Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35

Field PW
21 września 2012, 00:17
Wierz mi, jakbym znalazł, to bym wrzucił. A pamiętam obiekcje co do Władcy Wojny.

Acid Dragon PW
21 września 2012, 08:09
Lux:
A jak się ma u Was sprawa z żetonami rodowymi??? Też zero?

U mnie są cały czas i wyglądają w normie.


Alamar PW
21 września 2012, 08:58
Żadnych problemów z żetonami.

Cytat:
Wierz mi, jakbym znalazł, to bym wrzucił. A pamiętam obiekcje co do Władcy Wojny.
Ale to, że Warlorda masz w HIV (Walka + Szlachectwo), to już zapomniałeś? :P
Ogólnie cały ten nieszczęsny watażka przewija się przez teksty HVI.

Lux PW
21 września 2012, 13:25
To nie wiem o co chodzi z tymi żetonami. ;/ Wiem, że nie ja jedyny mam ten problem. :P



OK, żetony powróciły na swoje miejsce. :)

Alchemik PW
21 września 2012, 23:23
Chciałbym jeszcze powrócić do tematu kompendium. Otóż czy będą te frakcje rozpisane tak jak kompendium przystani?

Alamar PW
22 września 2012, 12:08
A jak myślisz, skoro to był jeden z rozdziałów kompendium?

TopFunny525 PW
28 września 2012, 17:59
Nie wiem gdzie to dać, ale przed grą w Heroes VI aplikacja GU pobrała nowego patcha 1.7.1

Alamar PW
28 września 2012, 18:04
...który zadebiutował kilka dni po premierze łatki 1.7.

Nerevar PW
28 września 2012, 18:05
Na Heroes Community Elvin i JollyJoker wspominali, że mamy się spodziewać (wkrótce) patcha 1.8, i że ma być dość "dużym" patchem.

TopFunny525 PW
28 września 2012, 18:08
Nerevar:
...że mamy się spodziewać (wkrótce) patcha 1.8, i że ma być dość "dużym" patchem.

Coś oni mają jakąś manię z tymi patchami :P... Well, wakacje się skończyły i wzięli się ostro do roboty. Miejmy nadzieję, że do świąt jeszcze ujrzymy nowy patch :P. Bo znając ubisoft to różne katastrofy mogą nastąpić :).

EDIT :

Nie wiem czemu, ale w Empiku podczas zakupu nowego DLC natrafiłem się na kilka Płyt z "Might and Magic Heroes VI GOLD EDITION". Zaskoczyło mnie to, gdyż premiera miała być dopiero kilka dni później...

Dark Dragon PW
28 września 2012, 18:34
To świetnie, że przyspieszyli łatanie. Miło by było gdyby robili to również w sposób rzetelny. No i przydałby się końcu ten dodatek z Lochem...

Nerevar PW
28 września 2012, 18:42
Cóż, patche do gier Ubi mogą być: obszerne, dobre i szybko tworzone. Trzeba tylko wybrać 2 (a czasem niestety jeno 1) pozycje z tej listy ;)

I do czarta z Lochem, ja tam chcę Akademię. ;P

Nerevar PW
4 października 2012, 11:53
Od Jolly Jokera

Patch 1.8 release notes

AlamarAlamarŚciana tekstu zamieniona na link.

TopFunny525 PW
6 października 2012, 19:53
Lista spora i głównie z tego co doczytałem wynika, że większość rzeczy będzie dotyczyła siedlisk w miastach oraz różnych rzeczy z kampanii i nie tylko.

Chyba chodzi tutaj o zbalansowanie miast, poprzez podwyższenie/obniższenie kosztów za siedliska... chociaż nie jestem pewien.

Pozdrawiam

DANSE MACABRE PW
13 kwietnia 2013, 21:28
kurde już się nie moge doczekać HEROSA cienie mroku!!!



to to fajne ja już patrze na alegro po ile ale premiera jest któregoś maja

fajny jest ten smok.

http://www.youtube.com/watch?v=dBI8KfgG8nU&feature=player_detailpage

Nerevar PW
24 kwietnia 2013, 22:51
Lista zmian z patcha 2.1
http://forums.ubi.com/showthread.php/766859-Patche-2-1-patche-note

Belegor PW
24 kwietnia 2013, 23:15
Czy coś przeoczyłem, czy w ogóle nie wspomnieli o czarnych ekranach? Oby to pierwsze, bo jak przesadzą z efektami w dodatku, to sobie znów nie pogram.

Chad PW
24 kwietnia 2013, 23:18
powiem że Cienie Mroku to chyba jedne z najbardziej kontrowersyjnych "wpadek" Soft:Ubi... dobry przykład to te wszystkie eseje, rozprawki i wywody egzystencjalne ot tutaj: http://www.acidcave.net/newsitem1112.html#comments

Alamar PW
2 maja 2013, 13:15
Zanim ktoś zacznie narzekać, że Conflux nie działa, dzisiaj ma pojawić się łatka 2.1, więc i serwery Ubi są z tego powodu wyłączone do popołudnia (w praktyce pewnie do wieczora):

Cytat:
To update the game and set up the new 2.1 patch (including the eagerly awaited Nvidia fix) we started maintenance on our servers.
This maintenance will be completed in the afternoon. We apologize for the inconvenience but don’t worry, there are only a few hours before your return in Ashan!


EDIT:
Jakie to typowe:
Cytat:
Game will be back tonight.

Nemomon PW
2 maja 2013, 19:11
A już miałem ponarzekać, iż jak się zdecydowałem założyć dzisiaj konto w Confluxie, to jedyne, co widzę, to "Application error" :p

Dzięki za info ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel