Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Nowy artefakt?
komnata: Biblioteka Legend

Thant PW
16 września 2006, 13:53
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1169f657459125e3.html
Co o tym sadzicie?

vinius PW
16 września 2006, 14:21
Hm... jeden z kolejnych fotomontaży ;) ?

Acid Dragon PW
16 września 2006, 15:43
Tak właściwie to jeden z artefaktów (najpewniej składanych), które ostatecznie nie weszły do gry w SoD. Potem zostało w grze po nich kilka śladów choć *nie powinny* w samej grze się pokazywać ;).

Obok Mire of Neutrality było jeszcze coś zwanego Ironfist of the Ogre oraz Diplomat's Suit. Efekty tych artefaktów pozostają nieznane, ale można się domyślac z jakich elementów miały być składane.

Potem polscy tłumacze tłumacząc wszystko jak leci przetłumaczyli i te nazwy - stąd niefortunne "bagno neutralności".

vinius PW
16 września 2006, 18:13
Thant, skąd Ty to wtrzasnąłeś (tzn z jakich artefaktów złożyłeś) :) ?

Thant PW
16 września 2006, 18:19
Już dokładnie nie pamiętam. Ale to było tak, że zacząłem robić własną mapę zapisałem ją zacząłem w nią grać, patrzę do ekwipunku a tam błoto neutralności :)

Ginden PW
23 kwietnia 2007, 17:14
Edytor WoGa + Osobny SoD.
Za pomocą patcha do edytora map podmieniasz podtyp artefaktu na używany przez WoG.
Mapa musi być Restoration of Erathia!!! Otwierasz ją w edytorze SoD, zmieniasz jej typ na SoD i uruchamiasz przez SoD w innym folderze.

OGARexs PW
24 czerwca 2011, 18:20
Cytat:
Ironfist of the Ogre
To najprawdopodobniej Topór Okrucieństwa Barbarzyńskiego Lorda z WoGa.
Cytat:
Diplomat's Suit
to z kolei Kombinacja - Szaty Autorytetu
Cytat:
Mire of Neutrality
to pewnie Większy korbacz gonolli i Punkleż króla gonolli i Kolczuga z łusek bazyliszka i hełm chaosu /hełm piekielnego sztormu.
Mam nadzieje że (nie) pomogłem.

VatrasVatrasSerdeczne gratulacje! Ten post sprawił, że wygrał Pan niezwykle zaszczytny tytuł Super Ratownika, za przywrócenie do życia zmarłego przed czterema laty tematu oraz odkurzenia trochę już zardzewiałego strażnika Vatrasa (wyciągasz mnie z depresji stary, dzięki tobie wciąż czuje się potrzebny)! Bycie Super Ratownikiem, oprócz sławy i prestiżu, daje także bonus +5 do szansy na otrzymanie klątwy w najbliższym czasie. Jeszcze raz gratulujemy!


domin4477 PW
25 lipca 2012, 14:15
Ten artefakt jest w mapie, ,wielka wojna,,jak pokonasz szatana (u góry mapy) to dostaniesz błoto neytralności.A jak wejdziesz do edytora map dajesz na mape bohatera wchodzisz do jego artefaktów i dziwne artefakty to pięść ogra,błoto neutralności i ubiór chyba dyplomaty.

voncur PW
12 marca 2015, 22:58
Wykopie zmarłego raz jeszcze.
W Hocie doszły dwa z 3 składanych, ale co to było to błoto?

AmiDaDeer PW
12 marca 2015, 23:01
Odpowiadało za dyplomację.

voncur PW
13 marca 2015, 00:45
Dziwne, myślałem że jak są 3 itemy które tworzą składany, to nie potrzeba ich więcej.

Fandor PW
14 marca 2015, 14:25
Wybaczcie kontynuację odkopu, mamy gdzieś spis wszystkich artefaktów składanych, wraz z elementami składowymi, z podstawki, dodatków i modów?

Morglin PW
14 marca 2015, 15:29
Jaskinia Behemota ma spis wszystkich artefaktów składanych z H3 i oficjalnych dodatków. Te z Hoty są tutaj. W WoG-u chyba niczego składanego nie było. A o mniej znanych modyfikacjach jak MoP czy jakieś mniejsze mody pod VCMI nie mam pojęcie, nie znam żadnych stron im poświęconym, które szczegółowo by je opisywały, a grać w te potworki nie zamierzam. :P

Dark Dragon PW
14 marca 2015, 15:58
W WoGu mamy Topór Okrucieństwa Barbarzyńskiego Lorda.
temat: Nowy artefakt?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel