Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 12:13
A oglądałeś ostatnio stronę główną Groty? :>
Albo dział Might & Magic X?

AquaInferus PW
11 lutego 2014, 12:45
A to ten, w którym główną nagrodą jest jednen z 5 egzemplarzy pudełkowej wersji M&M 10. Spróbuje więc, może coś wymyślić. Tam ma być sam opis postaci bez wizerunku czy z wizerunkiem? Bo wizerunek musiał bym zeskanować z gry, bo nie jest zbyt plastyczna, jeśli o rysunki chodzi.

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 12:58
Wizerunek nie jest wymagany, aczkolwiek może podwyższyć wartość pracy.
Ponadto można użyć jakiejś grafiki z innego źródła, o ile autor nie wyraża sprzeciwu.

Alamar PW
11 lutego 2014, 20:45
Aquainferus:
Nie wiem, czy to dobry temat o M&M X, ale analizuje teraz tabelkę i instrukcje (strony 25-29) i tu moje pytanie: Kto, to jest OBIEŻYŚWIAT z tabelki, bo w instrukcji takiej klasy nie widzę. Domyślam się natomiast, że Tancerz Miecza to Tancerz Ostrzy w instrukcji._Szkoda, że ta tabelka nie jet w arkuszu kalkulacyjnym, wersja dla druku, ale to sobie przerobię.

Zagraj wpierw w grę, to się dowiesz.
Instrukcja ma się nijak do gry.

Aquainferus:
Ten elf z łukiem to Łowca hmm, czyli Obrońca to łowca po awansie? Jeśli tak, to gdzie podzialiście Myśliwego?
Klasa hybrydowa elfa to Obieżyświat (Ranger).
Klasa hybrydowa orka to Łowca (Hunter).
Nazwy dobrane beznadziejnie, ale takie masz tłumaczenia w grze i informacje z instrukcji są nieprawdziwe.

Osobiście mam wrażenie, że instrukcję tłumaczyła jedna osoba, nazwy własne w grze druga, teksty trzecia, książki czwarta, a opisy klas, czarów i biegłości piąta. I że każda z nich miała gdzieś to, jak dane określenie przetłumaczyła reszta.


I pisz starannie.

AquaInferus PW
11 lutego 2014, 22:28
No faktycznie w menu jest, inaczej niż w instrukcji pewno była inna ekipa do tekstów inna do instrukcji jak robili przekład ps. też macie cichą muzykę
przeglądałem i oprócz braku jednego przecinka nic nie dostrzegłem już go dodałem .

Kammer PW
11 lutego 2014, 22:43
AquaInferusie, NAPRAWDĘ tak trudno poświęcić kilkanaście sekund na przejrzenie treści przed wysłaniem? Albo chociaż przeczytać ją jeszcze raz po wysłaniu i ją skorygować?

Pierwotnie:
No faktycznie w menu jest, inaczej niż w instrukcji pewno była inna ekipa do tekstów inna do instrukcji jak robili przekład ps. też macie cichą muzykę
przeglądałem i oprócz braku jednego przecinka nic nie dostrzegłem już go dodałem .

Jak to powinno wyglądać:
No, faktycznie w menu jest inaczej niż w instrukcji. Pewno była inna ekipa do tekstów, inna do instrukcji, jak robili przekład.
Ps. Też macie cichą muzykę?
Przeglądałem i oprócz braku jednego przecinka nic nie dostrzegłem. Już go dodałem.

Widać różnice?

AquaInferus PW
12 lutego 2014, 00:04
A krótsze zdania zrobić wydawało mi się, że to może być w tym samym zdaniu, ale może masz racje aby to rozdzielić.Jestem rocznik 82 ale faktycznie ma braki w stylistyce dzięki za podpowiedz

Zehir-12 PW
12 lutego 2014, 15:57
Właśnie sobie zainstalowałem grę i chciałem ją włączyć, no to mi napisało, że żeby grać on line, trzeba pobrać jakieś tam najnowsze aktualizacje, czy coś takiego. Tylko, że to ponad 8 GB pobierania!!!

Mam rozumieć, że ta gra działa tak jak Cienie mroku (dodatek do heroes 6), w sensie że dodatek był zawarty w patchu, a grę kupowałeś tylko po to by mieć klucz aktywacyjny. To była załamka.

A wydaje mi się, że warto to pobrać, żeby gra działała lepiej. Jak na razie odpaliłem to zauważyłem, że jak się przemieszczam to strasznie się gra zacina.

Alamar PW
12 lutego 2014, 16:01
Cytat:
Właśnie sobie zainstalowałem grę i chciałem ją włączyć, no to mi napisało, że żeby grać on line, trzeba pobrać jakieś tam najnowsze aktualizacje, czy coś takiego. Tylko, że to ponad 8 GB pobierania!!!

Mam rozumieć, że ta gra działa tak jak Cienie mroku (dodatek do heroes 6), w sensie że dodatek był zawarty w patchu, a grę kupowałeś tylko po to by mieć klucz aktywacyjny. To była załamka.
Zagrać możesz w grę bez aktualizacji, ale osobiście bym tego nie polecał.
Przeżyłem te same katusze, ściągając te 8GB i to jest kolejny minus gry.

Nie mam pojęcia, czy cała gra znajduje się na płytce, czy np. tylko rozdział 1 (early access) i nie pamiętam dokładnie, ale chyba możesz uruchomić Uplaya w trybie off-line by pograć, zaś ściągać patch (przy włączonym trybie online), gdy robisz/grasz w co innego.

Irhak PW
12 lutego 2014, 16:27
Cytat:
Nie mam pojęcia, czy cała gra znajduje się na płytce, czy np. tylko rozdział 1 (early access) i nie pamiętam dokładnie, ale chyba możesz uruchomić Uplaya w trybie off-line by pograć, zaś ściągać patch (przy włączonym trybie online), gdy robisz/grasz w co innego.
To, do czego się dokopałem zajmuje tylko 1 płytę DVD (standardowe 4,7GB) i zawiera całą grę. Nie pobierałem żadnych aktualizacji ani nic i w miarę działa. Od samego początku miałem tryb offline. Sam katalog gry waży te 8GB :P

AquaInferus PW
12 lutego 2014, 16:47
Też tak miałem . Jak dasz off line to się nie będzie pytać o to pobieranie niestety jak będziesz chciał zagrać on line to musisz pobrać. Hmm nie wiem, czy to był aż 8 czy może mniej, ale potwierdzam jak się chce on line to trzeba pobrać. A jak się gra off line to nie, ale, wtedy pisze ze jakieś funkcje w trybie off mogą być nie dostępne nie wiem jakie i dlatego pobrałem . A jak masz z głosem postaci podczas tworzenia timu jak klikasz na guzik koło głośnika to ( cyniczny lub bohaterski głos) to słyszysz coś cz nie, bo ja nic nie słyszałem zero odgłosów typu I`m strong czy coś takiego.

Irhak PW
12 lutego 2014, 17:30
Oficjalne dane Ubisoftu na ten temat (punkt 4):
Z racji tego, że systemy 32-bitowe pozwalają operować jedynie na 4GB RAM następujące funkcje nie będą dostępne na tych systemach:
- jakość tekstur ograniczona do średnich
- odgłosy otoczenia i potworów nie są dostępne [co to jest party barks? - I.]
- głosy postaci nie są dostępne

Zehir-12 PW
12 lutego 2014, 17:45
Coś mi tu nie gra...Czemu gra jest bardziej rozmazana niż ta, którą widziałem w let's playach? A ustawiłem wszystko na maksa? Coś jeszcze da się zrobić?

EDIT:
I brakuje różnych efektów dźwiękowych, np. przy zbieraniu książek, albo, gdy Dunstan coś mówi. Spróbuje może zagrać off-line

EDIT 2:
Dałbym screena, ale nie wiem jak.

Ekran wczytywania jest strasznie rozmazany, a o wnętrzach budynków nie wspomnę...w dodatku zacinają się strasznie (wnętrza).

AlamarAlamarNastępnym razem, jeśli znów pojawią się posty tej samej osoby pod sobą w krótkim odstępie, zostaną usunięte.

Irhak PW
12 lutego 2014, 18:24
1) Korzystaj z opcji edycji posta.
2) Jaką wersję Windows masz? Przed chwilą zapodałem przecież oficjalne informacje nt. ustawień gry na systemach 32-bitowych.

Alamar PW
12 lutego 2014, 20:00
Cytat:
co to jest party barks?
Odzywki drużyny ("Łatwizna, goblizna"; "Co tu tak śmierdzi", "Kochanie, jestem w domu!", itd. - przykłady z MM9)

Zehir-12 PW
12 lutego 2014, 20:31
Pograłem sobie z 2 godziny na awanturniku taką drużyną:
- Kapłan run
- Druid
- Krzyżowiec
- Myśliwy (w sensie ork z dzidą)
Doszedłem do momentu, gdzie trzeba pomóc tej babce w odzyskaniu księgi od rozbójników. I stwierdzam iż jak na razie (jak dla mnie) jedynym minusem tej gry jest słaba grafika, reszta jest naprawdę super, przez co gra wciągnęła mnie :) Mam nadzieję, że chociaż odrobinkę doszlifują grafikę w jakimś patchu, bo czasami wyskakują mi jakieś dziwne piksele i inne "zasłaniacze" obrazu xd

Alamar PW
12 lutego 2014, 20:34
Cytat:
I stwierdzam iż jak na razie (jak dla mnie) jedynym minusem tej gry jest słaba grafika
Zapraszamy do Morskiej Przystani - Seahaven, znanej lepiej jako Crashheaven. ;P

Zehir-12 PW
12 lutego 2014, 21:35
A czemuż to taka nazwa? :P Jestem coś gorszego niż słabsza grafika? A apropo mojego windowsa, o którego kolega pytał, mam Windows 7. A to nie zostanie zmienione? Nie będę mógł słyszeć tych różnych odgłosów i będę musiał już zawsze grać na takiej grafice?

Irhak PW
12 lutego 2014, 21:42
Ale Win7 x86 czy x64? To jest wbrew pozorom ważne :D (A przy Crashheaven rzeczywiście można dostać na łeb :P)

Edit - prawy przycisk myszy na (Mój) Komputer, właściwości -> system: typ systemu
Tam masz czy to jest 32- czy 64-bitowy ;)

Zehir-12 PW
12 lutego 2014, 21:45
A skąd mam wiedzieć, czy x86, czy x64? Bo ja nie wiem jak to sprawdzić xd

*No mam 32 :(((((( Ale to takie bez sensu, ci co mają 64 to niech się cieszą, a ci co mają 32, to niech sobie podziwiają przepiękne rozmazane modele :/ Mogli by chociaż zrobić, żeby nawet ci co mają 64 mieli gorszą grafikę, albo zrobić coś, żebyśmy my też mogli mieć dobre modele, a nie tylko znośne. Bo to, że nie ma dźwięków potworów i bohaterów to kit, to nie zmienia za dużo, ale grafika razi w oczy.

**Najciekawsze jest to, że early acces działał różnym ludziom z 32-bitowymi komputerami na najwyższych teksturach i z wszystkimi efektami dźwiękowymi. Co więc spowodowało, że teraz muszą oglądać tak rozmazane tekstury? (Tak w ogóle to przy takim Sorpigalu, boje się co to będzie z tym tzw. Crashheaven) xd
Napewno nie będzie jakiejś łatki, która by wspomogła system 32-bitowy? Gdybym wiedział, że grafika będzie tak słabo działać na 32, to bym nie kupić jej za tyle i odczekał trochę, aż by cena spadła. A już chciałem powiedzieć, że w porównaniu do heroes 6 ta gra nie wygląda, na tylko i wyłącznie robioną dla kasy, ale ta grafika trochę zmienia mój pogląd. Da się przyzwyczaić, głównie dzięki wciągającemu rozwojowi postaci i systemowi walki, ale do diaska mamy 2014 rok! A po za tym nie każdego stać na 64 bitowy komputer!
Może Ubisoft sam zacznie produkować komputery z jakimiś wybitymi, czy wygrawerowanymi postaciami ze świata might and magic x. Trochę kaski nigdy im nie zaszkodzi xd Oj Ubisoft...

***A ktoś z was ma może coś takiego, że zdarza się, że czasem gra sama się wyłącza niespodziewanie i jakiś błąd wyskakuje? (zarówno on line i off line)?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel