Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [H5] Pytania - początkujący
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Alamar PW
4 stycznia 2008, 19:04
Cytat:
2. Już? Chyba kolekcjonerskiej już nie ma. Dodatki są tylko podstawowe.
Zarówno HV Gold jak Heroes Complete Edition już się ukazały - poza Polską.
CDP na pewno wyda Gold Edition (podstawka plus dodatki za ok. 130 zł) oraz w grudniu coś tam mamrotali także o Complete Edition (chyba coś koło 160-180 zł).

Jeddite PW
21 sierpnia 2011, 09:54
Czy można dodać miasta do HoMM5 TotE?

Acid Dragon PW
21 sierpnia 2011, 21:24
Nic mi nie wiadomo o tym, aby można było dodać kompletnie nowe miasto.

Istnieją jednak projekty - podobnie jak w przypadku Heroes III - podmieniające jedno z istniejących miast na inne.
Wg mnie najbardziej interesującym są Wrota Żywiołów.

Dark Dragon PW
22 sierpnia 2011, 15:14
A ja dodam cytat z CH:
rotor_unicorn:
Hello!
It is possible to add somehow this city as absolutely new city? (...)
Consus:
No, it isn't possible now. Maybe in the future, in Heroes 5.5 - Eternal Essence (Quantomas' AI mod).

Jeddite PW
22 sierpnia 2011, 18:04
Drogą Wrót Żywiołów też to zauważyłem :)

Jeddite PW
2 lutego 2012, 15:06
Mam kolejne pytanie: gdzie są zapisane profile (chodzi mi głównie o pliki zapisu gier)?

mancias_sc PW
2 lutego 2012, 15:16
Są w następującym katalogu Moje dokumenty => My Games => Heroes of Might... =>Profiles.

Jeddite PW
2 lutego 2012, 15:17
Dzięki!

Jeddite PW
29 lipca 2012, 11:30
Gdzie w H5 są zapisane liczba budynków w danym mieście, drzewko rozwoju, umiejscowienie budynków na ekranie miasta i anilmacje budynków?

Kradziej PW
4 czerwca 2013, 19:57
Mam takie pytanie, jak rozwinąć wygnanie czarnoksiężnikiem w podstawowej wersji Herosa. Czy jest skillwheel do podstawowej części? Szukam go i wszędzie jest tylko ten do Dzikich Hord.

Hayven PW
4 czerwca 2013, 20:10
Widać, kiepsko szukałeś ;) Tutaj masz in-game skillwheel do Heroes 5. Wrzucasz do "Maps" i odpalasz bezpośrednio w grze - o wiele wygodniejsze od tradycyjnego skillwheela. I, o ile dobrze pamiętam, w podstawce i HoF Czarnoksiężnik nie mógł zdobyć Wygnania :(

Ech, pomyśleć, że zanim znalazłem Skillwheel, poczitowałem w Edytorze Map i rozpisałem sobie wymagania do unikalnych zdolności na kartce xd

Kradziej PW
4 czerwca 2013, 20:46
Wielkie dzięki. Szukałem wszędzie tylko w skarbcu nie sprawdziłem.

Morglin PW
29 sierpnia 2015, 19:31
Jako że przed premierą Heroes VII postanowiłem wreszcie ograć poprzednie Hirołsy od Ubisoftu (a mówiąc "premiera" mam na myśli premierę właściwą + załatanie większości błędów - więc spokojnie, mam jeszcze sporo czasu :P). Stąd szybkie pytanie: da się jakoś zmienić język gry, tak bym miał angielskie głosy postaci wraz z polskimi napisami? Posiadam taką edycję gry, wersję 1.6, bez dodatków.

Alamar PW
29 sierpnia 2015, 19:38
Da się

I tak, da się mieć angielskie głosy i polskie napisy, ale naprawdę nie pamiętam, co dokładnie trzeba zrobić. Na pewno sposób był opisywany na różnych forach (może i u nas).

Morglin PW
29 sierpnia 2015, 19:40
Sześć?

Kammer PW
29 sierpnia 2015, 19:42
Co powiesz na to? Wszystko rozbija się o podmianę pliku text(s).pak.

Alamar PW
29 sierpnia 2015, 19:44
Hej, napisałeś Heroes VII, a potem wspomniałeś o poprzednich Heroesach od Ubi - o ile dobrze pamiętam, to przed 7 jest 6. :P

KammerKammerA jeśli dobrze pamiętam - piszemy teraz na stoliku H5. :P


AlamarAlamarNa stronie głównej tego nie widać. :P


KammerKammerCheck it now. :P

Morglin PW
29 sierpnia 2015, 19:49
Istotnie, Kammerze, ale to podmieni mi tylko pliki tekstowe, gryfy na wieki dalej pozostaną gryfami na wieki. ;_;

W każdym razie widzę, że nie da się tego nigdzie zmienić w opcjach, więc pozostaje mi chyba tylko kupno lub ściągnięcie angielskiej wersji gry... Cóż, dziękuję za szybką pomoc.

Kammer PW
29 sierpnia 2015, 19:54
A podmiana plików sound.pak i soundsfx.pak? Nigdy się tym nie bawiłem, bo i kampanii zbytnio nie ruszałem, ale to powinno podziałać. Chyba.

Alamar PW
29 sierpnia 2015, 20:03
Teoretycznie tak.

@Kammer
Teraz widać.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H5] Pytania - początkujący

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel