Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 21 - 22 - 23

Irhak PW
28 marca 2014, 07:58
Dawniejsze dodatki nazywają się teraz DLC. Dawniejsze mody są teraz płatne (bo wypuszczane przez twórców gry) i nazywają się dodatkami. Taki klimat :P

Acid Dragon PW
28 marca 2014, 10:58
a dawniejsze beta-testy nazywają się teraz early access. Tak, nowomoda.

A co do ekwipunku, tak, można go odzyskać pod koniec poziomu 2.

AquaInferus PW
28 marca 2014, 11:21
Czy dodatek ma własne rozdziały rozdziały ? Dwa, czy konieczne jest ukończenie wątku podstawowego, aby zagrać dodatek, czy może da się wcześniej wczoraj mi się pobrał z automatu.

Acid Dragon PW
28 marca 2014, 11:27
Nie, rozdziałów nie ma, choć da się wyróżnić pewne fazy. Rozgrywka jest w zasadzie liniowa.

Bez ukończenia wątku głównego raczej się nie da. Dodatek zaczyna się w momencie, gdy drużyna została już "bohaterami Karthalu" i ma wysoki poziom doświadczenia, który będzie niezbędny w nowych lokacjach. Wchodzenie tam wcześniej nie miałoby sensu - ani pod względem fabuły, ani rozgrywki.

czata PW
28 marca 2014, 13:59
Witam!

Czy jest w planie łatka, która umożliwi wykonanie wszystkich zadań związanych z awansami klasowymi w ramach jednej rozgrywki?

AquaInferus PW
28 marca 2014, 19:51
Udało mi się dojść do grani i Spotkałem tam Kira?, którego puściłem wolno jak myślicie dobrze zrobiłem czy trzeba było walczyć przedniego bosa pobiłem (zapomniałem jak tamtemu było został jeszcze jeden ). A można w ogóle zrobić misje na Arcy mistrza wody nie mając w dróżcie osoby, która ma być arcymistrzem wody (max U mnie to mistrzyni wody w tej magi ). I Chciałbym kupić topór 1 ręczny lepszy niż 16-20, 24 ale nie znalazłem jeszcze kupca z mocniejszymi toporami jeśli ktoś ma pomysł gdzie takie topór znajdę to słucham

Zehir-12 PW
28 marca 2014, 21:18
Mam pytanie. Gdzie jest książka "Ku chwale plemienia" z zakazanej sagi. W dziale gdzie to jest? Jest napisane, że znajduje się w sztabie czarnej straży (1,2). Jakim sztabie??? Nic tam takiego nie znalazłem. Proszę o pomoc :(

Garett PW
28 marca 2014, 21:36
Książka jest w sztabie czarnej straży z końca gry, jak atakuje się Karthal.

Zehir-12 PW
28 marca 2014, 21:58
Tylko mi nie mów, że jak jest po bitwie, to jej nie zdobędę o.O

*A w którym mieście jest arcymistrzowski czar magii pierwotnej?

Alamar PW
28 marca 2014, 22:21
Cytat:
Gdzie jest książka "Ku chwale plemienia" z zakazanej sagi. W dziale gdzie to jest? Jest napisane, że znajduje się w sztabie czarnej straży (1,2). Jakim sztabie??? Nic tam takiego nie znalazłem

Cytat:
*A w którym mieście jest arcymistrzowski czar magii pierwotnej?

Odpowiedzi na swe pytania masz w dziale MMX Groty. Zajrzyj do Gdzie to jest? oraz Map.

Cytat:
Książka jest w sztabie czarnej straży z końca gry, jak atakuje się Karthal.
B-zed-ura
Sztab Czarnej Straży jest w Więzieniu w Slumsach Karthalu.


Cytat:
Czy jest w planie łatka, która umożliwi wykonanie wszystkich zadań związanych z awansami klasowymi w ramach jednej rozgrywki?
Z tego co się orientuję, to takiej opcji nie będzie, gdyż nie pasuje to do wizji twórców gry.

Zehir-12 PW
28 marca 2014, 22:51
Fajnie się teraz gra :) Jak ukończyłem grę, to teraz mogę się powłóczyć po mapce i lochach i powycinać resztki i ewentualnie podrasować jeszcze troszkę moich bohaterów xD Znalazłem już tą 9 księgę. A co do lochu 1 z DLC. To:

- Upierdliwy początek (śmierć przy przyłapaniu przez strażnika)
- Mało przeciwników (W sumie otrzymałem tylko jeden poziom każdym bohaterem)
- Za krótki i za mało rozbudowany

+ Ciekawa koncepcja z zabraniem ekwipunku (bardzo klimatyczna, ale też denerwująca, szczególnie gdy brakuje nam amuletów, które chronią przed paraliżami i uśpieniami itp.)
+ Ciekawa grafika fortecy
+ Fajna zabawa w "wabienie strażników" przez stukanie w ścianę xD

Jutro zerknę jak tam drugi loch, ale najpierw zbadam Święty Gaj :P Powodzenia wszystkim w grze!

czata PW
29 marca 2014, 11:48
@AquaInferus
Udało mi się dojść do grani i Spotkałem tam Kira?, którego puściłem wolno jak myślicie dobrze zrobiłem czy trzeba było walczyć przedniego bosa pobiłem (zapomniałem jak tamtemu było został jeszcze jeden ).

Zasadnicza różnica jest w jedynie w filmiku kończącym grę (+ PD za zabicie bossa).

Ciekawostka.
Filmik kończący sugeruje, że dwaj bracia zasłużyli na śmierć, ale akurat Kir miał szanse się zmienić na lepsze.

@AquaInferus
A można w ogóle zrobić misje na Arcymistrza wody nie mając w dróżcie osoby, która ma być arcymistrzem wody (max U mnie to mistrzyni wody w tej magii ).

Nie tylko można, ale wręcz trzeba zrobić to zadanie. Nie jest ono specjalnie trudne, a PD bezcenne.

@Zehir-12
Mam pytanie. Gdzie jest książka "Ku chwale plemienia" z zakazanej sagi. W dziale gdzie to jest? Jest napisane, że znajduje się w sztabie czarnej straży (1,2). Jakim sztabie??? Nic tam takiego nie znalazłem.

Przejście do Sztabu Czarnej Straży jest z drugiego poziomu Karthalskiego Więzienia w Slumsach.

@Alamar
Cytat:
Czy jest w planie łatka, która umożliwi wykonanie wszystkich zadań związanych z awansami klasowymi w ramach jednej rozgrywki?
Z tego co się orientuję, to takiej opcji nie będzie, gdyż nie pasuje to do wizji twórców gry.

Smutne. I dziwne. Gra byłaby ciekawsza.

A tak, zdarzały mi się puste lokacje i nieczynne ołtarze. Do tego doszłyby dodatkowe PD.

Po raz pierwszy, podczas wyboru drużyny, mogłem zaplanować szczegółowo jej rozwój. A tu zonk: do bitwy wkroczyłem ledwo co przekraczając 30 poziom doświadczenia.

Czy da się zainstalować grę na następnym komputerze, zaktualizować ją (o patche i lokacje), a potem móc odpalać bez dostępu do Internetu?

Acid Dragon PW
29 marca 2014, 12:28
Cytat:
Czy da się zainstalować grę na następnym komputerze, zaktualizować ją (o patche i lokacje), a potem móc odpalać bez dostępu do Internetu?

Tak, ale dlaczego "na następnym komputerze"? Odpalać grę w trybie offline można zawsze.

Chyba, że chciałeś zapytać, czy można zainstalować i aktualizować grę na komputerze bez żadnego dostępu do Internetu - w takim razie: nie.

czata PW
29 marca 2014, 13:15
Mam grę zainstalowaną na komputerze stacjonarnym z kablowym dostępem do Internetu. Chciałbym ja zainstalować też na laptopie, który mogę podłączyć do Internetu, ale grać chciałem w miejscu bez dostępu do neta.

Garett PW
29 marca 2014, 14:00
Alamar:
B-zed-ura
Sztab Czarnej Straży jest w Więzieniu w Slumsach Karthalu.
Taa, pomyliłem księgę z MM9 z tą z MM7 którą szukał Zehir, dzięki za poprawienie.

czata:
Udało mi się dojść do grani i Spotkałem tam Kira?, którego puściłem wolno jak myślicie dobrze zrobiłem czy trzeba było walczyć przedniego bosa pobiłem (zapomniałem jak tamtemu było został jeszcze jeden ).

Zasadnicza różnica jest w jedynie w filmiku kończącym grę (+ PD za zabicie bossa).

Ciekawostka.
Filmik kończący sugeruje, że dwaj bracia zasłużyli na śmierć, ale akurat Kir miał szanse się zmienić na lepsze.
Nie tylko Kirk, Luke też. Cytując Alamara: Na śmierć zasługuje tylko ten niereformowalny członek Czarnej Straży, pozostali to tylko ashanowscy odpowiednicy Robina Hooda i Sindbada Żeglarza.

czata:
Mam grę zainstalowaną na komputerze stacjonarnym z kablowym dostępem do Internetu. Chciałbym ja zainstalować też na laptopie, który mogę podłączyć do Internetu, ale grać chciałem w miejscu bez dostępu do neta.
Rozumiem, że chcesz grać na laptopie w tą samą rozgrywkę co na komputerze? W takim razie wgrywasz MMX na lapka, patchujesz i synchronizujesz zapisy, potem możesz na wszelki wypadek jeszcze raz zapisać na lapku w grze i zsynchronizować po wyjściu z niej. Jak już pojedziesz tam gdzie nie będziesz miał neta będziesz mógł normalnie grać tą samą drużyną co kompie, gdy już wrócisz to po prostu zsynchronizuj save'y na lapku, oraz kompie i voila!
Sposób sprawdzony, u mnie działa. :)

Tak WoGóle czata, to masz tu listę komend na forum


Zehir-12 PW
29 marca 2014, 16:24
Drugi loch znacznie lepszy :P Chociaż i tak dał mi chyba tylko 1 poziom :(( Doszły też nowe wstawki filmowe na koniec, ale oczywiście tak szybko lecą, że nie da się przeczytać :(

czata PW
29 marca 2014, 18:30
Pokombinowałem trochę i mam już grę na laptopie.

Jednak pojawił się problem: nie działa ona zbyt dobrze. Min. nie mogę zmienić lokacji, nie mogę zapisać, ani wrócić do menu.

Co to może być?

Zehir-12 PW
17 kwietnia 2014, 09:37
Co tu tak cicho xD Czyżby wszyscy obrazili się na lagi w m&m x? I w ogóle nic nie piszecie, czy wam się dlc podoba :P

Andruids PW
17 kwietnia 2014, 12:11
Bo wszyscy już przeszli MMX, pewnie nawet nie jeden raz.
Nikt nie robi modów, na blogu twórców cicho, po prostu nie ma o czym gadać : /

AquaInferus PW
17 kwietnia 2014, 12:23
Mylisz się nie wszyscy przeszli Legacy ja np nie przeszedłem jestem dopiero w drugim rozdziale. Ale chwilowo nie gram
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel