Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35

Acid Dragon PW
18 września 2012, 23:09
Trochę szkoda, że z Alamarem nie mamy szansy położyć na tym łap przed wydaniem (tłumaczenie pierwszej księgi chyba jakoś nam wyszło), ale jeśli to ktoś kompetentny tłumaczy (a nie analog humanisty z tłumaczenia H6), to i tak będę zadowolony.

Nerevar PW
18 września 2012, 23:16
Komentarz do kompendium z HC i kilka informacji z tegoż
Cytat:
To be honest, there isn't that much new info, other than some retconning, about 60% of it are pretty pictures.

Only thing we did not know about the Faceless revealed in the Compendium is that Malassa sided with Urgash during the Wars of Creation, for some unknown reason. Which meant that the Faceless fought alongside the Demons and this is the reason Angels hate, fear and distrust the Faceless.

About the Southern Desert Orcs of Sahaar it is said that they are the most Nomadic of the 3 Orc people.(The Other 2 being the Steppe Orcs of Ranaar and the Island Ors of the Pao and Savage Islands). They are the least numerous of the 3 and in most ways resemble the Orcs of Ranaar.

Again, most things about Dwarves we already know. There is some cool Trivia about how the Dwarven body temperature is absurdly hot, which makes them resist both heat and cold very well. They do not feel the cold of their snowy realm and can pick up hot coals with their bare hands. Something realy cool is that Dwarven beards combust when they experience strong Emotions. Most memorable about the Dwarves is their allied creatures. Bears we already knew about, but now Valkyries and Fire Giants are part of Fortress too. Valkyries are burning warrior spirits that are born when Arkath amalgamates several Dwarf-souls why died a heroic death on the battlefield. Fire Giants are born a runic-volcano ritual, where Arkath selects a few chosen Dwarves during a volcanic eruption and grants them a new body of basalt and fire. These Giants are rightly revered as the Chosen of Arkath.

Cholera, chyba muszę to kupić - by mieć się z czego pośmiać :D

Alchemik PW
18 września 2012, 23:48
Ciekawe czy w tym kompendium będzie więcej ciekawych informacji tak jak ta z Malassą. Ta informacja stawia konflikt między aniołami i bezimiennymi w nowym świetle.

Alamar PW
19 września 2012, 08:17
Chyba po prostu ktoś po niewczasie zrozumiał, że trzeba jakąś ideologię do tego dorobić, bo inaczej wyjdzie to, co mieliśmy (czyli że aniołki zaatakowały swych "braci" bez powodu).

Alchemik PW
20 września 2012, 02:15
Wiadomo czy w tym kompendium będą jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat Wolnych miast? Chodzi mi głównie o to czym się różnią ludzie z Wolnych miast od tych co mieszkają w Imperium sokoła pod względem tradycji, priorytetów i nastawienia do życia.

Nerevar PW
20 września 2012, 13:22
Nie wiadomo, ale patrząc na spis treści powiedziałbym, że nie będzie. Mamy księgę zaćmień, smoków i 9 dla kolejnych frakcji - do żadnej z nich Wolne Miasta specjalnie nie pasują...

Alchemik PW
20 września 2012, 19:28
Jeśli frakcje będą dopasowane do smoczych bóstw to Wolne miasta powinny znaleźć się jako wyznawcy Ylatha więc nie wszystko stracone i szczerze mówiąc mam nadzieję że opiszą dokładniej ten region. Co do smoczych bóstw fajnie było gdyby w kompendium znalazło się więcej informacji o samych smoczych bóstwach bo te dotychczas opublikowane są streszczone.

A co do tych Walkirii i ognistych gigantów (?) to może pojawią się w jakiejś grze z serii MM, fajnie by było gdyby nawet w Heroes VI.

Nerevar PW
20 września 2012, 19:45
Spis treści leci wg frakcji (Sanktuarium, Forteca, Akademia itp itd)

black_sandro PW
20 września 2012, 20:31
Patch 1.7 już dostępny :)

Field PW
20 września 2012, 20:37
O_o" Ciekawe, bo ostatni opublikowany patch to 1.5.2, a 1.6 na pewno nie będzie przed październikiem, AFAIK.

black_sandro PW
20 września 2012, 20:40
a jednak przed chwilą ściągnął mi się patch 1.7

Alamar PW
20 września 2012, 20:51
A jednak...
Zapewne wersja testowa, którą ktoś źle podłączył.

A patch 1.6 zdaje się ma zostać wydany wraz z DLC, bo wątpię, by zawartość Danse Macabre była osobno do ściągnięcia, lecz znów w łatce.

Field PW
20 września 2012, 21:06
No właśnie - przewaliłem fora i strony:

Nie instalujcie tego patcha - wyłącza wam dostęp do Confluxa. (jeden z przykładów)

To, co stwierdził Alamar - 1.6 wchodzi z DLC, natomiast 1.7... well, wciąż trwają prace nad nim, więc pewnie jest to wypadek przy pracy.

Lux PW
20 września 2012, 21:10
Ciekawe swoją drogą co stało się z moimi żetonami rodowymi. Miałem ich koło 1200, a teraz mam okrągłe 0...

Field PW
20 września 2012, 21:11
Lux - po instalacji patcha 1.7? Prawdopodobnie coś się kopie na serwerze i to koncertowo.

Lux PW
20 września 2012, 21:13
Nie instalowałem go. Po prostu nagle zniknęły... oO

Field PW
20 września 2012, 21:15
Ok... dobra, poprawiłem w takim razie info do devów.

black_sandro PW
20 września 2012, 21:16
ja zainstalowałem i conflux działa

Field PW
20 września 2012, 21:21
OK.

W takim razie problemy występują naprawdopodobniej niezależnie. Jutro postaram się zdobyć changeloga... albo zostanie opublikowany :) Choć jest to dość dziwne. Dostrzegłeś jakieś zmiany?

Acid Dragon PW
20 września 2012, 21:23
Również zainstalowałem, również nie mam problemów z połączeniem z Confluxem.

Na pierwszy rzut oka nie widać komplikacji.
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel