Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 33 - 34 - 35

AmiDaDeer PW
26 lutego 2011, 15:08
Naga na wierzchowcu. :P

Gangrena7 PW
26 lutego 2011, 15:37
Niekoniecznie... Może będzie na rydwanie, mam nadzieję, że nie będzie to człowiek. o.o

mancias_sc PW
26 lutego 2011, 15:37
Dodajmy, że naga naga, ta na wierzchowcu znaczy się. ;)

AmiDaDeer PW
26 lutego 2011, 16:00
Cytat:
mam nadzieję, że nie będzie to człowiek. o.o
Czemu nie? Wolisz jednorasowość? :P

vinius PW
26 lutego 2011, 16:25
Za moich czasów zamki nie był jednolite rasowo. I było całkiem dobrze.

Rabican PW
26 lutego 2011, 16:30
Alistair:
Bohaterowie jak i jednostki orków wyglądają jak egzotyczne papugi.
O, to, to. Freaking drag queens.

Co do magów z Inferno, ich włosy (hełmy, rogi, whatever) nadają się do The Hair Hall of Fame, ale gołe, wytatuowane klaty są niczego sobie :P Trochę śmiesznie prezentują się olbrzymie przepaski biodrowe, rękawice i buty rodem z SM oraz pasy przywodzące na myśl te noszone przez mistrzów bokserskich. Zwieńczenie kosturów również jest trochę tandetne, chociaż pewnie się czepiam.

À propos systemu reputacji. Mam do niego ambiwalentny stosunek, jednak "krew i łzy" brzmią jak żywcem wyjęte z jakiegoś emo bloga. Poza tym mogliby dodać opcję neutralną, "krwawe łzy" ;P

Pozdrawiam serdecznie.
Я.

Alamar PW
26 lutego 2011, 16:53
Opcję neutralną masz - startującą klasę. Chciałbym, by też miała własne unikalne zdolności, ale jak na razie, na to się nie zanosi.

BTW - jeśli niektórzy jeszcze nie zauważyli, to teraz bohater na mapie przygód oprócz flagi, będzie miał elementy ubioru w kolorze gracza. Czekam na wielkiego, złego, różowego maga z Inferno... albo różowego Rycerza Śmierci. :D

Gangrena7 PW
26 lutego 2011, 17:17
Tak, wolę jednorasowość. Taki misz masz mi sie nie podoba. :P Jak mamy państwo nag i państwo ludzi, to niech twórcy ze swojej łaski tego nie bełtają.

vinius PW
27 lutego 2011, 21:25
Traktować to raczej jako żart, "easter egg", czy może raczej puszczenie oka przez producentów zapowiadające próbę miksu nowego uniwersum ze starym? Zapewne z miejsca bym potraktował to jako drwinę gdyby nie doniesienia z ostatnich miesięcy na temat powrotu do korzeni. F!elda zaś proszę wreszcie o zdradzenie nowych szczegółów zgodnie z zapowiedzią :)
Cytat:
23 II, godz. 18:00. Aczkolwiek nie powiem wiele więcej niż CDA.

Irhak PW
27 lutego 2011, 21:29
Przecież sami w filmikach twierdzili, że coś może się pojawić... no może nie dokładnie, ale można byłoby coś wywnioskować... a poza tym chcą jakoś próbować połączyć starą historie z nową... może w końcu im się uda...

Haregar PW
27 lutego 2011, 21:43
Prequel do piątki ma połączyć uniwersa, które były separatystyczne w poprzedniej odsłonie? Panowie, logiki proszę - myślenie nie boli. :)

Irhak PW
27 lutego 2011, 23:30
Haregar, przypominam, że poprzez różne easter eggi próbują połączyć stare uniwersum z nowym...

Acid Dragon PW
27 lutego 2011, 23:53
Wiele wskazuje, że rzeczywiście znajdą się jakieś nawiązania. Raczej jednak - jeśli przyjąć cokolwiek - przyjąłbym wersję jakiegoś alternatywnego wszechświata, koncept tzw. "multiverse". A więc mogą tutaj istnieć postaci znane nam z wszechświata stworzonego przez Jona van Caneghema, a może nawet i sami Starożytni, ale to nie będą dokładnie te same postaci, tylko ich "alternatywne" wersje.

Ale jeśli się mylę i ktoś wynajdzie texty o jakichś portalach niewiadomego pochodzenia, które przetransportowały bohaterów z Axeoth na Ashan, to się poważnie wqrzę...

Xelacient PW
28 lutego 2011, 08:17
Jeśli pamięć mnie nie myli, to w "starym" uniwersum M&M mieliśmy więcej niż jednego Craga Hacka, wiec to, że w HoMM6 dadzą, kolejnego "legendarnego barbarzyńcę" o tym imieniu nie zmienia zbyt wiele.

A jeśli chodzi o powiązanie obu uniwersów to chyba zostało opisane i to na oficjalnej stronie:
"A long time ago, on the other side of the Void..." ;)

Sawyer PW
28 lutego 2011, 09:32
Ja bym obstawiał że Ashan jest w innym wszechświecie, tam gdzie smoki to bogowie, stworzenia czczone/szanowane bardziej niż na Enroth! I pewnie będzie tak że nie wiadomo ile jest wszechświatów, ale na razie istnieją dwa, jeden z Ashan, drugi z Axeoth i Enroth... (W sumie to nie wiem czy Axeoth jest w tym samym wszechświecie co Enroth, ale mi się wydaje że jednak jest). Czyli w wszechświecie Ashanu czczone są smoki, i są to bossowie podczas walk itp... A w wszechświecie Enroth/Axeoth To po prostu szanowane istoty pod względem swojej mocy i potęgi, ale nic więcej i uczestniczą w bitwach tylko jaka dobra jednostka... (bez urazy) :P

UP@
Tak! Jeden był na Enroth a drugi chyba na Xeen albo innej części z sagi "Sheltema i Coraka".

AlamarAlamarObaj byli na Enroth, tylko przybyli skądinąd.
Axeoth to inna planeta, ale wciąż te samo uniwersum co Enroth, Xeen, Terra, itd.


f!eldf!eldOdkrył Amerykę kilkaset lat po Kolumbie i wikingach... :P


AlamarAlamarTak to jest, jak się do Biblioteki nie zagląda. :P

Alamar PW
1 marca 2011, 15:24
Artefakty na oficjalnej stronie HVI Ubi a wkrótce i w Grocie, jeśli nic w tym nie przeszkodzi.

Kroater PW
2 marca 2011, 21:58
Alamar można prosić o przetłumaczenie nowego wywiadu? :) http://heroes.hardwired.hu/heroes6/leirasok/hunweek/8interview_eng.php

Alamar PW
2 marca 2011, 22:07
Nie dziś.

vinius PW
4 marca 2011, 19:39
Proszę proszę, cóż to za tarcza leży na kupie złota? Przypadek?

Alamar PW
4 marca 2011, 19:55
Tam masz jeszcze tarczę lorda Kilburna z MM6 (regalia zamku Białego Wilka z MM1).

BTW - komuś chce się rozszyfrować napis z wejścia do kopalni złota?

EDIT:
Czy Nekropolia czegoś Wam nie przypomina?

strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel