyli, choć nie twierdzę, że jestem jakimś wybitnym poliglotą, ale noblesse oblige, prawda?




Field PW
10 kwietnia 2007, 20:13
>>Wcale nie jestem złośliwy (znaczy jestem, ale nie w tym momencie), muszę Cię rozczarować, ale nie masz monopolu na znajomość języków obcych (tak samo Kreator nie ma monopolu na wykształcenie muzyczne), inni też może się za życia czegoś nauczyli, choć nie twierdzę, że jestem jakimś wybitnym poliglotą, ale noblesse oblige, prawda?

Przepraszam, po prostu odebrałem tak tamto o pusztuńskim ;) Ale spoko, przecież nie chcę z siebie robić monopolisty, tak po prostu to wyszło. Pax ;)

Sharpshooter PW
19 kwietnia 2007, 21:50
Według mnie, należy skupić uwagę na miastach i jednostkach, a fabułę i jej tłumaczenie odłożyć na później.

Alamar PW
20 kwietnia 2007, 15:02
Tak patrzę na ten obrazek Regny i jednego mi brakuje (jak we wszystkich tych nieoficjalnych miastach) - a gdzie są budynki dla zwykłych mieszkańców (chałupy)? Zobaczcie na H3 - oprócz budynków militarnych (prawie) każde miasto ma domki dla swoich mieszkańców. Zaś Nekropolia, Bastion czy Conflux wraz z rozbudową ratusza, zwiększają ilość chałup na ekranie. Dobrze by było, gdyby ktoś uwzględnił te domki.

tymolord PW
20 kwietnia 2007, 15:44
Chatki muszą być ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel