Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 33 - 34 - 35

Fedra PW
7 lipca 2011, 16:39
Czy Shiva z tego http://www.acidcave.net/pyramid/potd050.jpg screena nie przypomina przypadkiem barbarzyńskiej piękności znanej z poprzedniej części(charakterystyczna fryzura)? Mnie się zdaje, że twórcy znowu wpychają smaczki do gry, coby nas zachęcić do kupna.

Do Alamara: niestety, bety nie mam i mieć nie będę... VI sobie kupię, kiedy wyjdzie Złota Edycja w ludzkiej cenie.

Edit: Luna to przypadkiem nie była człowiekiem? A tutaj, proszę, nie dość, że elfka - to jeszcze zwłoki! Tego drugiego nie kojarzę, ale mojemu pięknemu rudzielcowi ktoś zmasakrował usta...

O wypraszam sobie, w Herosa numer 4 grałam, i to są dwie, różne Luny...
AlamarAlamarPrzegapiłeś jedną część sagi, a szpiczaste uszy, to cecha charakterystyczna nie tylko elfów. A Atlas był w MM5 i H1-2.

Alamar PW
7 lipca 2011, 16:42
Jak masz betę, to zajrzyj do tawerny, a przekonasz się, ile znajomych twarzy tam się znajduje.

EDIT:
W takim razie na screenie masz jeszcze Lunę i Atlasa.

Alamar PW
8 lipca 2011, 19:08
Lisz i wampir.

Dru PW
8 lipca 2011, 19:47
Czyżby zmienili wygląd jednostek, czy są to jacyś Bossowie? Bo przyznam, że nowy lisz i wampir podobają mi się bardziej.

Percival PW
8 lipca 2011, 21:02
To jest fake. Ktoś z HC po prostu przerobił kilka artów w Photoshopie lub czym innym i tyle.

Alamar PW
8 lipca 2011, 21:12
Niestety to tylko fanart, a szkoda.

Fedra PW
9 lipca 2011, 21:38
Ogółem to dziwi mnie, że graficy Ubisoftu wyznają zasadę "im bardziej się świeci i jest więcej szczególików, tym lepiej", stworki poprzednich części były sporo lepsze.

Percival PW
9 lipca 2011, 22:35
Wg mnie w HVI, podobnie jak praktycznie w każdej części heroesów są stworzenia, które wyglądają najlepiej z całej serii. Myślę, że na przykład kusznicy wyglądają o niebo lepiej niż w chociażby poprzedniej części, w której wogóle ludzie byli dość mało proporcjonalni. Innym przykładem może być harpia lub furia - tutaj świetne dostosowanie do klimatu miasta, nie ma porównania do tych z HIV i są znacznie lepsze od tych "kur" z HIII. Bardzo dużo jednostek w najnowszej odsłonie Hirołsów wygląda świetnie, ale i są te z trochę gorszym wykonaniem, no ale tak było w każdej części, nie oszukujmy się.

fishkebab PW
17 lipca 2011, 15:12
Znalazłem wśród przedstawionych artefaktów z H6 "Sword of Whistlebone"(miecz barbarzyńcy), który jest podobny z wyglądu do "Miecza Whistlebone'a" z MM8, a który możecie zobaczyć tu.

Irhak PW
17 lipca 2011, 15:49
Wybacz, aleś Ameryki nie odkrył. Było już o tym w newsie Alamara ;)

Alamar PW
19 lipca 2011, 17:04
Patch 1.2. dla bety w tym tygodniu, a w nim:

Updates

• Access to the first Stronghold campaign map
• Changes in the main menu
• Once they reach enough reputation points Avatars no longer need to go back to a town for selecting a reputation class. The hero window has changed: you can switch between reputation and creature information panels.
• Icons of abilities in the ability tree now reflect their reputation
• Numerous bug fixes


Balance changes


General Changes:

• In multiplayer games Reputation points gained are multiplied by the experience modifier
• Pursuing a fleeing creature will give 8 blood points instead of 5
• First reputation level requires 250 tears or blood points
• Several week effects have been reduced (almost all effects will be reduced later)

Ability stat balance and changes:

• Tooltips with exact values added for the abilities
• Several scaling problems have been fixed
• Several ability bug have been fixed
• Necromancy healing power reduced by 45%
• Gating summoning power reduced by 45%

Starting ability balance:

• Handler gives +1 core creature production (instead of +2)
• Kennel Master gives +3 Hell Hound growth (instead of +6)
• Lord of the Vacant gives +2 Lich growth (instead of +3)
• Sister Master gives +3 Sister growth (instead of +6)
• Shaman Master gives +2 Dreamwalker growth (instead of +3)
• Devotee of the Spring gives +2 Spring Spirit growth (instead of +3)

Creature stat balance:

• Core Creature growth in adventure map dwellings are decreased:

o Shark Guard growth decreased by 3
o Coral Priestess growth decreased by 3
o Kappa growth decreased by 3
o Skeleton growth decreased by 3
o Ghoul growth decreased by 2
o Ghost growth decreased by 3
o Maniac growth decreased by 3
o Hell Hound growth decreased by 2
o Succubuss growth decreased by 2
o Mauler growth decreased by 2
o Goblin growth decreased by 4
o Harpy growth decreased by 2
o Sentinel growth decreased by 3
o Crossbowman growth decreased by 2
o Sister growth decreased by 3

• All elite creature basic and upgrade growth changes:

o Deep Naga basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Vampire Knight basic growth reduced to 4, upgrade gives +3 growth (previously +2)
o Tormentor basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Juggernaut basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Centaur basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Griffin basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)

• Kirin:

o Average Damage increased to 55
o Health increased to 255

• Sacred Kirin:

o Average Damage increased to 57
o Health increased to 265

• Fate Spinner Human form

o Average Damage increased to 49.5
o Health increased to 280

• Fate Spinner Spider form

o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280

• Fate Weaver Human form

o Average Damage increased to 53.5
o Health increased to 300

• Fate Weaver Spider form

o Average Damage increased to 63.5
o Health increased to 300

• Pit Fiend

o Average Damage increased to 52.5
o Health increased to 270

• Pit Lord

o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280

• Cyclops

o Average Damage increased to 65
o Health increased to 330

• Enraged Cyclops

o Average Damage increased to 65
o Health increased to 350

• Celestial

o Average Damage increased to 51.5
o Health increased to 300

• Seraph

o Average Damage increased to 54
o Health increased to 325

• Phoenix

o Average Damage increased to 59
o Health increased to 220

Alamar PW
19 lipca 2011, 22:29
Krótkie sprawozdanie z najnowszego FAQ o becie (wersja dłuższa przy okazji):

1. Beta będzie trwać do 25 lipca. 10 dni później ma się rozpocząć kolejna faza. Ci z graczy, którzy zarejestrowali się (pre-order) na Steamie lub w sklepie Ubi do 25 lipca, automatycznie zostaną zaproszeni.

2. To informacje o konwersji siedlisk zewnętrznych dla osób o spostrzegawczości Lan. :P

3. Load game ma być w końcu (nie wiadomo kiedy) dostępne również w multiplayerze.

4. Naprawa buga z zawieszaniem się gry, gdy bohater nie ma wojska.

5. Komputer dostanie gotowego bohatera, gracz nadal będzie musiał go tworzyć dla multiplayera.

6. Patrz notatki z patcha odnośnie balansu jednostek.

7. Naprawa buga związanego z tym, że czary zadają mniej obrażeń niż atak fizyczny bohatera.

8. Relikwie mają być nadal potężne (choć może coś z tym zrobią), ponieważ (w teorii) mają je bronić czempioni.

9. Patrz notatki z patcha o uzdrawianiu i nekromancji.

10. Patrz poprzedni post.

Alamar PW
22 lipca 2011, 19:47
Poradnik do HoMM-a VI made by Play i Komputer Świat: Gry.
30 zł za 144 strony (w tym mapka, kilka szkiców z artbooka oraz materiał o tworzeniu gry) na "wysokiej jakości papierze z lakierowaną okładką". Zważywszy, że jednak beta doczekała się patcha, który coś jednak zmienił, to informacje zawarte w tym poradniku będą raczej nieaktualne w dniu premiery. Jasne, mapki, zadania poboczne oraz opisy broni dynastycznych pewnie się komuś przydadzą, ale tuż po premierze gry powinny pojawić się DARMOWE poradniki o klasę przewyższający to coś. Poza tym, z tego co widać w becie, naprawdę będzie się napracować, by mieć problemy w HVI. Nawet misje poboczne są jasno opisane i łatwe do wykonania.

No chyba, że tatuś ma za dużo pieniędzy na karcie kredytowej. ;P
Jak ktoś nie rozumie tej aluzji, to polecam dowolną grę on-line, gdzie jest sklep, w którym kupuje się wirtualne przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Ylthin12 PW
4 sierpnia 2011, 13:29
Sanctuary theme

Haven theme

Necropolis theme

Stronghold theme

Inferno theme

Alistair PW
5 sierpnia 2011, 18:42
Czy ja mógłbym chcieć, żeby porąbani twórcy gier przestali dawać konkretny dzień premiery gry, zanim ją ukończą w 100%? News na stronie głównej mnie rozwalił. Myśleli, że gracze nie będą mieli krytycznych uwag? Czego się niby spodziewali? Mam dosyć przesuniętych premier. Wydanie gry wcześniej jest praktycznie nieosiągalne. Tylko raz przeczytałem, że jakąś grę wypuszczono wcześniej, niestety nie pamiętam jaką. Kolejny miesiąc w plecy. Myślą, że gracze są coraz młodsi? Chciałbym sobie w to pograć zanim wykituję ;) Tak to jest, jak się na coś czeka. Miałbym to w dupie, to bym się mniej wkurzał. Zresztą można się było domyśleć, że tak będzie.

Sawyer PW
5 sierpnia 2011, 19:27
Może czeka nas drugi Duke Nukem Forever, który wyjdzie niestety jako crap?
Mam nadzieje że FAKTYCZNIE poprawiają, a nie przesuwają ciągle, bo czegoś nie skończyli, albo na piekielną jaszczurkę usuwają pewne elementy gry i dają je jako DLC... (Odpukać i Wypluć)

Irhak PW
5 sierpnia 2011, 19:39
Cytat:
Myśleli, że gracze nie będą mieli krytycznych uwag?
Raczej, że będzie ich mniej... Oby chociaż poprawili ekrany miasta na klikalne w stylu H3, bo te z H5 były IMO lekko dziwne (ale ja przecież nie lubię H5 przez zbyt bajkową grafikę -.-)

Alistair PW
5 sierpnia 2011, 20:29
Akurat ekran miasta to mam w d. Raz, że nie przeszkadza mi taki jaki w becie, to zawsze można dodać to jako patch. Ostatecznie normą jest teraz dawanie dużych, kilkusetmegowych patchy, więc zupełnie nie widzę problemu. Niestety przesuwanie premier jest normą, co nie zmienia faktu, że mnie to wkurza. No, ale nic . Przeżyje się do października, będzie jesień, to się pogra.

Alamar PW
5 sierpnia 2011, 21:15
Żebyś się w październiku nie zdziwił.
Patche są od naprawiania błędów w grze, a nie od dodawania tego, co spieprzono lub nie zdążyło się zrobić podczas produkcji. A ekran miasta, a nie to poronione okienko, jest właśnie takim przypadkiem. Balans również.
Jeżeli więc dodatkowy miesiąc sprawi, że gracze nie będą musieli znów przechodzić przez to, co wyczyniano w przypadku HV (dopiero drugi dodatek sprawił, że gra była w miarę grywalna), to proszę bardzo.

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2011, 22:20
Alistair - spokojnie. W historii gier Mocy i Magii był taki czas, kiedy gry musiały być wydane w terminie i to w dodatku czasami nawet po mniej niż roku pracy. Ten czas to ostatnie lata 3DO, kiedy gry wychodziły po prostu niedopracowane lub zwyczajnie słabe.

Najlepszym przykładem było Heroes IV, które w pierwszej wersji wyszło drastycznie zabugowane, a zamiast trybu multiplayer była wiadomość, że tryb jest jeszcze nie gotowy i że gracz ma oczekiwać na patche. Wyszedł tak naprawdę pół-produkt, a nie skończona gra.

W przypadku Heroes V - jak być może pamiętasz - miała miejsce wręcz ogólnoświatowa akcja fanów HoMM, której celem było opóźnienie premiery. Ba! największe strony w tematyce HoMM-MM nawet zagroziły, że zbojkotują grę, jeśli wyjdzie w terminie!

Prawda jest taka, że przy ogromnym projekcie, jakim jest gra komputerowa jest to prawie pewne, że jakiś element będzie wymagał więcej czasu (bo np. się okaże, że ekrany miast będzie lepiej zrobić od nowa), przez co termin premiery ulegnie przesunięciu.

Rozumiem, że patchowanie jest dla Ciebie normą i Ci nie przeszkadza, ale gdy ja mam zapłacić 120zł za grę, to chcę otrzymać pełnowartościowy produkt, z którego będę zadowolony, a nie coś, co będzie w pełni grywalne dopiero po kilku miesiącach i to pod warunkiem, że sam sobie te "kilkusetmegowe patche" wypatrzę, ściągnę i zainstaluję.

Myślę, że wszystkim wyjdzie na dobre, jeśli poczekamy ten miesiąc lub dwa dłużej.

Inna sprawa, że realistycznie rzecz biorąc i tak patchowania się nie uniknie. Mimo wszystko wolę, aby nie powtórzyła się historia z Heroes IV.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel