Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 33 - 34 - 35

AmiDaDeer PW
25 listopada 2010, 19:28
Bo H5 to zrzynka H3, a H6 będzie już zupełnie nową grą. Idą w dobrym kierunku - szczerze mówiąc taka forma mi nawet odpowiada.

Choć dalej uważam, że to obraza dla świata Might and Magic. :P


EDIT: Uch, odpowiedź na nieistniejącego posta. Świetnie.

Tlaloc PW
30 listopada 2010, 13:17
"13. Jaki jest wasz ulubiony "plus", który dodaliście w HVI?

Coś, czego jeszcze nie ujawniliśmy."



Chwilę się nad tym zastanawiałem i pomimo, że posiadam kontakt z insiderami, to nie mam bladego pojęcia co to może być. Oni też są deko zdezorientowani, bo ujawniono już całkiem sporą porcję nowości w porównaniu do poprzedniczek.

Czy ktoś ma jakiś pomysł o co kaman? To na bank nie zostało jeszcze ujawnione!

Field PW
30 listopada 2010, 15:16
Obstawiam coś w rozwoju bohatera albo ten pieprznik z magią (czyli znowu element, o którym tylko wspomniano). Ew. to nowe miasto.

Diabli ich wiedzą, i tak pewnie jak się pochwalą, to wyjdzie, że tylko oni to lubią :P

Tlaloc PW
30 listopada 2010, 23:56
Poskakałem dzisiaj troche po HC i innych stronkach i mam pewną teorię co to może byc.
Otóż od jakiegoś czasu często poruszana jest w dyskusjach sprawa neutralnych miast. Nie wiem czy ktoś puścił farbę czy nie ale tak z powietrza to się chyba nie wzięło. Biorąc pod uwagę jeszcze dwa czynniki:

- podobno bardzo serio podchodzą do faktu, że będzie rocznica M&M ( raczej pewne jest pojawienie się przynajmniej paru znanych bohaterów )

- możliwośc konwersji miast i pule jednostek


...istnieje prawdopodobieństwo, że wszystkie te przemielone przez Ubi jednostki, które stworzyło NWC, zostaną w pewien sposób posortowane i poupychane w formie neutralnych miast z możliwością rekrutacji lub konwersji na własne miasto. Nie muszą to byc miasta z poziomami 1-7, wystarczą nawet po 3 lub 4 jednostki w zależności od ich względnej "mocy" i umiejek.
W odpowiedzi na jedno z pytań o neutrale w którymś wywiadzie można wyczytac, że będą one "tematyczne", w sensie przynależne rasie ale nie do kupienia w zamku, przykładowo Ifryt. Zbierając Ifryta, Gogi i Rogate Demony można śmiało stworzyc neutralne miasto Inferno, współpracujące nawet z oryginalnymi jednostkami. Z racji pul i braku konieczności kupna wszystkich 7 leveli znalazłoby się miejsce dla takich jednostek.

Jest to tylko moje przypuszczenie ale gdyby coś takiego zaistniało to krótko mówiąc czad! Everybody happy.

Alamar PW
1 grudnia 2010, 10:26
Cytat:
W odpowiedzi na jedno z pytań o neutrale w którymś wywiadzie można wyczytac, że będą one "tematyczne", w sensie przynależne rasie ale nie do kupienia w zamku, przykładowo Ifryt.
HIV się kłania, tam neutrale były "tematyczne"... i według mnie wyszło to całkiem dobrze.
Poza tym to było pytanie o zamki, a nie jednostki neutralne.

I pisz staranniej.

Tlaloc PW
1 grudnia 2010, 12:40
No co Ty powiesz Alamar, były? Ja pier... ale nowinka! To mi odkryłeś amerykę teraz, toż to siok normalnie, jesteś boss!

Może w Twoim polskim przekładzie chodziło o zamki i może rusz dupsko na inne strony z tutejszej izolatki a potem weź się za szpanerkę...

Nie widzę nic niepoprawnego w poście wyżej ( poza ci z kreską, którego po prostu nie jestem w stanie wyklikac ) więc tę uwagę o staranności zachowaj dla własnego potomstwa. Masz problem to sobie zedytuj i popraw. Albo nie, lepiej przywalaj się do tych wszystkich nic nie wnoszących onelinerów na poprzednich 15 stronach.

Nie próbuj mnie czegoś nauczyc o Heroes bo trafiasz w najgorszy z możliwych adresów. Widocznie pouczanie w oparciu o teorię jest nie tylko domeną JB ale i Groty również. Liczyłem, że będzie inaczej, naiwnośc nie zna granic jednak.
Bo pouczyc to ja Cię mogę, szczególnie w temacie H5, na forum jest tyle Twoich kretyńskich wypowiedzi odnośnie tej części, że bez problemu zrobię z Ciebie bałwana. Nie pouczaj innych póki nie znasz ich zasobu wiedzy i sam zamieszczasz bzdury, taka mała rada na przyszłośc.

To jak, dalej będzie normalnie i do tematu czy teatrzyk moderatorsko-administratorski? Choc właściwie to już mi się odechciało tu zaglądac.

A i co byś zrozumiał biedaku wniosek płynący z tamtego posta, jako nowośc typowałem neutralne miasta a nie tematyczne neutrale. Czytaj uważniej. Rozumiem, że poza offtopowym pindoleniem i przypierdalaniem się o byle gówno nie masz nic ciekawego do powiedzenia zatem Salam Alejkum.

Emperor Quar PW
1 grudnia 2010, 13:17
Komuś by się przydał okład z lodu.

Drogi Tlalocu odniosłem niejakie wrażenie, iż się trochę zagalopowałeś. Być może przyniosłeś ze sobą nieco niezdrowej atmosfery z JB? Mówisz o błędnych wnioskach. Sam ich trochę właśnie przedstawiłeś. Mówisz, że nie widzisz własnych błędów, a sam popełniłeś ich parę w poniższym poście (może z powodu nadmiaru pary). Też nie wiem po co ta wzmianka o Heroes 5 (nikt o tym przecież nie napisał). Czepianie się czepiania też do niczego moim zdaniem nie doprowadza. Czasem (właściwie zawsze) warto najpierw przemyśleć co się napisze bądź powie, by chociaż odgryźć się z klasą. Muszę jednakowoż stwierdzić, iż Tobie ta sztuka nie wyszła.

Acid Dragon PW
1 grudnia 2010, 16:57
@Tialoc - że Alamar bywa nadmiernie czepliwy, to wiemy. Że jest to jego wada - sam wiedzieć powinien. Ale jednak przez te wszystkie lata, przez które tu był nie zdarzyło mu się napisać tak obrażającego, megalomańskiego, a wręcz wulgarnego posta, jaki Ty napisałeś po dwóch tygodniach pobytu w Grocie.

Jeśli zawsze tak reagujesz na komentarze ludzi, z którymi się nie zgadzasz, to musisz jeszcze nieco dojrzeć. Bez względu na wiek.

Wiwern PW
1 grudnia 2010, 20:27
Cytat:
Bo pouczyc to ja Cię mogę, szczególnie w temacie H5, na forum jest tyle Twoich kretyńskich wypowiedzi odnośnie tej części, że bez problemu zrobię z Ciebie bałwana. Nie pouczaj innych póki nie znasz ich zasobu wiedzy i sam zamieszczasz bzdury, taka mała rada na przyszłośc.

A cała moja wiedza o HV ograniczała się do wypowiedzi Alamara. :P

Field PW
1 grudnia 2010, 20:49
Tlaloc, chcesz teatrzyku? Proszę.

Cały czas powtarzasz, jaką to masz sieć kontaktów. Udowodnij mi to jakoś. Bo na razie robisz kupę irytującego dymu, a nic nie wnosisz. I nie, tłumaczenie, że to jest pilnie strzeżone i nie wolno, nic mi tu nie udowodni.

Przeciek. Here. Now. Albo inny dowód. Albo klątwa ode mnie. Boś mnie wkurzył - próby kulturalnej rozmowy kończą się Twoim wymądrzaniem - tak w Jaskini jak i tutaj. Wiesz więcej? To super, ale udowodnij, bo na razie robisz tylko kupę dymu.

Natomiast co do tego, co Alamar wyprawia - mogę się z tym Różowym gryźć, ale nie pozwolę go tak atakować. Facet MA wiedzę, bezsprzecznie obecnie chyba NAJWIĘKSZĄ wśród grotowiczów, a i pewnie JB. O co go nie spytasz - znajdzie Ci odpowiedź, jeśli w tym momencie nie pamięta. Więc że on się zachowuje czasem bezczelnie - to kultura wymaga, żebyś był ponad to. Jasne? Żreć się możecie np. na gg, nie tutaj.

I powtarzam - UDOWODNIJ COŚ. A nie miel językiem bez pokrycia, bo na razie to robisz. Mieliśmy już tutaj użytkowników, którzy miejscami zakrawali na rangę trolla, ale pokazali, że oprócz bycia bucem, potrafią też nas czymś pozytywnie zaskoczyć. Ty niczym nie zaskakujesz. Przynajmniej mnie.


vinius PW
3 grudnia 2010, 11:43
Dobra, halt, Jego Kwasowość już słusznie zwróciła uwagę, a dalsze wałkowanie tematu będzie prowadzić do dalszej eskalacji konfliktu. Proszę więc i apeluję, przejdźcie z tym do Sądu Grotowego albo na płaszczyznę prywatną, bo obstawiam gruby offtop.

Alamar PW
3 grudnia 2010, 21:34
O zmianie nazw stworów:

Cytat:
it was mainly the two "unknown" factions we got improved, but for those you know: Temptress/Succubus, Excruciator and Bone Guard are touched up. We know Mother Breeders and Demented aren't great, but were unable to get them changed unfortunately - probably because localisation seems to have started before our debates got going. The notoriously horrible Grave Ghoul is also a little bit better.
Jak widać sukub, dręczyciel, kościsty strażnik i ghul cmentarny zostali przemianowani (w ten czy inny sposób). Matka roju i obłąkaniec zostają.

Alamar PW
9 grudnia 2010, 16:12
Czwarta frakcja najprawdopodobniej będzie pokazywana dopiero od drugiej połowy grudnia. Jeszcze trochę trzeba poczekać.
A zapewne skończy się na toaście w Sylwestra i: "Szczęśliwego Nowego Roku! Zaraz, zaraz... czy my nie zapomnieliśmy o czymś w mijającym roku? Chyba pokazaliśmy tę czwartą frakcję? <cenzura>!!!

Dark Dragon PW
14 grudnia 2010, 21:35
Jeszcze takie mało istotne dywagacje - jak myślicie czy zwiększy się oznaczenie PEGI i czy gra straci na bajkowości i stanie się b. "dorosła"? Wg mnie tak można by sądzić po niektórych screenach a na pewno po niektórych szkicach.

Mitabrin PW
14 grudnia 2010, 22:15
Wiele twórców gier bierze na poważnie oznaczenia wiekowe i zdaje sobie sprawę, że coraz więcej rodziców zwraca uwagę na nie... Nie wiem jak to jest w przypadku różnicy między +12 a +16 lat... ale mimo wszystko myślę, że kategoria wiekowa nie ulegnie zmianom... radzę się nastawić na zieloną bądź żadną krew demonów i nieumarłych... :P

Trang Oul PW
14 grudnia 2010, 22:59
Owszem, wolałbym bardziej "dorosłą" (złe wspomnienia po bajkowej 4 i 5). Znam jednak realia i nie liczyłbym na to.

Cytat:
zdaje sobie sprawę, że coraz więcej rodziców zwraca uwagę na nie...
Ciekawe czyi...

Solmyr PW
15 grudnia 2010, 20:10
Mała niespodzianka, orkowie czwartą rasą.

satyr64 PW
15 grudnia 2010, 20:44
Fajnie .

Mitabrin PW
15 grudnia 2010, 22:34
Cytat:
Ciekawe czyi...

Na pewno nie polscy. :P

Aayren PW
16 grudnia 2010, 11:00
Orkowie... czuję się teraz zdruzgotany, bo cała moją logikę diabli wzięli. No ale, kto by pomyślał... Czekam na dalsze info! :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel