Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 33 - 34 - 35

Acid Dragon PW
18 lipca 2012, 22:28
Na razie to przecieki wynikające z rzeczy, które "niechcący" (a może "chcący"?) dostały się do plików gry. Myślę, że Ubisoft nie planował jeszcze przez pewien czas ogłaszania planów na drugi Adventure Pack. Niemniej jednak nie jest tajemnicą, że prace developerów są wyprzedzone w czasie. Gdy gra jest zapowiadana, to znaczy, że była w produkcji już bardzo długo, a nie że dopiero się za nią zabierają.

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 00:22
Cytat:
Kalindra - Sanktuarium:
Królowa Kalindra była życzliwą władczynią Mrocznej Strony XEEN i bliską sojuszniczką Faraona Smoków. Gdy Sheltem przybył na XEEN, jednym z jego pierwszych działań było zlecenie porwania królowej. Pojmał ją jego podwładny, Hrabia Czarny Kieł, który próbował zdeprawować królową, zmieniając ją w wampirzycę. Na szczęście jego śmierć zdjęła klątwę, a Kalindra teraz nie spocznie, póki nie wyrwie swoich ziem z potężnego uścisku Sheltema.

Przecież ta Kalindra już występuje w grze:). Zakupiłem ją w ołtarzu życzeń.:P.

Nerevar PW
19 lipca 2012, 01:24
Alamarze, nie wykopiesz może biografii Sandra? Nie chce mi się jej przepisywać ;)


Dark Dragon PW
19 lipca 2012, 04:22
Czyli będą nas karmić kolejnymi DLCkami zamiast jakimś pełnoprawnym dodatkiem? DLC z Sandro... świetna sprawa, ale osobiście chętniej powitałbym Loch :P

Alamar PW
19 lipca 2012, 07:25
Cytat:
Przecież ta Kalindra już występuje w grze:). Zakupiłem ją w ołtarzu życzeń.:P.
To nie ta sama Kalindra, to jej pierwowzór.

Biografii Sandra nie widzę w plikach.

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 11:01
Alamar. Ta Kalindra zawiera ten sam opis co ty tutaj podałeś. Mogę ci nawet screena dać:).

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 12:22
Na Heroes Community jest pokazane skąd mają te biografie. W tym Sandra. Albo może niech Nerevar ci powie, żebym nie mętlij ci w głowie:).

Nerevar PW
19 lipca 2012, 12:53
Odpaliłem edytor, ustawiłem Sandra jako swojego bohatera i włączyłem mapkę do testów.

Alamar PW
19 lipca 2012, 13:01
@TopFunny
Masz tu biografię Kalindry z HVI:

Cytat:
Kalindra twierdzi, że jest księżniczką, a jej rodowód sięga zaginionej cywilizacji Shantiri. Inna sprawa, że większość mieszkańców południowego Ashanu może powiedzieć o sobie to samo. Dzięki złocistej skórze i czarnym niczym heban włosom, a także zamiłowaniu do kosztownych ubraniom i klejnotów, wzbudziła ona nie lada sensację na dworach Wolnych Miast. O dziwo, to właśnie jej ekstrawagancki styl życia zwrócił na nią uwagę kapłanki Shalassy, która natychmiast pojęła, że Kalindra została naznaczona przez Smoczą Boginię Wody. Przekonanie Kalindry do przyjęcia nowej wiary wymagało od wielebnej nagini olbrzymiej cierpliwości, ale ostatecznie kapłanka odniosła sukces. Prawdą było jednak, że młoda kobieta była już znużona próżnym życiem i wreszcie była gotowa rozpocząć od nowa.

Nie sprawdzałem w grze, ale jeśli jakiś tuman zmienił jej bio na te z Xeenu, to do niego kieruj pretensje.

Nerevar PW
19 lipca 2012, 13:22
Nie chce mi się jej przepisywać z wrzuconego screena ;P Sandro portretu chwilowo nie posiada.

Lux PW
23 lipca 2012, 20:50
Acidzie, czy mógłbyś chociaż podać miesiąc, w którym najprawdopodobniej dowiemy się czegoś więcej odnośnie Lochu i nowego dodatku? Bo po zobaczeniu tego obrazka z deviantART aż się rozmarzyłem. :P

Acid Dragon PW
23 lipca 2012, 22:41
Nie znam takiej daty. Nawet jednak gdybym znał, to pewnie nie mógłbym nic powiedzieć.

Lux PW
23 lipca 2012, 22:46
Ciekawe czy ogłoszą cokolwiek przed wrześniem...

Fandor PW
23 lipca 2012, 22:52
Acidzie, to "Nie znam takiej daty. Nawet jednak gdybym znał, to pewnie nie mógłbym nic powiedzieć." moze sugerowac ze jednak cos wiesz. Odnosnie lochu mogliby pokazac cos w koncu (o ile cos maja). Zaintrygowal mnie rysunek z DeviantArta, widac ze troche obiektow Nival mial juz gotowych. Czy jest jakas strona na ktorej moglbym znalezc wszystkie ich modele? Lub kilka do przeszukania?

Belegor PW
23 lipca 2012, 22:59
To są modele z późniejszej gry Nivalu, nie do ich wersji Heroes VI. Co do frakcji lochu dali nam jeden art- minotaura, fakt przerobiony na forge, lecz jednak jest. Skoro występuje, a Ubi podkreśliło że raczej nie dodadzą nowych neutrali to oznacza, że należy do frakcji Lochu. Jest pewniakiem, nie wiadomo co z resztą, gdyż nie będzie żywiołaka cieni w nim, tylko inna jednostka o nowym modelu. Tworzenie frakcji jest trudne, wszak muszą zadbać o balans, spójność i oryginalność. Mroczne elfy to nowa frakcja w herosach, więc trudniej odrzucić część jednostek, których jest nowa na rzecz nowszych, o których pewno nie domyślimy. Już raz popełnili błąd przy zbytnim pośpiechu, dajmy im czas by drugi raz nie powtórzyli tego.

Fandor PW
24 lipca 2012, 00:48
A mozna zarzucic tytulem tejze gry, poniewaz nie mialem stycznosci?
Wydaje mi sie ze minotaur nie musi byc dolaczony do lochu, bo co robi zwierzoludz u elfow i to jeszcze mrocznych? Zniewolenie jaszczurow z grot rozumiem, ale minotaury z tego co wiem nie braly udzialu w buncie zwierzoludzi wiec sa jeszcze niewolnikami magow. Poza tym nie wiadomo czy to model czy tylko art, robiony przez BH wiec nie musi byc koniecznie wziety.
Wrocil bm do tematu czempiona lochu. Wydaje mi sie glupota danie tam najsilniejszego smoka, kiedy najwiekszy "zlamas" wsrod smokow bedzie bossem. Jest trzech kandydatow: Hydra, Mantykora i Bezimienny. Ostatni jest najbardziej prawdopodobny, jednak ma defekt - Przymierze Zmierzchu (nie pomylilem nazwy?), przez ktore nie moga walczyc z istotami swiatla (w sumie aniolow tez ono dotyczy ale sie nie wzbraniaja). Mantykora byla tylko neutralem w H5, co nie zmienia faktu ze grotowy klimat pasuje. Zostaje jeszcze hydra, ktora pare razy byla czempionem ale nie lochu mrocznych elfow (H3-cytadela, H4-azyl gdzie i tak kazdy wybieral smoka) jednak z miastem ma doczynienia od poczatku i tylko w jednej odslonie byla poza nim. Ja bym wolal dwoch opisanych jako pierwszych, ale hydra to i tak lepszy pomysl niz smok.

Nerevar PW
24 lipca 2012, 01:43
A można czytać newsy? ;P W drugim zdaniu masz podany tytuł - Allods Online

Alamar PW
25 lipca 2012, 13:59
Historia, opis świata, opis frakcji (masz próbkę tego w Skarbu, na przykładzie rozdziału o Przystani), ogólnie wszystko związane z fabułą Ashanu.

Przy okazji, jutro powinna ukazać się nowa łatka:

Cytat:
Patch 1.5.2 release notes:

- Offline / Online saves compatibility first implementation:

o Currently only the progress of unlocking the campaign maps gets synchronized.
o Only progress that has been achieved while playing online will get synchronized. Campaign progress unlocked in offline mode is not synchronized. Progress that has been achieved while being offline is only available on that specific machine.
o The progress will only be synchronized if it has been achieved with a default (online) hero. Progress that has been made with heroes whose affinity has been switched (e.g. from blood to tears) or with custom heroes will not be synchronized.
o The progress of heroes (reputation/skill/level) within a campaign will not be saved/synchronized.

- Pirates Of the Savage Sea Adventure Pack - Crater Isle map:

o No dialogue is triggered after Jon is defeated, the user should see a dialogue in witch Jon tells Crag Hack that he is his son
o There are too many stacks of Fire Elementals, and to many units per stack in the tunnels leading to the Thunder Peak, making this part very hard and the user has to return to the town very often
o In the cinematic after defeating the Thunder bird, Crag Hack is shown on foot and not on his horse.
o The user does not receive the achievement "The seas run red" after defeating all the neutral armies on the first map of the campaign.

- Pirates Of the Savage Sea Adventure Pack - Pirate Sea map:

o The dialogue triggering the bonus reputation quest appears at the beginning of the second map if the hero has made a reputation upgrade in the first map of the campaign

- Artifacts:

o Pendant of Conflux - Inconsistency between the tooltip and the behavior for the Pendant of Conflux artifact
o The "Bracers of the Druid" artifact tooltips are incorrect.
o The "Gauntlets of the Khan" artifact's second ability (+1 to friendly creatures might damage) doesn't work
o The Cloaks that increase magic defense by 10 for each magic school don't work
o The "Frozen Chrysanthemum" Artifact doesn't work
o The "Boots of the Waverider" does not grant "1 creature movement on sea"
o The "Winterwind Peace Circlet" Artifact doesn't work
o The "Flamegold Shield" artifact does not award fire resistance.
o The "Pendant of Mastery" does not award a bonus to the racial gauge as stated in its description.
o The "Shantiri Armor" does not grant magic defense against the Prime magic school even though it is stated to do so.

- Units:

o The growth for the "Harpy" unit is 7 instead of 8
o The growth is 11 instead of 12 for the Demented.
o The growth is 8 instead of 9 for the Maniac.
o The Maximum melee damage of the "Fury" unit is 8 instead of 9
o Vampire Lord weekly growth reduced to 6 units instead of 5
o The Skeletal Spearman unit has the maximum ranged damage 7 instead of 6

- Abilities / Spells:

o The chilled effect provided by the "Eternal Winter" ability is increased by 1 instead of 2
o The "Toughness I" ability does not increase the maximum health of the hero's units by 5%.
o The "Toughness II" ability does not increase the maximum health of the hero's units by 4%.
o The "Toughness III" ability does not increase the maximum health of the hero's units by 5%.
o The "Mentoring" ability gives a 75% increase in experience instead of 50%
o The "Arcane Exaltation III" spell gives 4 points instead of 5
o Lich's dark embrace passive ability has been buffed to 30% instead of being reduced to 15%
o The "Blizzard" spell has a 2 turns duration instead of 3
o The "Fire Ball" spell has an Area of effect of 3x3 instead of 4x4
o The "Chain Lightning" spell has a cost of 65 mana instead of 50

- Others:

o Tree Of Plenty - The player placed on the first slot starts with the Main Hero on the central island.

TopFunny525 PW
25 lipca 2012, 14:23
Cytat:
Nie sprawdzałem w grze, ale jeśli jakiś tuman zmienił jej bio na te z Xeenu, to do niego kieruj pretensje.

Tak, najwidoczniej jakiś tuman w łatce 1.5 podmienił biografię Kalindry i to dlatego uważałem, że jest:). BTW. Dzięki za informacje o łatce. O której mniej więcej godzinie można się jej spodziewać?

AlamarAlamarZapewne jak poprzednio koło godziny 18-19.

TopFunny525 PW
30 lipca 2012, 18:25
Kolejna aktualizacja UPlaya. Z tego co wyczytałem poprawili jakiś błąd z Pluginem w przeglądarce internetowej. To chyba tyle. Wiadomo coś o premierze Danse Macabre? Czy możemy się spodziewać tego DLC w sierpniu? Czy prędzej we wrześniu? Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel