Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 120 - 121 - 122

AmiDaDeer PW
11 listopada 2015, 10:43
Orlando Bloom:
Czy tylko ja mam wrażenie, że nowe Star Wars będą badziewne lub co najwyżej przeciętne?
Jeśli twórcy wykorzystają szansę, to mogą uratować sporą część całej sagi.

Andruids PW
12 listopada 2015, 14:35
Głupi dowcip (po angielsku)

Why did the Elf cross the road?

-To get to the other sidhe.

Eggyslav PW
12 listopada 2015, 18:43
@Andru: Dobre, a to znasz?

Syzyf i Edyp spotykają się w Hadesie, Edyp mówi" Yo, Rolling Stones!", a Syzyf na to "Yo, Motherf***er!"

Alamar PW
23 listopada 2015, 07:12


Dzieci, otwieramy książeczkę na stronie egzekucji Tony'ego Neda Starka. Jutro zaś pokolorujemy Cersei podczas marszu pokutnego.

Mirr Skulblodh PW
23 listopada 2015, 11:22
Alamar:
Dzieci, otwieramy książeczkę na stronie egzekucji Tony'ego Neda Starka. Jutro zaś pokolorujemy Cersei podczas marszu pokutnego.

Co do śmierci Czerwonej Żmii... zapamiętajcie, że jego czaszka była wykonana z czekolady, a wypełniał ją... powiedzmy, groch z kapustą.

Na Bogów Starych i Nowych, rzecz jasna.

Demorator PW
26 listopada 2015, 19:01
Cytat ze strony gram.pl:
"Betatesty są po to, by wyeliminować błędy przed premierą wersji sklepowej. O tej zasadzie przypomina Ubisoft sfrustrowanym testerom RS: Siege."


Szkoda, że nie zrozumieli tego kilka miesięcy temu...

Andruids PW
27 listopada 2015, 03:42
Może już troszkę nieświeże, ale śmieszne. Pokurcze nieźle wymiatają na parkiecie, a i długouchy Riverdance fajnie się prezentuje : D

https://www.youtube.com/watch?v=Jlh_7Zebha4

kurduple vs elfy:
-Zdawało mi się, że wieczór panieński jest po drugiej stronie ulicy.
-Ktoś słyszał, jak ta śmierdząca kula włosów coś mówi?
-Nie jesteście czasem spóźnieni na termin do kosmetyczki?
-Nie ma już terminów... Po tym jak wasza matka zażyczyła sobie usunięcia brody.

Hue.

Azon PW
27 listopada 2015, 21:51
Stare, ale wrzucam na wypadek gdyby ktoś nie widział. To jedne z najlepszych rzeczy, które wypluły trzewia internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=-Z7UnO66q9w
https://www.youtube.com/watch?v=VoOW1Vvl2oU

Jeżeli nie wiesz do czego nawiązuje to drugie to się wstydź.

Drwal PW
8 grudnia 2015, 13:50
Stare, ale chyba tu niepokazane. Gdyby nie Zamek i Gildia magów, chyba bym się nie domyślił co to jest. :P




Mirr Skulblodh PW
9 grudnia 2015, 01:15
Drwal:
Stare, ale chyba tu niepokazane. Gdyby nie Zamek i Gildia magów, chyba bym się nie domyślił co to jest. :P


Eee... akurat w Minecrafcie to ja Bastion wyobrażałem sobie inaczej.

Drwal PW
9 grudnia 2015, 14:45
Nie jest źle według mnie. Reszta grafik:









I jeszcze filmiki:

Bastion

Forteca

Podobno zrealizowano wszystkie miasta, niestety linki i obrazki powygasały.

Alamar PW
9 grudnia 2015, 20:39


*Iron Heights - więzienie z serialu Flash, w którym (od 25 lat) siedzi Trickster (grany przez widać kogo)

Nicolai PW
9 grudnia 2015, 21:15
Siedzi z przerwami... dzisiaj widziałem go na wolności :P

Alamar PW
9 grudnia 2015, 21:22
A tam, wychodzi na "warunkowe" na dzień czy dwa. :P

A jeśli chodzi o dzisiejsze: A speedster vs a prison breaker, a gladiator and a Jedi

Irhak PW
15 grudnia 2015, 12:06
Coś dla wszystkich moderów ze smokami (nie wiedziałem czy dać to tutaj, czy w prywacie, czy jeszcze gdzieś indziej)


Kurek PW
15 grudnia 2015, 12:13
Drake - Draken
Wyvern - Wiwerna
Wyrm - Żmij
Dragon - Smok

No i wszystko się zgadza!

AlamarAlamarSpację stawiamy przed i po myślniku.

Alamar PW
15 grudnia 2015, 12:25
@Irhak

Obrazek świetny, ale w praktyce fałszywy. Wszystkie te nazwy i tak są smokiem (czy nawet wężem, jeśli wdamy się w szczegóły).

Choćby w Might and Magic 6 "drejki" posiadają cztery kończyny i skrzydła, a żmije tylko cztery łapy, zaś megasmok z Heroes 4 wygląda jak żmij z MM6, a w Heroes 5 ogniste smoki są "Godzillami", itd., itp.

Nie ma więc "kanonicznego" wyglądu, jakim musi się charakteryzować smok - wyglądu, który odróżniałby go od wiwerny, drake'a czy żmija. Co świat, to obyczaj. ;)


gold dragon PW
15 grudnia 2015, 23:26
Skoro taki temat. Tutaj dwa przykłady prawdziwych smoków. Pierwszy z nich to rodzaj Draco. Znany w polskiej nomenklaturze jako Smok. Jaszczurka ta ma umiejętność lotu dzięki rozkładaniu żeber pomiędzy którymi znajduje się błona lotna.




Drugi natomiast to gatunek Smok wawelski (nie, to nie jest nazwa spolszczona, to oficjalna nazwa kodeksowa jak np. Pinus silvestris). Rodzaj wymarłego Archozaura występujący na terenie Polski w okresie triasu. Poniżej rekonstrukcja w holu wydziału biologii UW:



Alamar PW
16 grudnia 2015, 06:13
Ech, szkoda że Leksykon Smoków nie posiada już Przedmowy, w której były krótko omówione smoki z naszego świata.

gold dragon PW
16 grudnia 2015, 14:34
Zawsze można by do tego powrócić ;)

EDIT:
Dorzucę jeszcze bardzo niedawno odkrytego dinozaura opisanego jako 'yi qi'. Jedyny dotychczas znany dinozaur z konwergencją do nietoperza. Wizja artystyczna:

strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel