Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23

Zehir-12 PW
2 marca 2014, 15:02
Nie do końca mi o to chodziło :P A tak przy okazji to potrzebne mi hasło do Twierdzy Wron/ Tam gdzie są takie litery na nagrobkach. Znalazłem kilka, ale nie wiem jakie hasło można z tego ułożyć xd

Alamar PW
2 marca 2014, 15:04
Jest osiem liter - opisz sobie każdy nagrobek na mapce i potem przeczytaj je po kolei, zaczynając od samej góry.

[reklama] Poza tym w dziale MMX Groty masz ten kod opisany. Rozejrzyj się trochę. :P [/reklama]

Zehir-12 PW
2 marca 2014, 15:09
No właśnie już widzę xd Nie wiem czemu wcześniej przeoczłyem na stronie to hasło

Zehir-12 PW
4 marca 2014, 21:11
Sorry, że piszę w nowym poście, ale mam pytanko i chcę mieć pewność, że ktoś je zauważy. Jaki jest kod w lochach limbo (otchłani)? Nie chodzi o ten, który się wyczytuje z tabliczki, tylko ten drugi. Widziałem, że na niektórych drzwiach są komunikaty o treści, np. 59, albo 253. Domyślam się, że jakoś z tego trzeba ułożyć hasło, ale nie wiem jak :(

Dark Dragon PW
4 marca 2014, 21:33
A otworzyłeś pokój z dźwigniami? One działają w systemie binarnym...

Zehir-12 PW
4 marca 2014, 21:51
Właśnie o ten pokój mi chodziło :) Do niego potrzebowałem hasła, ale dostałem wiadomość od ANcientDRuidsa, że kod podaje npc :P A z tego co pamiętam, to kirin mówił jakieś cyfry ;)

Acid Dragon PW
4 marca 2014, 22:31
Nie jakieś cyfry, tylko bardzo konkretne cyfry, a nawet bardzo konkretny adres IP :P.

To żart zrozumiały niemal wyłącznie dla informatyków:
"There's no place like 127.0.0.1"

Zehir-12 PW
12 marca 2014, 17:05
WWWWWWWTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFF?
Dzisiaj włączyłem grę, żeby trochę na wojowniku pograć, a tu zapisy gry się zepsuły. Biorę opcję wczytaj grę, a tam same Unlock Content Title! Czy to mają być już totalne jaja? Co to ma do cholery znaczyć -,-, a na przycisku jest naraz zapisz i wczytaj???

Alamar PW
12 marca 2014, 20:38
Ponowne uruchomienie gry przypadkiem nie rozwiązuje tego problemu?
Ten błąd (tyle że podczas zapisu) występował w poprzedniej wersji gry i powodował crashe, lecz po ponownym uruchomieniu MMX, z zapisami było wszystko w porządku (no prawie).

Zehir-12 PW
12 marca 2014, 21:34
Wcześniej nie zadziałało. Spróbuje teraz i zaraz dam znać :)

*No i nic. Brawa dla wszechmogącego Ubisoftu (aplauz) -,-

Andruids PW
13 marca 2014, 04:46
@Alamar A to nie przypadkiem normalny błąd z zepsutym/zepsutymi plikami zapisu gry?
Mi się coś takiego raz zdarzyło po wywaleniu gry do pulpitu (normalka). Uplay nie mógł tego zsynchronizować i namnażał tylko tymczasowe pliki zapisu. Kiedy w końcu się wkurzyłem i olałem synchronizację, po włączeniu gry, ekran wczytania wyglądał tak jak opisuje Zehir.
Moje rozwiązanie: Poczytałem trochę i wyłączyłem synchronizację, bo dowiedziałem się, że to tylko strata czasu : p Potem skasowałem część plików w folderze z zapisami gry (zapisywałem tylko na auto i quicksavie). Na miejscu Zehira zrobiłbym backup całości i pokombinował z zawartością jego foldera. W końcu skoro potrzebny mu tylko ostatni save, to resztę można gdzieś schować. I tak po ukończeniu wątku fabularnego nie ma co robić, a nowy content nie pojawi się szybko.

AquaInferus PW
14 marca 2014, 22:04
Czy można by prosić o Opisy Relikwii, towarzyszy, Gdzie To jest i Nauczycieli w wersji do pobrania typ pdf?

Acid Dragon PW
14 marca 2014, 23:46
Raczej nie, ale sam możesz sobie takie dokumenty zrobić - wystarczy, że zaznaczysz część strony, skopiujesz i wkleisz do Worda i zapiszesz jako pdf ;).

AquaInferus PW
15 marca 2014, 20:59
Nie ma czegoś takiego jak Word, bo używam Open office, ale powinna być opcja pdfowania. OK może mi ktoś powiedzieć, o co biega z tym kufrem przemytników? Na boku widnieje mi znaczek z takim właśnie napisem, a ja nie wiem, co z tym zrobić, o co chodzi?

Alamar PW
15 marca 2014, 21:07
Te powiadomienia (które są cały czas widoczne) z boku oznaczają, iż w danej lokacji należy użyć dany przedmiot (np. klucz) albo zanieść go do właściciela (jak choćby kufer czy herbaty nag).

Jest też drugi rodzaj powiadomień - uaktualnienia. Pojawiają się na chwilę i są (jeśli dobrze pamiętam) koloru niebieskiego. Oznaczają one, że któreś z zadań się zaktualizowało, czyli że dotarłeś do miejsca, w którym można dane zadanie wykonać.
Czasem te powiadomienia pokazują się mimo tego, że nie masz jeszcze samego zadania. W takiem przypadku zadanie zazwyczaj zostaje dopisane do dziennika.

MAJK PW
16 marca 2014, 12:35
Ten kufer przemytnika musisz zanieść do strażnika który stoi niedaleko studni gdzieś w okolicy domku w którym możesz wynająć kucyka :). Jeśli skończyłeś zadanie w studni i przeszukałeś całe podziemia to masz ten kufer ze sobą i dlatego widnieje on z prawej strony ekranu. W dzienniku zadań na bank masz wiadomość gdzie musisz go odnieść. Pozdrawiam.

Garett PW
16 marca 2014, 13:05
Gość do którego musisz odnieść kufer nie jest niedaleko stajni, tylko obok centrum szkoleniowego.

tryt1 PW
16 marca 2014, 16:44
Nazywa się zale jeśli dobrze pamiętam. Jak poszukasz po kropkach to powinieneś znaleźć. Zachęcam do robienia znaczników :)

MAJK PW
16 marca 2014, 19:39
Dokładnie . Centrum szkoleniowe :) Mój błąd :)

Zehir-12 PW
16 marca 2014, 21:43
To zna ktoś może ten sposób na puste save'y? Jak mam swoje przywrócić. W folderach gry nie ma żadnych save'ów
W folderze gry są tylko foldery z datami. W każdym z nich są takie pliki:
- crash.dmp
- error
- report
A w folderze uplay jest tylko folder savegames i tam nawet zapisy nie są na gry podzielone o.O
Cóż poradzić na Unlock Content Title -,- Restartowanie gry nie pomaga. Co robić???
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel