Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13

Kulex PW
25 lipca 2008, 19:51
Co się dzieje?
Najpierw była strona w tym adresie (http://mafioss.arch-linux.pl/) "Dobra muza", teraz jest "Domain not configured".
Mam ważne zadania, ale nie mogę ich wypełnić.

Trang Oul PW
26 lipca 2008, 14:23
Najwyraźniej mod umarł śmiercią naturalną. Spodziewałeś się czegoś innego?

Dark Dragon PW
28 lipca 2008, 20:42
Jak wiadomo w świecie MM niektóre rzeczy poddaje się procesie wskrzeszania[lub czegoś temu podobnego] - trza mieć nadzieje ;)

Assassin PW
29 lipca 2008, 18:46
Raczej to nie jest śmierć naturalna bez pogrzebu i żadnej klepsydry coś mi tu (wącha) śmierdzi.

Altair PW
29 lipca 2008, 19:38
Sprawa jest prosta. Przed wakacjami mało kto z Teamu miał czas. Teraz większość już go ma tylko, że serwera "już" nie mamy. Najwyraźniej Tichondrius znudził się tym i dlatego nie zapewnił projektowi miejsca na serwerze.

Altair PW
1 listopada 2008, 21:09
Z radością informuję, że forum ti wraca do (nie)życia. Nowy adres to www.twoislands.org. Jeśli ktoś nadal chce współtworzyć ten mod to zapraszam. :)

Kulex PW
2 listopada 2008, 15:14
Myślałem, że umarł.

Trang Oul PW
3 listopada 2008, 14:58
Brawa dla Altaira za mistrzowską umiejętność nekromancji :) .

Altair PW
3 listopada 2008, 20:01
Kulex:
Myślałem, że umarł.

Nie umarł, a przeniósł się do wymiaru Altaira (tak istnieje taki). ;P

Nemomon PW
3 listopada 2008, 20:14
Który jest otwarty na nowych mieszkańców... A teraz wynocha, bo zbanuje!

Dragonar PW
6 listopada 2008, 21:41
Jest forum. A gdzie można zobaczyć screeny, jednostki, budowle? Sądząc po starych postach kiedyś było można, ale mnie wtedy jeszcze tu nie było i chciałbym zobaczyć coś z TI.

Trang Oul PW
6 listopada 2008, 22:34
Nic nie zginęło w Pustce. Wystarczy, że wgramy portal na server.

Altair PW
7 listopada 2008, 00:44
Trang Oul:
Wystarczy, że wgramy portal na serwer.
Nie do końca. Potrzeba jeszcze wgrać grafiki, usunąć nieaktywne linki itd. Po za tym planuję "odświeżyć" wygląd portalu i sporo innych rzeczy zmienić.

Władca Smoków:
A gdzie można zobaczyć screeny, jednostki, budowle?
Póki co nigdzie. Nawet załoga TI nie może ich w chwili obecnej oglądać, ponieważ nie ma jeszcze tego fizycznie na serwerze. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. :)

Dragonar PW
18 grudnia 2008, 15:41
Macie już obrazki przynależności dla Vori i Regny? Chodzi o tło, na którym wyświetla się animacja jednostki. Zrobiłem własne:

Regna:





Vori:





Niestety, nie wiem jak mają wyglądać forty, więc jest tak jak jest. Jeżeli pokażecie mi forty to zrobię nowe obrazki. Tylko pokażcie forty, no i może jakiś urywek miasta (blisko fortu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pliki zamieniające przynależność z Cytadeli na Regnę do pobrania w download poniżej. Oba pliki *.pcx umieszczamy w katalogu - Data.
Pliki zamieniające przynależność z Fortecy na Vori do pobrania w download poniżej. Oba pliki *.pcx umieszczamy w katalogu - Data.

Download:

POBIERZ - przynależność do Regny
POBIERZ - przynależność do Vori

Screeny:

Regna
Vori

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS.: Możecie napisać jakie są aktualne "składy" nowych miast? Na każdym poziomie jaka jest jednostka i jaką nazwę ma jej ulepszenie. Statystyki nie muszą być - tylko nazwy.


Altair PW
18 grudnia 2008, 18:14
Wszystkie oficjalne informacje będą wkrótce dostępne w portalu TI.

Dragonar PW
18 grudnia 2008, 19:26
Wspaniale - nie mogę się doczekać. Jak będą screeny z miast to może uda mi się zrobić te przynależności z fortami. :)

EDIT:

Macie już wszystkie jednostki do Vori? Czytałem, że mają być w tym mieście wilki, adepci i arcymagowie, itd..
Oto moje propozycje:

1. Dziki wilk:

http://i44.tinypic.com/289iwwj.jpg

2. Adept:

http://i44.tinypic.com/201qad.jpg

UWAGA!.: Mam całe animacje (defy już są zrobione - tylko do gry wkładać). :)


Trang Oul PW
19 grudnia 2008, 17:31
Ciężko to ocenić na podstawie jednej klatki. Do tego Adept to jedynie przekolorowanie + zmieniona laska. Pokaż nam całe animacje.

Dragonar PW
5 stycznia 2009, 17:35
Żeby pokazać na forum to musiałbym przekonwertowywać każdą klatkę na format *.gif, a potem robić gifa. :/ Oto defy do ściągnięcia (oba defy są w jednym archiwum):

http://www.speedyshare.com/245166116.html

EDIT:

Czarownik

Mógłby być ulepszeniem Adepta. Plik def jest do pobrania TUTAJ.

A co z poprzednimi jednostkami?

Altair PW
7 lutego 2009, 19:43
Portal TI już działa. Jest dostępny pod adresem.

Dragonar PW
7 lutego 2009, 19:55
Wspaniale! :) Czekam na budowle i resztę jednostek (bo jak na razie tylko trzy są pokazane na portalu).
Przepiękne screeny z TNLoH. ;)

PS.: "Vori Przed i Po" - przed czym i po czym?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel