Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 21 - 22 - 23

Garett PW
9 lutego 2014, 13:08
Might&Magic X Legacy w premierowym tygodniu znalazło się na 10 miejscu najczęściej kupowanych gier na PC w Empiku.


Ot taka ciekawostka bo nie widziałem by ktoś o tym pisał.

Zehir-12 PW
9 lutego 2014, 13:21
Tą grę można kupić w empiku? Super :D To już wiem gdzie zamówić xd I nawet w dobrej cenie - 89,90 zł czy coś takiego :)

Kastore PW
9 lutego 2014, 14:12
tryt1:
Poziom trudności wojownik nie jest wcale mocno trudniejszy. Szacunkowo dałbym ok 25%, może trochę więcej.
Jest trudniejszy. Porządnie trudniejszy. Statystyki potworów są o mniej, więcej 50 procent wyższe, o cenach nawet nie wspominając, które mogą sięgać dwa razy tego co widzisz na Awanturniku. Cóż, przynajmniej masz większą satysfakcje, kiedy coś uda Ci się osiągnąć. :P

tryt1 PW
9 lutego 2014, 19:12
Może trochę zaniżyłem i poziom trudności jest większy. Zdarzało się, że co turę rzucałem regeneracje, niebiańską tarcze i modliłem się abym przeżył gdy musiałem wypić butelkę many. Boss w wodnym obszarze kuźni żywiołów był zdecydowanie trudniejszy- ledwo co go pokonałem. Teraz nie mam takich problemów ze zwykłymi przeciwnikami, więc może dlatego tak oceniłem :)

Większym problemem od statystyk przeciwników są bardzo częste trafienia krytyczne. Dzisiaj ten mag w sercu gaju zadał mi ok 200 obrażeń...

Ceny szkoleń i transportu są troszeczkę droższe np 166 zamiast 150. Nie wiem jak z cenami w sklepie. Identyfikacje i tak trzeba robić czarem.

Ciekawe czy w tej cenie w empiku jest wersja delux :P Biorąc pod uwagę ceny empikowe radził bym sprawdzić :D

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 18:53
Najciekawsze jest to, że na stronie empika zwykła wersja m&m x ma zdjęcie wersji deluxe, a deluxe - wersji zwykłej. Jestem ciekaw jaką okładkę dostanę, chociaż zapewne tą zwykłą xd

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 19:17
I jeszcze jedno mnie dziwi. Poczytałem kilka recenzji i dziwi mnie to, że mimo iż jest całkiem sporo różnych bugów, to jeszcze żaden patch po premierze się nie pojawił. Ciekawe jak u mnie gra zadziała, już za kilka dni się przekonam xd

Alamar PW
10 lutego 2014, 20:33
Masz tu odpowiedź na swe pytanie.

W skrócie: patch powstaje i oprócz nowych bugów naprawienia błędów, dojdą trzy nowe lochy (które zapewne miały być w grze, ale nie starczyło czasu; patrz loch Limbo czy DLC do wersji deluxe).

Z najważniejszych bugów:
- naprawa Duchowej Latarni (nietrafione tłumaczenie też mogli by przy okazji poprawić), która rzucona w obliczu wroga uniemożliwia opuszczenie walki
- skrypty questów
- psujące się sejwy
...i zapewne to wszystko :P

PS
Naprawdę się zdziwię, jeśli okaże się, że sejwy sprzed patcha będą kompatybilne z grą po załataniu.

AquaInferus PW
10 lutego 2014, 21:03
Nie wiem, czy to dobry temat o M&M X, ale analizuje teraz tabelkę i instrukcje (strony 25-29) i tu moje pytanie: Kto, to jest OBIEŻYŚWIAT z tabelki, bo w instrukcji takiej klasy nie widzę. Domyślam się natomiast, że Tancerz Miecza to Tancerz Ostrzy w instrukcji._Szkoda, że ta tabelka nie jet w arkuszu kalkulacyjnym, wersja dla druku, ale to sobie przerobię.

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 21:33
Obieżyświat z tego co pamiętam to ten elf z łukiem xd

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 21:37
Mam nadzieję, że ten patch nie doda innych bugów, bo grę już zamówiłem i dobrze by było, gdyby była grywalna xd Ale jak na razie z tego co widziałem, to gra nie wydaje się tak zbugowana jak np. Heroes 6 xd

AquaInferus PW
10 lutego 2014, 22:15
Ten elf z łukiem to Łowca hmm, czyli Obrońca to łowca po awansie? Jeśli tak, to gdzie podzialiście Myśliwego?_A jeśli łowca w tej tabeli to myśliwy, to chyba musicie poprawić tabelkę, aby była bardziej zgodna z książeczką, bo to wprowadza w błąd.

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 22:23
W filmiku, który pokazywał polską wersję było tak:

Ludzie
- Wolny mag - Arcymag
- Krzyżowiec - Paladyn
- Najemnik - Żelazny wicher (czy coś takiego)

Elfy
- Druid - Starszy druid
- Obieżyświat - Strażnik
- Tancerz ostrzy - Mistrz ostrzy (co do tych dwóch nie jestem pewien)

Orkowie
- Szaman - Zaklinacz krwi
- Łowca - Grasant
- Barbarzyńca - Podżegacz

Krasnoludy
- Kapłan run - Władca run?
- Zwiadowca - Tropiciel
- Obrońca - Strażnik tarczy

Tak więc Obieżyświat to NA_PEWNO elf z łukiem ;)

*Chyba łowca po angielsku nazywał się hunter, więc zapewne miał_być myśliwym, ale jest łowcą, lecz nie jestem pewien...

**Chociaż chyba hunter znaczy i myśliwy i łowca xd

AlamarAlamarNa pewno wyraz "na pewno" piszemy oddzielnie.

AquaInferus PW
10 lutego 2014, 22:38
Kurcze, filmiku nie widziałem, ale w książęce jest tak: Ludzie - Najemnicy, Krzyżowcy, Wolni Magowie. Elfy - Tancerze Ostrzy, Łowcy, Druidzi. Krasnoludy - Obrońcy, Zwiadowcy, Kapłani Run. Orkowie - Barbarzyńcy, Szamani, Myśliwi. Jak masz wersje pudełkową, to chyba tez tak masz.

Zehir-12 PW
10 lutego 2014, 23:01
Gry jeszcze nie mam, najprawdopodobniej będę miał w środę ;) Wtedy chętnie sprawdzę, czy też mam takie nazwy xd

tryt1 PW
11 lutego 2014, 00:25
Przyspieszenie premiery miało swoje skutki, hehe. Dobrze, że nie przyjęli metody patchowania z Heroes, a mianowicie łatanie gier przy okazji dlc. :D Loch Limbo jest związany z odpryskiem snów?

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 00:57
Jeszcze nie wiadomo, bo nie ma go w grze - zapewne przybędzie wraz z patchem.

tryt1 PW
11 lutego 2014, 09:30
Zastanawiam się, kiedy będzie można zdobyć 40 lvl postaci do osiągnięcia. :D
Możliwe, że dopiero po kilku dlc, hehe. Wprowadzenie 3 lochów raczej nie pozwoli zdobyć te 10 poziomów.

AquaInferus PW
11 lutego 2014, 11:06
Wie ktoś, jak pobrać ten hełm z dodatków? O jaki kod chodzi? Bo ma tak kod instalacyjny, kod do M&M6 i jakiś do Duel of Champions._Ten pierwszy podaje się przy aktywacji, drugi jest do cyfrowej wersji "Błogosławieństwa Niebios", a trzeci do kart, a jak pobrać ten hełm? Pobierał ktoś?

AlamarAlamarInterpunkcja!

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 11:38
Hełmu Thunderblade'a nie da się "pobrać". Aby go aktywować, należy użyć specjalnego kodu. Takie kody były rozdawane m.in. podczas targów Gamescom, a także są możliwe do wygrania w grotowym konkursie :>.

AquaInferus PW
11 lutego 2014, 12:00
A co to za konkurs co należy zrobić? Zaciera ręce czekając na odpowiedz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel