Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 109 - 110 - 111 ... 116 - 117 - 118

Kubson PW
24 grudnia 2017, 14:33
Mam wersję Era2.4 i korzystam z najnowszej wersji HD moda.

Szaman PW
24 grudnia 2017, 16:54
Zainstaluj 2.6.6 Stąd Po instalacji, zainstaluj najnowszego HD Moda stąd.

Oczywiście wszystko na czysto czyli deinstalacja starej ERY2/Heores3-->Wyczyszczenie rejestru->ponowna instalacja H3 i ERY2 2.6.6-->HD MODA.

Kubson PW
24 grudnia 2017, 21:00
No ja nie wiem. Mój program antywirusowy się odzywa. Jesteś pewien, że na pewno stąd pobrać tą wersję Ery?

Szaman PW
24 grudnia 2017, 21:09
Fake-Positive... Pewnie ci się pluje o Main menu/menu coś tam. Nie przejmuj się. Program jest czysty.

Jest to źródło bezpośrednie od autora ERY2.

Kubson PW
24 grudnia 2017, 21:42
Stary naprawdę... Ja ci wierzę, ale boję się. Na moim laptopie ciągle mi wyskakują ostrzeżenia, że aplikacja nie jest rozpoznana i może narazić komputer na zagrożenie etc. Ba, nawet usługa Windows Defender mnie przed tym ostrzega, a ja mam naprawdę wysokiej klasy sprzęt, za który do dziś płacę miesięczny abonament.

Szaman PW
24 grudnia 2017, 22:28
No cóż, co ci mogę powiedzieć... zresztą AV pewnie się pluje jak instalujesz.. możesz przed instalacją zrobić skan całego pliku. Antywirus nic nie wykryje. Najnowsze ERA używa nowe pliki DDL ingeruje w strukturę podstawki H3. A Antywirus to traktuje jako zagrożenie.

Sam mam z tego źródła od kilka tygodni i u mnie nic się nie dzieje.

Kubson PW
25 grudnia 2017, 11:56
Więc tak... Pobrałem Erę 2.6.6, z moim kompem nic się nie dzieje, gra włącza się w trybie natychmiastowym, ale kiedy odpalę sobie jakąś mapę i próbuję kogoś zaatakować, czy kliknę lewym przyciskiem na wizerunek jednostki, żeby sprawdzić jej poziom doświadczenia, wyskakują mi jakieś errory i gra mi wywala.

Drwal PW
25 grudnia 2017, 11:59
Pokaż jak wygląda Twój folder Heroes 3.

Szaman PW
25 grudnia 2017, 14:11
Tak jak mówi Drwal... Heroes 3 oryginał? Ze wszystkimi dodatkami? (AB i SoD) Jaka wersja? (Złota Edycja, Complete GoG, Ekstra Klasyka).

Czyściłeś rejestr? Przed ponowną instlacją H3 i ERY2?

Czy przed graniem ustawiałeś dźwięk i muzykę na głośne? Obniżenie dźwięku i muzyki także ma wpływ na stabilność gry (Don't ask my how this works). Zmniejsz dźwięk i muzykę na niski.

@Drwalu To Ty odpowiadasz za skarbiec? Można zaktualizować tam najnowszą ERE2 na wersje 2.6.6.
Bersy zrobił ją kompatybilną z najnowszymi wersjami HD moda.

Kubson PW
25 grudnia 2017, 23:57
Posiadam dodatki "Armagedon's Blade" oraz "Shadow of Death" w starej wersji "Heroes I-IV complete" i nie rozumiem, w jakim znaczeniu czyściłem rejestr. Aha, dodam jeszcze, że kiedy zainstalowałem Erę na nowym folderze z herosami, miałem grę od razu spolszczoną i z zapisanymi rozgrywkami oraz skryptami z gry przed jej odinstalowaniem.

Drwal PW
26 grudnia 2017, 00:40
Co rozumiesz przez odinstalowanie? Miałeś na pewno pusty folder? Powiem Ci po chłopsku - nie naprawisz tego. Jedyny sposób to stwórz nowy folder i tam zainstaluj od nowa. Być może zrobiłeś coś źle, może dobrze, nie wiem. Wiem za to, że wszelkie próby naprawy są niewspółmierne do czasu jaki potrzeba do zainstalowania od nowa.

Co do Skarbca, to mam możliwość, ale więcej tam władzy ma chyba Kammer. Bobas jednak jest mocno opóźniony ze wszystkimi modami. ;P

Szaman PW
26 grudnia 2017, 04:50
Zrobiłeś najgorzej jak mogłeś:P

Po prostu odinstalowałeś grę, ogóle nie usunąłeś resztki po nim i na dodatek wszystko z powrotem zainstalowałeś w tym samym folderze co była poprzednio zainstalowana gra.

How to install properly Heroes 3/ERA 2 for dummies.

1.Odinstalowujesz Grę (captain obvious!).

2.Usuwasz ręcznie pozostałości po zdeinstalowanej grze. (foldery itp...)

3.Czyścisz rejestr (ręcznie lub za pomocą programu [polecam CCleaner]).

4.Robisz nowy pusty folder i nazywasz go Heroes 3/Heroes 3 ERA/Heroes 3 ERA
2.6.6/Fapfolder/Whatever.

5.I w tym pustym folderze, instalujesz Grę pt;Heroes of Might and Magic 3 złota edycja/complete/EkstraKlasyka/BigMac/PodwójnyWieśmac... itp.

6.Zaleca się by przed zjedzeniem Wieśmaka zainstalowaniu ERY2, raz ugryźć uruchomić grę, niech się wgra intro, uruchomić mapkę, zrobić turę, wejść na ekran miasta i wyłączyć gre pt:Heroes of Might and magic 3.

7.Po ugryzieniu uruchomieniu gry pt:Heroes of might and magic 3 Wieśmac ediszon (twoje może inaczej się nazywać). Instalujesz ERE2 2.2.6 w tym samym folderze co grę pt: Heroes of might and magic 3.

8.Instalujesz ERA 2.6.6 (Uwaga może być po rosyjsku [Gawarisz pa ruski?]).

9.Instalacja trwa...

10.Instalacja trwa...

11.Po zakończeniu instalacji ERA2 2.6.6 uruchamiasz grę.

12.Zwrócisz uwagę pewnie że niema muzyki (nie przejmuj się, nie ogłuchłeś).

13.Przechodzi od razu grania (bez instalacji cebulki modów), odpalasz byle jaką mapę i sprawdzasz czy wszystko OK jak tak to przechodzi do pkt X.

14.Gra nadal nie chodzi dobrze?

15.Otwierasz okno i ziemniak laptop wyrzucasz przez okno.

X. Jak wszystko OK, koniecznie zainstaluj ten boski mod, dla lepszych wrażeń płynące z grania ERY2.

Kubson PW
26 grudnia 2017, 07:54
Powtórzę jeszcze raz, ale dokładniej... Usunąłem cały folder z herosami III, na którym była zainstalowana Era, wraz z jej wszystkimi pliami. I zainstalowałem herosy od nowa, jego folder był czysty z jakichkowiek modów, pobrałem na szybko Erę 2.4 z linku od Kammera oraz HD moda z Jaskinii Behemota, gdyż mój kumpel do mnie przyszedł i nie mieliśmy w co pograć. No i dobrze, gra działa, ale mówię... Zdziwiłem się, :bo gra była na miejscu spolszczona, a skrypty i save'y z map i kampanii w nienaruszonym stanie. I to na nowym, świeżym folderze bez żadnego pliku spolszczającego. Czyżby miało to być jakieś zjawisko paranormalne, czy też sprawka jednego z tych Waszych grotowych czarodziejów?:P I Wieśmak? Cebulka? Czyżbyś był głodny?

avatar PW
26 grudnia 2017, 11:24
Z opisu wygląda na to, że masz zainstalowane dwie kopie H3/era. Jedną odinstalowujesz/kasujesz/robisz re-install a odpalasz tę drugą, nietkniętą kopię...

Kubson PW
26 grudnia 2017, 11:59
Nie, nie... Ja właśnie mam tylko jeden folder z grą, ten nowy i bez żadnych kopii.

Drwal PW
26 grudnia 2017, 12:36
Ponawiam prośbę o pokazanie screena z tego folderu. Bo tak będziemy jeszcze przez tydzień zgadywać.

Kammer PW
26 grudnia 2017, 12:49
Przede wszystkim - zrób sobie folder z czystym H3 do kopiowania - jak będziesz chciał zagrać w MoP/VCMI/HotA, to po prostu skopiujesz sobie ten folder zerowy i do niego wrzucisz nowe rzeczy.

Co do naprawy - jest jeszcze inna droga.
Możesz zainstalować H3 na innym komputerze, przegrać go via pendrive czy nawet przez chmurę i będzie działać.

Szaman PW
26 grudnia 2017, 14:16
Cytat:
Erę 2.4 z linku od Kammera

Elf z Vori Kammer pewnie jak na grzecznego strażnika przystało dał linka z skarbca, a jak by to powiedzieć nasz skarbiec... już dawno nie był sprzątany aktualizowany:) (ktoś się obija:P).

Gdybyś zainstalował ERE 2.6.6 to byś miał taką fajną funkcje z możliwością dojścia do źródła moda i co za tym idzie wyjaśnienie te "tajemnice" zainstalowane mody które (jak twierdzisz) usunąłeś. Jednak mówisz że sejwy zostały więc coś skopałeś:P

Cytat:
HD moda z Jaskinii Behemota
Ludzie zobaczą odrobinę english.. i od razu panikują.. Dlaczego nie pobrałeś najnowszej wersji z od samego twórcy HD Moda?

Daj nam te screen jak mówi nasz kochany drwalek. A z mojej strony usuń jeszcze raz wszystko i wpisz w wyszukiwarce dyskowej (to ta w górnym prawym roku okna dysku), następujące hasła.

1.Heroes of might and magic 3
2.ERA/WoG
3.Nazwy twoich sejwów
4.Nazwy modów.

I to ci znajdzie, wejdź do źródła i znajdziesz winowajce tych tajemniczych zjawisk paranormalnych.

I really... Wyczyść rejestr, bo z tego co wyczytałem, masz tam śmietnik.

Kammer PW
27 grudnia 2017, 14:43
Przetestowałem ERA 2.6.6 (i przypomniało mi się, czemu jest to the best H3 evah), działa, fajne nowe rzeczy są dodane, więc podmieniłem w Skarbcu. Link pozostaje taki sam.

diabełek412 PW
28 grudnia 2017, 12:06
A ja w sprawię Ery właśnie. Czy najnowsza wersja Ery działa na Heroes 3 Complete?
strona: 1 - 2 - 3 ... 109 - 110 - 111 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel