Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Avatary
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 7 - 8 - 9

Ginden PW
14 listopada 2007, 17:03
Jak się podoba mój nowy avatar? No i czy ktoś mógłby mi znaleźć ładniejszy avatar upadłego anioła?

Alamar PW
14 listopada 2007, 17:25
Proszę bardzo :P


EDIT:
Szpiczaste uszy to nie tylko znak rozpoznawczy elfów. Poza tym skąd wiesz jak wygląda anioł, a tym bardziej upadły? I kto powiedział, że musi to być ludzkie wyobrażenie anioła? A co z innymi rasami?
A tak na marginesie, to ten obrazek przypominał mi Triasa.

Kreator PW
17 listopada 2007, 04:22
@ Alamar, pytam tylko z ciekawości, czy elf (bo to ewidentnie wygląda na X-elfa?, bądź mrocznego elfa), może być "upadłym aniołem" :P. A tak po za tym...Ginden, jeśli chcesz być orginalny to poszukaj czegoś wśród starszego malarstwa, czasami można znaleźć "rodzynki" ;).

Ginden PW
19 listopada 2007, 18:26

Prosta obróbka pewnego avatara. Nie sądzicie, że piękna?

MCaleb PW
19 listopada 2007, 22:15
Desingiem awatarów Łasicy zajmuję się ja (a przynajmniej ich korektą, co oznacza zazwyczaj robienie wszystkiego od nowa z tego samego źródła). Jak masz jakieś problemy, to z chęcią Cię przytnę tu i ówdzie. Na dodatek tym odwróceniem kolorów ostatecznie potwierdziłeś swoją ignorancję graficzną. Ot l337 paint skilz. Jesteś w tym momencie prawie tak dobry, jak Nieumarły Krasnolud Etc. Dambibiego. Nie, to nie jest komplement. Nie zajmuj się więc niczym profesjonalnie, lub pseudoprofesjonalnie, na czym się nie znasz. Możesz się tylko pogrążyć. I to właśnie zrobiłeś.

QuiQuiHar har har.

Acid DragonAcid Dragona mnie się nawet podoba ;P

Ginden PW
21 grudnia 2007, 15:53
MCaleb: możesz mi uciąć 3 rękę i ogon.
Jak tam mój róż? Czyż nie słitaśny?

Alamar PW
21 grudnia 2007, 16:17
taa... świecisz się niczym choinka :P

Field PW
21 grudnia 2007, 20:51
Wywołuje we mnie podobne odczucia jak jego właściciel. :>

Ginden PW
21 grudnia 2007, 21:02
Jakie odczucia? Wybierz jedną z odpowiedzi:
a) powiesić się
Zobacz co powinieneś zrobić: Daj upust swoim emocjom!
b) powiesić Gindena
Popływać w basenie z jakimś mocno żrącym kwasem.
c) przytulić Gindena
Przytulić Rabicana (tylko jeśli jesteś młodym, przystojnym chłopcem)
d) Poznęcać się nad Gindenem
Za jedyne 999, 99 zł możesz kupić kukłę Gindena i wyżyć na niej wszystkie swoje problemy
e) Poćwierkać
Zgłosić się do najbliższego psychoanalityka
f) pograbić w ogródku
Zrób to.
g) Obrazić się i kliknąć ten link.
Zrób to.
Sheltem:
taa... świecisz się niczym choinka :P
U węży morskich kolor zmienia się zależnie od nastroju.

Field PW
21 grudnia 2007, 21:14
Wybieram odpowiedź b, d i e. Przytulać świecącej się choinki nie lubię i nie zamierzam.

A, i Rabi jest naprawdę przyjemniejszym towarzystwem od Ciebie.

Acid Dragon PW
18 marca 2008, 01:26
Dziś Galeria Avatarów została przez Alamara uzupełniona o jednostki i bohaterów z dodatku do Heroes V - Tribes of the East (a także o kilka innych ;).
Dzięki :)

Jednocześnie wszystkim mieszkańcom korzystających dotychczas z avatarów w Grocie, którym avatar "zniknął" polecamy w swoim profilu zaktualizować adres grafiki - poprawny adres zawiera obecnie domenę acidcave.NET, a nie acidcave.COM.
(w sumie niektórym mógł się też zmienić avatar na inny ;) - także generalnie prosimy sprawdzić czy każdy ma swoją twarz ;)

Nemomon PW
18 marca 2008, 01:41
Trza jeszcze uzupełnić galerię grafik z Magii i Miecza oraz ewentualnie dodać z Magicznego Miecza. Poza tem Smoku, Twój avi z ramki modowskiej się nie wyświetla.

Acid DragonAcid DragonNiestety nie jest on wyświetlany dynamicznie, ale wpisywany w post na stałe - stąd różnice. Przykładem niniejsza ramka.

Alamar PW
18 marca 2008, 01:56
Co do MiM-a, to może kiedyś (brakuje chyba Miasta i Jaskini).
MM-a raczej nie (grafiki brzydkie), chyba że chcesz stamtąd Tęczowego Rycerza? ;P

Field PW
18 marca 2008, 02:00
Rycerz Świerszcz był fajny i nie miałbym nic przeciwko niemu :P A Tęczowego to ciekawe, kto by zabrał :P

Nemomon PW
18 marca 2008, 02:16
A naszej Łasicy avi działa...

Niemniej, brakuje jeszcze z Kosmicznej Otchłani oraz na upartego z Heraut Citadel. Oczywiście są jeszcze czterej Poszukiwacze, którzy byli w Talisman, ale nie w MiM: Pirat, Saracen, Wojownik Chaosu oraz Drwal. Ale widzę, że dodałeś w White Dwarfa oraz paru nieoficjalnych (chyba SeSima czy Valdiego, nie pamiętam już).
Z MM wiele było fajnych Postaci, jak Rycerz Tolimana, Boginka (sic!), Hegemon czy Xiąże De Belial (że o Głupcu nie wspomnę ;)). Dobra, koniec czepiania, bo sam nie mam zdolności manualnych do tworzenia grafik...

Poza tem, Drogi Alamarze, on się nazywał Tęczowy Wojownik a nie Rycerz :P.

vinius PW
18 marca 2008, 08:56
A może ktoś by się skusił na avatary z... no właśnie, sami wiecie, z jakiej gry :) ?

Alamar PW
18 marca 2008, 08:59
@Nemomon
Ale akurat odmiana "rycerza" miała siedem liter, zaś o. wojownika więcej. :P
I wiem jak się toto nazywało - była to całkiem fajna i potężna postać i jedna z moich ulubionych (mimo głupiej nazwy).
Zapomniałeś wspomnieć o kurduplu, który z tym czubem wyglądał "warhammerowo".
Ogólnie jakość grafik była beznadziejna w porównaniu do tych z MiM-a.

Co do tych czterech zaginionych z MiM-a (poszukiwacze z Otchłani byli dołączeni, ale nie pasują zbytnio do klimatu fantasy), to raczej nie - chyba widziałeś grafiki z angielskiej wersji? Poza tym pozbierałem grafiki z polskiej wersji, a nie z Talismanu. Zaś te dodatkowe są ze strony WotC (jeślibyś nie wiedział). ;P


@Viniek
Pozbieraj i wyślij komu trzeba, bo wątpię by znalazł się ktoś, kto zrobi to za Ciebie.

vinius PW
18 marca 2008, 13:04
Ja najpierw chciałem zrobić sondę, czy ktoś w ogóle chciałby takie cudeńsko jak Sir Crismaun mieć za avatar. Jeśli nie, to szkoda zachodu (wschodu, niestety, także). Poza tym rzucam wyzwanie Calebowi - zrobię ładniejszy avatar Pana Łasica!

Tarnoob PW
18 marca 2008, 14:10
Acidzie, a czy mój mail z portretami bohaterów z H4 nie doszedł?

Już kilka(naście?) tygodni temu wysłałem wersję przekonwertowaną na gif, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. O źródła nie ma się co bać – ot, edytor map i ResEdit 2.

MCaleb PW
18 marca 2008, 14:24
Vinius, pozwolę sobie zacytować: "No no no... you get your own dirt!". Ja wykonałem tamten awatarek Łasica od samych podstaw, co oznaczało znalezienie źródła i dorobienie dodatków tak, by całość jak najbardziej przypominała stan poprzedniego awatara. Teraz co Ty zrobiłeś, to wziąłeś owy awatar (nomen omen wykonany przeze mnie) i dodałeś jakiś nędzny efekt.
Dlatego też "wyzwania" nie przyjmuję.

Obecny awatar powstał z dwóch powodów: Łasic nie potrafił dobrze zmniejszyć obrazka, a później tylko dodałem efekty wedle wskazówek drugiej głowy.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 7 - 8 - 9
temat: Avatary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel