Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13

Tichondrius PW
30 marca 2007, 20:39
>>>>Jednak najważniejsze są animacje, a że tych nadal nie ma to nie moge nic więcej napisać

8x2 + 7 = 23.

23 Jednostki, tyle będzie nowych. Animacje do prawie wszystkich jednostek mamy gdzieś tak 15/23. Reszta jest już prawie zrobiona. [Tu prawie nie robi wielkiej różnicy] Aktualnie ta piętnastka będzie konwertowania na 256 kol. i wsadzimy je na stronę.

Sheensherr PW
30 marca 2007, 20:49
Mnie i tak najbardziej podoba się pomysł z paskami i z końmi (to w szczególności).Może zrobicie że to będą nie tylko konie ale i inne stworzenia, np. slonie lub jakieś nadgniłe konie

Tichondrius PW
30 marca 2007, 20:51
>>>>Mnie i tak najbardziej podoba się pomysł z paskami i z końmi (to w szczególności).Może zrobicie że to będą nie tylko konie ale i inne stworzenia, np. slonie lub jakieś nadgniłe konie

Sebolol, Czy ja mówiłem że tylko konie?

Field PW
30 marca 2007, 21:41
No, jestem pod wrażeniem! Bardzo mi się podoba ;)

Cichy PW
31 marca 2007, 09:48
@Tymolord: trochę mnie rozśmieszyłeś co do tej nowej gry Two Islands of Might and Magic. Może to ma coś wspólnego z następnym dniem :P?
(czytaj: nie mamy kodu źródłowego, a nie wiem, czy ktoś programuje w C++)

Tichondrius PW
31 marca 2007, 19:10
Nowy portal.

http://myuiq.pl/vori/testportal/

Field PW
1 kwietnia 2007, 00:35
A jednak parę komentarzy więcej odnośnie nazewnictwa i literówek:
Hermit - dlaczego nie Eremita? To pierwsze to angielska nazwa.
Korasarz - Korsarz
ArcyMag - po pierwsze, już jest taka jednostka w Fortecy/Tower. Po drugie - dlaczego ArcyMag, a nie Arcymag? (wiem, czepiam się... ale kilka godzin korekty tekstu robi swoje)
Lewiathan - albo rybki albo akwarium. Znaczy: Leviathan lub Lewiatan, nie miks jakowyś tych stworów...
Szablastozębny Wilk - chyba Szablozębny... Szablastozębny brzmi nienaturalnie (bo nie ma takiego przymiotnika, np. tygrysy były szablozębne)
Finrowy Szkodnik - Firnowy Szkodnik
Hippocamp - i znów nie możemy się zdecydować. Hippokamp raczej, tym bardziej, że w j. polskim istnieje takie słowo - oznaczające część mózgu ;)
Capricorn - Koziorożec, zostańmy przy polskiej wersji...
Kapłan i Awatar Ziz - mam pytanie: na poprzedniej stronie był Kapłan Ziza i Awatar Ziza... Tutaj nie bardzo znam realia sytuacji, więc po prostu pytam z ciekawości, która wersja?

Dru PW
1 kwietnia 2007, 21:51
>Ja i Dru zamierzamy go dokończyć. (czytajcie cały team).

Gwoli wyjaśnienia: Na dzień dzisiejszy przekazałem materiały, które pozostały i jedynie będę śledził projekt podmiany interfejsu na HIV, a w razie potrzeby doradzał, krytykował oraz nakładał poprawki.

Gdy zauważę, że projekt (interfejs) posuwa się do przodu i naprawdę coś sie dzieje wokół niego bardziej sie zaangażuje...

Nie utożsamiam sie zbytnio z tym całym projektem, zależy mi najbardziej by mój dawny porzucony projekt w końcu został dokończony....

Tichondrius PW
2 kwietnia 2007, 10:40
f!eld, poprawie te błędy. Ale ja już je poprawiałem ktoś zrobił mi żart Prima Aprilisowy.

Zrobiłem taki mały screen z filmiku prologowego z cytatami ze wstępu.



I takie oto logo TI:

http://myuiq.pl/vori/uploadvori/logo.png

Sheensherr PW
2 kwietnia 2007, 17:44
Bardziej podobał mi się tamten lewiatan i wąż morski. Interfejs bomba!!!

Ginden PW
2 kwietnia 2007, 18:00
* Święty mściciel wygląda dennie.
* Po co zmieniać staty dowódcom? Wszyscy mają na początku takie same.
Czy screen nowego interfejsu jest fotomontażem, czy podmianą plików?
Ktoś już zaproponował, żeby w Vori były krasnoludy, a w bastionie (ramparcie) niziołki. Oszczędziło by to rysowania (wystarczy tylko ulepszenie niziołków).
Pomysł dobry, popieram.

Dark Dragon PW
2 kwietnia 2007, 18:21
>>> Zrobiłem taki mały screen z filmiku prolog-owego z cytatami ze wstępu.

W tym cytacie Ostrze Mrozu powinno być z dużej litery.

Sheensherr PW
2 kwietnia 2007, 18:55
Jeszcze coś o Vorii. Może zróbcie kryształowego wędrowce na 4lvl., jako najlepszą jednostkę dajcie kryształowe smoki z m&m VIII, kryształu Escarota, a nie jakies jednostki wyglądające na 3lvl.

Alamar PW
2 kwietnia 2007, 19:08
>>>f!eld, poprawie te błędy. Ale ja już je poprawiałem ktoś zrobił mi żart Prima Aprilisowy.

Zrobiłem taki mały screen z filmiku prolog-owego z cytatami ze wstępu.


Więc popraw jeszcze raz - tym razem dokładnie, bo jeśli fabuła i wszelki tekst będzie pisany w taki sposób, jak piszesz (i nie tylko Ty) swoje posty...

@sebolol
Escaton

Tichondrius PW
2 kwietnia 2007, 20:05
Alamar, No to parę odpowiedzi:

1.Od dzisiaj każda publikacja będzie sprawdzana pod względem błędów.
2.Fabułę planuje tak:

A)Ja napiszę plan ramowy, i najważniejsze fakty.
B)Ty sprawdzisz to pod względem fabularnym. [Czy się coś nie gryzie]
C)MCaleb będzie pisał teksty do misji etc.
D)Trang Oul sprawdzi to pod względem polonistyki. }:)
E)Krytycy skrytykują fabułę.

Co ty na to ?

Alamar PW
2 kwietnia 2007, 21:13
Co ja na to?
Między znakami interpunkcyjnymi (nawias, kropka, itd.) stawia się spację, zaś kropkę stawia się na końcu zdania (po nawiasie - chyba, że w nawiasie jest nowa myśl, niezwiązana ze zdaniem). :P

Teraz rozumiesz o co mi chodzi? Fabuła jest jak dla mnie małoistotna (w końcu to Twoja historia i nie musi być połączona ze światem MM), ale taka pisownia odstrasza od gry.

Tichondrius PW
2 kwietnia 2007, 22:39
Thx, za opinie.
Alamar, dostosuje się do twoich zaleceń.

Kathrin PW
3 kwietnia 2007, 07:36
Gdybyście potrzebowali dodatkowych mocy, sprawdzających tekst pod kątem stylistyki czy spójności to polecam moje pióro:)

tymolord PW
8 kwietnia 2007, 17:16
Zróbcie może coś takiego:
1. Wersja Regny i Vori do WoG'a jako opcjonalne miasta
2. Nową gre "Two island's of M&M", w której niektóre rzeczy mogły by być przerobione na te z H4 (głównie chodzi mi o to aby rycerze mieli fioletowe barwy) z tym takim interfejsem i nowymi budynkami :)

Cichy PW
8 kwietnia 2007, 17:27
Niezbyt udana ajdija (idea)
Ad. 2:
Po primo: Trudno stworzyć nową grę (nawet na strukturach innych), bez ogromnego wkładu wszystkich uczestników projektu (wielu zawodowych grafików, ekspertów programowania - przy naszym kilkudziesięcioosobowym teamie wolę nie porównywać...).

Po secondo: Końcówka "XXX of Might and Magic" na bank jest zastrzeżona przez twórców itepe bleblebleble...

Ale poczekajmy na wypowiedź szefa itepe bleble(ekhm).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel