Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 33 - 34 - 35

Mitabrin PW
4 marca 2011, 20:35
Co tam Nekropolia, Inferno dopiero daje uczucie déjà vu...



vinius PW
4 marca 2011, 20:39
@Alamar:
moja próba rozszyfrowania skończyła się na poniższym. Zbyt niska rozdzielczość, by to jednoznacznie odczytać.



Użyty alfabet to Rowasz, w końcu Black Hole to studio powstałe na Węgrzech. Nie wiadomo, czy odczytywać napis normalnie, czy wspak.

Sawyer PW
5 marca 2011, 00:01
Nie dość, że chcą jakoś powiązać dwa uniwersa po przez eastery, to jeszcze nawiązują do wojennego młota i do apostołów 2 (być może 3, nie wiem :P).

Haregar PW
5 marca 2011, 10:11
Nic nie powiążą, bo jajca to jedna strona medalu, podczas gdy po drugiej jest żelazna informacja, że to prequel do piątej części przez co nie może być nic ekscytująco nowego wprowadzonego w uniwersum.

Alamar:
Czy Nekropolia czegoś Wam nie przypomina?
Przypomina mi staroegipską, z elementami babilońskimi i nordyckimi, wieżyczkę przeciwlotniczą.

Irhak PW
5 marca 2011, 19:50
hmm... Nekropolia... na pewno nie wieżyczki przeciwlotnicze, for Kreager's sake! Ale już prędzej jakieś hat'aki Goa'uldów mogą się znaleźć... częściowo...

A co do Inferno to już na pewno prędzej się kwalifikuje stolica Legionów z Disciples 3 (wiem co mówię ;P)

Alamar PW
9 marca 2011, 22:27
Kroater:
Alamar można prosić o przetłumaczenie nowego wywiadu?
Prosię

Poza tym uaktualnienie do szkiców budynków:


To nie Monolit, ale Shrine of Seventh Dragon (kapliczka Siódmego Smoka)


Nie Town Portal, ale Pile of Skulls (Stos Czaszek).

Alamar PW
10 marca 2011, 10:58
Screenshoty z Edycji Kolekcjonerskiej dodane do Galerii tymczasowo w kategorii Inne.

EDIT:
Jak ktoś przeglądał polskie portale internetowe, to może dostrzegł notkę prasową z UbiPL reklamującą nową frakcję - Świątynię.
Are you serious UBiHole?

f!eldf!eldReported on VIP forum. Ciekawe, czy ktoś w ogóle mi odpowie, dlaczego -_-"

Alamar PW
12 marca 2011, 10:27
Kilka ciekawostek o grze z pre-orderów:

* Bonus Hero Character: Akasha
Commander of the sacred isle, Akasha is a fanatic follower of Dragon Godess Shalassa.
(aKasza (gryczana) - dowódca na świętej wyspie. Jest fanatycznym wyznawcą Smoczej Bogini Shalasy.)


* In-Game Artifact: Edge of Chaos
The Edge of Chaos is a sword created by Arch-Demon Nebiros that ensures its bearer pure luckiness.
(Ostrze Chaosu - miecz wykuty przez arcydemona Nebirosa (HV się kłania), które zapewnia swemu właścicielowi całkowite szczęście.)


A legendary Archangel General is resurrected, but with his powers crippled. Plagued by horrible memories of the Elder Wars, he plots to recover his powers and take control of Ashan while destroying both Faceless and Demons in a series of carefully orchestrated attacks and betrayals. He underestimates, however, the power of the all-too-human Griffin dynasty.

Czyli wiemy, że archaniołek "obudził się" bez swych mocy i chce je odzyskać, by zapanować nad Ashanem i zniszczyć zarówno demony jak i Istoty bez Oblicza.
Kolejny megalomaniak - niczym Gavin Magnus w HIV myśli, że świat wymaga ładu i tylko on może to zapewnić.
Brakuje tylko Solmyra, który by go powstrzymał. A nie zaraz, Zehir w HV go wymienił, tak jak Marzhin podczas jednego z filmików. :P

Gangrena7 PW
12 marca 2011, 13:36
Mnie martwi, że bohaterowie nag to też ludzie. ;/ Przynajmniej tak można wywnioskować ze screenów. F!eld, czy nagi będą sterowane przez ludzkich herosów? ;/

Field PW
12 marca 2011, 14:31
Eee...

...nie? :D Obejrzyj prezentację edycji kolekcjonerskiej, jest tam prezentacja bohaterki, która zdecydowanie nie ma nóg, za to nadprogramową liczbę rąk :P

Gangrena7 PW
13 marca 2011, 09:43
No widziałem, ale co z resztą? Na screenach walki i mapy przygody widziałem tylko ludzkich bohaterów...

Gangrena7 PW
18 marca 2011, 23:04
Posłuchajcie, wiem, że głupie pytanie, ale co to jest to elektroniczne pobranie produktu? Tzn zamawianie przez neta? A i czy w wersji PL na 100% będzie Akasha i Edge of Chaos? Bo pogubiłem się w tej całym zamieszaniu...

dambibi PW
19 marca 2011, 00:18
Tzn że nie masz gry na płytce, tylko kupujesz i pobierasz :p.

Gangrena7 PW
19 marca 2011, 10:43
Bez sensu... To już wolę kupić ją w normalny sposób. ;P
Czyli w tej elektronicznej edycji kolekcjonerskiej nie ma koszulki itp.

Alamar PW
19 marca 2011, 11:45
To jest wersja elektroniczna, a nie edycja kolekcjonerska - dwie różne wersje.
Z tego co dotychczas zaprezentowano wynika, że zamawiając grę przed premierą dostanie się dodatkowo Akashę i Ostrze Chaosu jako KOD umożliwiający ODBLOKOWANIE/ŚCIĄGNIĘCIE tych dodatków w dniu premiery.

Wersja kolekcjonerska oraz Digital Deluxe posiada dodatkowo 4 innych bohaterów, 2 dodatkowe artefakty oraz mapkę Heart of Darkness DO ODBLOKOWANIA/ŚCIĄGNIĘCIA w dniu premiery.

Natomiast sama wersja kolekcjonerska dodatkowo posiada koszulkę, plakat, instrukcję i art-book wydrukowane oraz (kopię) jednego z (dziewięciu) pierścieni, by Ubisoft mógł rządzić nimi wszystkimi. Sama EK będzie sprzedawana jako wersja fizyczna, a nie do ściągnięcia. Niestety, jak na razie brak informacji jak ją w Polsce zamówić. Poza wzmianką na temat jej ceny na portalu Gry OnLine, na razie nie było żadnej informacji o tej wersji na polski rynek.

Gangrena7 PW
19 marca 2011, 11:52
Czyli Akasha nie będzie w fizycznej edycji kolekcjonerskiej? Nie lubię takich zabiegów ze strony Ubi. ;P

Alamar PW
19 marca 2011, 12:48
Tego nie wiadomo. Możliwe, iż kod na jego odblokowanie będzie w pudełku z grą, a jeśli nie... cóż, gracze sobie z tym też poradzą.

mancias_sc PW
22 marca 2011, 09:58
Odnośnie newsa z głównej strony, Cenega w swoim newsletterze podaje, że w skład EK wchodzi dodatkowo płyta z muzyką z gry.

AlamarAlamarTak, wiem. Nie chciało mi się już tego dopisywać. Zresztą wyraźnie ją widać na obrazkach z zawartością edycji kolekcjonerskiej.

Travis PW
23 marca 2011, 16:37
Uważam, że można było by zaktualizować http://www.h6.acidcave.net/frakcje.html ten dział, dodając do niego Opis Twierdzy oraz przetłumaczony Sanktuarium :D

f!eldf!eldUważam, że dopóki mnie Alamar lub Acid nie zatrudnią na chociaż pół etatu tutaj, są inne priorytety. Rlly.

Alamar PW
1 kwietnia 2011, 10:26
Komuś się nudziło chyba.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel