Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 21 - 22 - 23

tryt1 PW
25 lutego 2014, 20:00
Swoją drogą szkoda, że ten obszar jest taki mały bo jest niesamowicie klimatyczny :)

Zehir-12 PW
25 lutego 2014, 21:24
Ok już rozumiem tę świątynię :P Ona jest do odblokowania za 40u z tego co widziałem. A slumsy w Karthalu to niezłe dno :P Z 20 minut łaziłem w kółko szukając hospicjum. Najbardziej porąbany teren w grze (Bardziej niż las Yon-Chall) Już ją odblokowałem (świątynię) i znalazłem siedzibę tego całego kultu. Ale mam kilka nowych pytań:

- Czy do awansowania kapłana run potrzebne jest błogosławieństwo Ylatha (Twierdza Sudgend czy jakoś tak). *Omg właśnie przeczytałem, że odprysk powietrza jest tam gdzie była siedziba kultu <facepalm>
- Czy do drugiego poziomu dworu Falagara da się od razu wejść (po wcześniejszym wejściu do Karhalu (zależy mi na odprysku światła xd)
- Jak dotrzeć do wybrzeża Menthil

*Dwoma bohaterami mam poziom 20 i dwoma 19
Czy opłaca się zrobić jakiś awans klasy, czy jeszcze lepiej poczekać?

Acid Dragon PW
25 lutego 2014, 21:43
Cytat:
- Czy do awansowania kapłana run potrzebne jest błogosławieństwo Ylatha

Tak.

Cytat:
- Czy do drugiego poziomu dworu Falagara da się od razu wejść (po wcześniejszym wejściu do Karhalu (zależy mi na odprysku światła xd)

Tak, z poziomu 1.

Cytat:
- Jak dotrzeć do wybrzeża Menthil

Z błogosławieństwem Ylatha.

Cytat:
*Dwoma bohaterami mam poziom 20 i dwoma 19
Czy opłaca się zrobić jakiś awans klasy, czy jeszcze lepiej poczekać?

20 poziom powinien być już odpowiedni dla takich lokacji jak Świątynia Ylatha, czy ten nawiedzony dwór z promocji Krzyżowca.

Zehir-12 PW
26 lutego 2014, 17:07
Z czeterema błogosławieństwami (Ylath, Sylanna, Shalassa, Arkath)oraz około 21 poziomowymi bohaterami ruszyłem na Sudgen (czy jakoś tak) . Pierwszy poziom jakoś poszedł chociaż zasadzka (6 żywiołaków ognia i 2 czyhających) była całkiem trudna do rozwalenia, ale dało radę. Zobaczymy jak pójdzie drugi poziom.

Ten boss od ognia był chyba jak na razie najsilniejszy. Ciągle musiałem rzucać ofensywne czary, żeby przeżyć xd

Potem zrobię awans na paladyna i na grasanta. Druida zostawię na koniec, bo nie wiem gdzie szukać tego jakiegośtam demona xd

*I jeszcze chciałem dodać, że ten kryształowy pająk to całkiem niezły przeciwnik, ale jak się już podejdzie do zasięgu walki w zwarciu, to od razu jest łatwiej :P

Alamar PW
26 lutego 2014, 20:11
Cytat:
Ten boss od ognia był chyba jak na razie najsilniejszy.
Owszem. Pyrannaste jest najtrudniejszym władcą żywiołów do pokonania.

Cytat:
Druida zostawię na koniec, bo nie wiem gdzie szukać tego jakiegośtam demona xd
[reklama] Jakbyś przejrzał dział MMX w Grocie, to byś wiedział. :P [/reklama]

Cytat:
I jeszcze chciałem dodać, że ten kryształowy pająk to całkiem niezły przeciwnik, ale jak się już podejdzie do zasięgu walki w zwarciu, to od razu jest łatwiej :P
Kryształowy pająk to jedna z najlepszych walk w MMX.

Zehir-12 PW
26 lutego 2014, 21:41
O nieeeeeeeeee! Ten demon jest w karthalskich slumsach! Mogłem wcześniej wziąć tego questa, a teraz muszę wracać do koszmaru :(

*A tak przy okazji to jestem z siebie zadowolony. Genialnie stworzyłem drużynę i świetnie ją rozwijałem. Nigdy do tej pory nie miałem problemu z zbyt silnymi potworami (no może raz), ale na niektórych wystarczyło tylko znaleźć sposób (np. Pyranaste, Mamushi <Ten to dopiero był słaby xd>). To wszystko oznacza, że gdy będe kiedyś grał drugi raz, to na wojowniku, bo już poznałem znakomicie system i poradzę sobie chyba z większy wyzwaniem ;) a innym życzę powodzenia w grze (o ile ktoś jeszcze nie ukończył xd)

**Gra wciąga diabelnie!!! Nie mogę się doczekać czterech klas, no....tych lepszych (nie pamiętam jak się one nazywały) xd

Garett PW
27 lutego 2014, 08:14
Alamar:
Owszem. Pyrannaste jest najtrudniejszym władcą żywiołów do pokonania.
Wydaje mi się, że Pyrannaste jest nie tylko najtrudniejszy władcą, ale nawet najtrudniejszy bossem.
Alamar:
Kryształowy pająk to jedna z najlepszych walk w MMX.
Dokładnie, pajączek bije na głowę tego świra, Erebosa(raczej Ere-niebossa ;p).
Zehir-12:
Potem zrobię awans na paladyna i na grasanta.
Grasant jest bardzo łatwy do zrobienia, gorzej z palantem bo jak któryś z dwóch pierwszych części dysku nie znajdziesz to potem możesz się zastanawiać bez żadnej wskazówki gdzie są.
Zehir-12:
Nigdy do tej pory nie miałem problemu z zbyt silnymi potworami (no może raz), ale na niektórych wystarczyło tylko znaleźć sposób (np. Pyranaste, Mamushi <Ten to dopiero był słaby xd>).
W walce z Pyrannastem bardzo mógł ci pomóc Grasant, gdybyś go wcześniej zrobił.Pułapki stawia się na drodze do zaułka, wzywasz go, uciekasz, on wpada w pułapki i go wykańczasz.
Zehir-12:
O nieeeeeeeeee! Ten demon jest w karthalskich slumsach! Mogłem wcześniej wziąć tego questa, a teraz muszę wracać do koszmaru :(
Taka rada: przechodź kanałami do slumsów, nie będziesz musiał się przez rusztowania przedzierać ;).

Zehir-12 PW
27 lutego 2014, 14:56
Na paladyna trzeba jeszcze szukać jakiś fragmentów? Suuuper xd

Garett PW
27 lutego 2014, 15:32
Zehir-12:
Na paladyna trzeba jeszcze szukać jakiś fragmentów? Suuuper xd
Ja na upartego 3 dni szukałem tych fragmentów zanim się przemogłem by tu zapytać.

Zehir-12 PW
27 lutego 2014, 19:55
A wie ktoś gdzie są jakieś czary arcymistrza ziemi do kupienia? Bo w Karthalu nie ma :O

*A tak przy okazji to dwór Falagara to chyba najfajniejszy loch :P Nie jest skomplikowany, a bardzo ładnie zrobiony :) I ma najfajniejszą muzykę xd Tak samo zresztą jak Karthal :)

**Ha! Mam już czterech bohaterów wyższej klasy xd Teraz to dopiero będę kosieć

***OGÓLNIE chyba jeden z lepszych rpg-ów w jakie miałem okazję grać :D

Ana soundtracku dołączonym do gry nie ma tematu z Grani :(((((( A on też jest bardzo fajny. Nie wiem jak można narzekać na muzykę w tej grze xd

Garett PW
27 lutego 2014, 20:39
Czary arcymistrza ziemi to chyba w Grani ale głowy nie dam.

tryt1 PW
28 lutego 2014, 01:19
Nie zgodzę się. Najlepszy z wszystkich lochów jest loch miau :)Z wszystkich lochów najbardziej nienawidzę tych typowo miejskich :( Muzyczka fajna jest w tej krypcie, którą musisz zbadać aby dostać promocje na paladyna.
Wszystkie czary ziemi dostaniesz w grani. Jednak to zaklęcie jest wyjątkowo słabe.
Jeśli podoba ci się ta gra to możesz sprawdzić starsze gry tego typu :)

Zehir-12 PW
28 lutego 2014, 08:16
Jeszcze nie widziałem wszystkich lochów, ale każdy ma swoje zdanie, mi po prostu ten pałac przypadł do gustu xd

Garett PW
28 lutego 2014, 10:38
Loch Miau ma fajny klimat, ale niestety jest zbyt łatwy jak dla mnie.Posiadłość Falagara to jedna z najpiękniejszych lokacji w grze, jeśli chodzi jednak o najbardziej klimatyczną to wygrywa Ker-Thal ze swoim statkiem Starożytnych Aniołów.

Zehir-12 PW
28 lutego 2014, 21:15
A ten grobowiec tysiąca trwóg jest jakimś elementem fabularnym, czy to tylko takie lochy dodatkowe? Wiem, że można tam zdobyć odłamek snów, aby zobaczyć przeszłość Dunstana, czy jakoś tak :) Wersję mam deluxe, więc napewno mogę to odblokować.

Irhak PW
28 lutego 2014, 21:33
Niestety musisz tam iść, bo inaczej do Ker-thalu nie dotrzesz i nie ukradną ci dziewczyny do cyrku.

Zehir-12 PW
1 marca 2014, 07:33
A gdzie jest ta Yeshtar, do której potem trzeba przyjść z odłamkiem snów?

Irhak PW
1 marca 2014, 10:11
IIRC wracasz do Tysiąca Strachów i tam ją spotykasz :P

Zehir-12 PW
2 marca 2014, 14:38
A gdzie można kupić jakąś "arcymistrzowską" włócznię i "arcymistrzowski" miecz? Bo w Karthalu nie ma :( Chociaż mistrzowska włócznia, którą mam i tak nieźle kosi xd Ale z mieczami niestety zawsze jest problem :(

Alamar PW
2 marca 2014, 14:59
Zajrzałeś do miejsc ukrycia relikwii?
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel