Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 33 - 34 - 35

Farben PW
28 sierpnia 2012, 10:54
TopFunny a jak myślisz, z jakiej ilości kodu składają się inne gry? Black Hole stworzyło Heroesa, stworzyło kod, te miliony cyferek, które składają się na grę. Kto inny ma się w nim orientować jak nie jego twórca? To tak jakby pisarz napisał książkę i potem nie wiedział o czym ona jest, bo znajduje się w niej milion liter.

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 11:23
TopFunny525:
Black Hole zrobił kod chyba z milionami różnych cyferek.
1. To nie są tylko "miliony cyferek".
2. A myślisz, że jak robione są inne gry?

TopFunny525:
Spróbuj go jakoś ogarnąć to pogratuluje:).
Ja go nie muszę "ogarniać". To twórca ma to robić. Jeśli tego nie potrafi, to widocznie powinien zająć się czymś prostszym, albo się podszkolić.

TopFunny525:
I szczerze powiedziawszy, wolę Limbic od Black Hole.
A czy ja coś o nich mówiłem, że jedno studio jest grosze od drugiego?

TopFunny525:
I lepiej nie porównuj Heroes V do Heroes VI, to już inna bajka:P.
Nie, to jest właśnie ta sama bajka. Jeśli nowsza wersja jest przyjmowana przez graczy gorzej niż poprzednia, to powinien być sygnał dla twórców, że coś jest nie tak i trzeba się nad tym zastanowić.

-----
Przy okazji
SoQ - 8 października 2006, 22:47:
HeroesVI moze byc tylko lepsze.... bo gorsze od HV juz byc nie moze.
A jednak wyszło na to, że to HV było tym lepszym dziełem Ubisoftu...


Warmonger PW
28 sierpnia 2012, 12:04
Cytat:
Cytat:
Black Hole zrobił kod chyba z milionami różnych cyferek.
A myślisz, że jak robione są inne gry?

Porządnie? Nad taką ilością kodu nie da się zapanować - co przyznają sami programiści. Nic nie wskazuje na to, aby H6 wyróżniało się na tle innych gier z serii poziomem skomplikowania. Twórcy najwyraźniej działali pod presją i spieszyli się, pisząc na ilość (byle działało na jutro), a nie na jakość (byle działało dobrze). Najwyraźniej ktoś nie zdał egzaminu z inżynierii oprogramowania :P

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 12:11
Warmonger:
Porządnie?
Ja nie powiedziałem, że są robione źle, tylko, że też są "milionami cyferek".

Warmonger:
Nic nie wskazuje na to, aby H6 wyróżniało się na tle innych gier z serii poziomem skomplikowania.
Tu się z tobą w pełni zgadzam.

Warmonger:
Najwyraźniej ktoś nie zdał egzaminu z inżynierii oprogramowania :P
Hah! Czekamy na VCMI :) Może ktoś w końcu "podwędzi" graczy Ub$hitowi i zmniejszy jego dochody.

Irhak PW
29 sierpnia 2012, 16:28
Tak w ramach ciekawostek. Modulator dołączany na płycie do CDA ma w najnowszej odsłonie mody do H6! (Niestety jeszcze nie przejrzałem płyty :P)

EDIT - te "mody" to... dodatkowe mapy w liczbie 10 -.-'

Farben PW
29 sierpnia 2012, 18:15
Daj proszę znać co to za mody, czy współgrają z wersją 1.5.2 :)

TopFunny525 PW
29 sierpnia 2012, 19:41
Z tego co mi wiadomo można modować w Heroes VI. Na Heroes Community pokazali jak zmodyfikowali 2 jednostki, chyba Yuki Onnę i Wampira. Więcej w temacie o modowaniu (na forum of course :P).

Alamar PW
31 sierpnia 2012, 17:51
Kilka słów od pracowników Limbicu:

1. Znaleziono rozwiązanie problemu "limitu 44 bohaterów" (czyli braku możliwości stworzenia dowolnego bohatera po wykupieniu wszystkich z Ołtarza życzeń) i obecnie trwają testy.

2. Rozwiązano problem braku możliwości ustawienia losowego przeciwnika i bohatera wroga w grze niestandardowej.

3. Większość zmian dokonywanych obecnie przez Limbic będzie widoczna dopiero w patchu 1.7.


Patch 1.6 pojawi się prawdopodobnie 27 września (czyli w dniu wypuszczenia DLC), zaś patch 1.7 dopiero w listopadzie.

TopFunny525 PW
7 września 2012, 21:23
Słowo "proszę" istnieje w słowniku. Jak nauczysz się go używać to wtedy pogadamy. A co do linku, postaram się przetłumaczyć 1 część i możliwe, że prześlę Alamarowi. A co takiego jest niezrozumiałego w tym tekście? Mógłbyś mi powiedzieć Gasparze? Bo jakoś wszystko zrozumiałem mimo iż z angielskiego ciągnę na 4;P...

Pozdrawiam

Dark Dragon PW
7 września 2012, 22:25
News zbiorczy o Pustce pojawi się wkrótce :P Gaspar zapoznaj się z tagami na forum :P

Alchemik PW
7 września 2012, 22:44
Co do pierwszej części to jest ona już w znacznej części przetłumaczona już w czasach Heroes V, dopiero pod koniec są nowe informacje, co do drugiej to już jest coś nowego w mitologii Ashanu.

Acid Dragon PW
7 września 2012, 23:24
Cytat:
Czemu nie ma newsa o kronikach Void? Ktoś przetłumaczy bo troszkę tylko rozumiem link:

A czemu ma być? Ktoś tu ma jakiś obowiązek go zamieszczać i poświęcać swój czas na tłumaczenie? Czy to może wciąż jest serwis fanowski, na którym możesz co najwyżej coś zasugerować lub poprosić?

Kroniki być może zostaną przetłumaczone. Jak mi się zachce. O!

Alamar PW
11 września 2012, 14:26
Cytat:
with 1.7. you will be able to gather additional Dynasty Seals: "Players will be able to gather Dynasty Seals not only by completing achievements, but also by gathering Dynasty XP. A player gets 1 Dynasty Seal for every 1000 Dynasty XP, if he is below Dynasty level 40. Once the player reached Dynasty level 40, he gets 1 Dynasty Seal for ever 100 Dynasty XP he would get for his Dynasty Profile. 75.000 Dynasty Seals can be gathered that way."

...czyli mniej więcej - łatka 1.7 sprawi, że gracze dostaną dodatkowe "pieniądze" do wydania na Ołtarzu życzeń także za zdobyte punkty doświadczenia dynastii. Jeśli ktoś ma już maksymalny poziom dynastii, także je dostanie.

Nerevar PW
18 września 2012, 21:34
Nie wiedziałem, gdzie to dać, więc dam tu.
Kompendium Ashan do zamówienia.

AlamarAlamarDo zamówienia jest od dawna, zaś od kilku dni już dostępna.

Alchemik PW
18 września 2012, 21:38
Czy kompendium ma być przetłumaczone na język polski, czy wersja angielska będzie jedyną dostępną?

Field PW
18 września 2012, 21:39
Będzie przetłumaczone.

Alamar PW
18 września 2012, 21:55
Świetnie, więc do ewentualnych błędów Ubisoftu, dojdą błędy tłumaczenia? ;P

Field PW
18 września 2012, 22:06
Wątpię. Akurat tym się zajmuje osoba, którą znam i wiem, że tego nie zrąbie (raczej) :P

TopFunny525 PW
18 września 2012, 23:05
Długoucha:
Świetnie, więc do ewentualnych błędów Ubisoftu, dojdą błędy tłumaczenia? ;P

Imbryczek imbryczek :P:
Wątpię. Akurat tym się zajmuje osoba, którą znam i wiem, że tego nie zrąbie (raczej) :P

Miejmy taką nadzieję :P. Gorsze od angielskiego tekstu z błędami ubisoftu, może być przetłumaczenie tych błędów, na język polsko-podobny :P.

PS. No i bariera 600 postów złamana :P. Nieźle :)

Nerevar PW
18 września 2012, 23:09
Cóż, jeśli przy pracy nad kompendium tłumacz bazować będzie musiał na polskiej (pardon, polskawej) wersji H6, to i tak będzie kiepsko. Ajglaje będą ganiały za Panternikami z (zza)Siedmio(góro)grodu...
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel