Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 33 - 34 - 35

Field PW
1 kwietnia 2011, 10:54
Ja tam byłem zachwycony ;) I wierz mi, to się pojawia w grze ;)

Alamar PW
1 kwietnia 2011, 11:04
Wszak Morris i Staruszek też są w HIV.

Jusz niemuwionc o tym, co ruszne potfory wyczyniajom w pżerusznych podobnych grach, gdy im siem nódzi (czytaj: czekajom na sfuj róf).

Chośby taki smoczek w Wojowniczej Ksiensznitce, ktury tesz ugania się za motylkami.

Haregar PW
3 kwietnia 2011, 12:04
Odkopię taki stary sprzed 4 lat post Cichego, może zaglądnie i przeczyta, a i dla innych to jest informacja przydatna myślę:

Cichy:
Heroes VI fajnie by wyglądało, gdyby było całkowitym remake (rimejk, jeśli ktoś lubi "spolszczać":P) Heroes 3, albo WoGa. Przeżyć historię Erathii jeszcze raz, w 3D!
Remake jest i zwie się Heroes of Might and Magic: Online. Jest to trójka w grafice 3D przeznaczona na rozgrywkę multiplayer.

Alistair PW
3 kwietnia 2011, 13:04
Ja tam nie chcę H3 w 3D. To już było w przypadku H5. Teraz liczę na coś nowego. Dla wielu to bluźnierstwo, ale zmiany w H4 mi się podobały, pewnie dlatego, że grałem w nią przed H3. Na początku też miałem mieszane uczucia odnośnie udziału bohatera w walce, mogącego zakończyć się śmiercią. Dość szybko się do tego przekonałem. Poza tym, grając w H4 przed H3 nie odczułem boleśnie braku możliwości upgrade'u jednostek. Podobał mi się rozwój bohatera, gdyż prawie z każdym poziomem można go było nauczyć nowej umiejętności. We wcześniejszych częściach dość szybko dochodziło się do momentu, gdzie dostawało się jedynie +1 do jednego z atrybutów.

Natomiast w przypadku nadchodzącej H6 mam wątpliwości co do "punktów dobra i zła". Chodzi mi o możliwość nabicia obu pasków na maksa. Tracimy tu trochę możliwości wyboru, gdyż zdobycie jednych nie wpływa na drugie.

Tak czy owak liczę na to, że gra mnie zaskoczy pozytywnie, w przeciwieństwie do H5, gdzie przeszedłem może z dwie misje, ostatnio zacząłem kampanie z podstawki, do których mnie też nie ciągnie. Prawie marzę o tym, żeby H6 wciągnęło mnie na dłużej. Jeśli nie będzie pojedynczych scenariuszy, to wątpię, żeby tak było. Do H5 jest już sporo misji, ale przy premierze i w pewien czas po niej było takich misji tylko parę. To mnie zniechęciło, gdyż do tej pory rozegrałem jedynie kampanie H4.

Travis PW
8 kwietnia 2011, 13:13
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/game/factions/sanctuary/index.aspx


http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/game/creatures/sanctuary/index.aspx


Zostały pokazane modele poszczególnych jednostek! ;]

Alamar PW
15 kwietnia 2011, 09:27
Opis frakcji Nag oraz jednostek w języku polskim, a często i polskawym.

EDIT:
W opisie frakcji Inferno poprawiłem nazwy Władców Demonów na właściwe. Strona Ubisoftu (angielska czy tam polska) ma z tymi imionami bajzel.

Alamar PW
20 kwietnia 2011, 12:37
Jeśli ktoś przegapił stronę główną - premiera przesunięta na 8 września.

Liczę (na licze :P), że pełnoprawny Town Screen będzie zamiast tego okienka, jednostki (i ich nazwy) zostaną poprawione i że wersja polska także.

Kroater PW
3 maja 2011, 21:33
Alamar-> Mógłbyś przetłumaczyć nowy wywiad i zrobić newsa? :) http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/4311052329?r=7811042429#7811042429

Alamar PW
5 maja 2011, 20:06
Odnośnie bohaterów Inferna, inna "twarz" Lorhisha:



A także, gdzie ich już widziano?

Alamar PW
9 maja 2011, 00:50
Ankieta dotycząca Tygodnia Plagi/Zarazy na Heroes Community - czyli "ukochanego" tygodnia wszystkich oczekujących na wzmocnienie wojsk. :P
Możecie zagłosować (jeśli posiadacie tam konto - jest darmowe ofc), czy chce go doświadczyć w HVI, czy też nie.

Travis PW
12 maja 2011, 15:23
http://www.heroworld.net/h6/monsterswf.php#Panther

Tu są modele poszczególnych bohaterów..:P

DługouchaDługouchaNa oficjalnej stronie Ubisoftu też je masz. :P

Poprawne linki zaś to ten dla bohaterów i ten dla jednostek.

Travis PW
15 czerwca 2011, 15:35
Hmm...
Radziłbym usunąć żywiołaka wody z jednostek w Heroes 6, ponieważ jest on jednostką Sanktuarium i nie będzie go w neutralnych! :PP

Alamar PW
15 czerwca 2011, 16:29
Niestety, na razie wszystko wskazuje na to, że jednak będzie tu i tu.

Irhak PW
15 czerwca 2011, 17:16
Hmm... nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że Żywiołak Wody będzie miał kilka wizerunków, w zależności od otoczenia... a dodatkowo zapewne podtrzymają tradycję i dadzą wszystkie 4 podstawowe tradycje...

Percival PW
15 czerwca 2011, 18:04
Jak dla mnie to dodawanie specjalnych żywiołaków do zamków to po prostu chory pomysł. Chodzi mi tu o chwalę i duszka rzeki - wg mnie te jednostki w_ogóle nie pasują i psują obraz całej frakcji.

Travis PW
16 czerwca 2011, 16:51
Na forum Tawerny, został podany link do żywiołaka Cienia.

AlamarAlamarA teraz naciśnij "Edytuj" i sprawdź sobie komendę do linków.

Alamar PW
16 czerwca 2011, 18:08
W końcu ktoś to znalazł. Więcej neutrali nie stwierdzono (na razie).
Poza tym to żywiołak cienia, a nie ciemności.

Irhak PW
17 czerwca 2011, 22:26
Hmm... tak dla przypomnienia niektórym, że dzień nie skończył się tylko na jednym gas-station phoenix...
Coś jeszcze zostało dane... ;P
A i można wygrać beta testy H6 w Heroes Kingdoms... info podobno tutaj... ja jakoś nie mogłem odczytać tych danych... chyba miałem mimo wszystko spowolnione łącze :(

Irhak PW
29 czerwca 2011, 23:28
Tak przy okazji tego newsa o figurce. Jej cena (choć sam nie wiem po co to mówię) wynosi 250 € ;)

Archanist PW
5 lipca 2011, 14:07
Grzebałem dzis po internecie i znalazłem takie foto. Co to?

- link zajmujący całą stronę wypalony -

AlamarAlamarNastępnym razem skopiuj adres samego obrazka, a nie adres z wyniku wyszukiwania w Google. A ta usunięta grafika Łupieżcy Umysłu z tłem z HVI, to fanart i nic więcej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel