Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 116 - 117 - 118

Szaman PW
15 października 2016, 20:37
fantasyfan123:
wcześniej używając antywirusa polecanego przez Szamana
To nie antywirus, tylko program służący do czyszczenia rejestru i zbędnych plików, które nie są już zintegrowane z systemem np. resztki plików po usuniętej grze.

fantasyfan123:
(ściagałem na Chomikuj).
Czyli masz pirata? To chyba będzie główny problemem wtedy. ERA czy tam WoG są zbudowane na "najnowszych" wersjach Herosa 3. Nie wiem, czy administracja tutaj pozwala na pomoc piratom, ale sądzę, że w 90% twój problem zniknie, jak kupisz oryginał.

Kliknij Tutaj

Halooon PW
21 października 2016, 09:29
witam mam problem z wogiem. zmieniřem jézyk, lokalizacje klawe format na stany zjednoczone-angielski(zwykřy nie ten miedzynarodowy) ßciezka dostépu nie zawiera polskich znakow ani nic. przy probie instalacji wyskakuje informacja ze musze zminiŠ jézyk i lokalizacje, mimo ze juz to zrobiřem... wszystzkie pliki oczywißcie w folderze update, wszystzko wypakowane itp. ktoß jakieß pomysřy sklad ten problem?

Kammer PW
21 października 2016, 09:31
Instaluj ERA II, a wszystkie te problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zaś Ty dostaniesz stabilniejszy produkt z większą ilością dostępnych modów.

Kuririn PW
21 października 2016, 09:40
A już myślałem ze Posterunkowy ma problem z WoGiem. :P

Halooon PW
22 października 2016, 15:41
moze ktoß pomóc mi z Wogíem? nwm czy robiŠ reinstalke czy ktoß by rzuciř okiem poprzez teamvivera

Kammer PW
22 października 2016, 16:03
Wywal i instaluj ERA II.

Drwal PW
22 października 2016, 21:39
Jakbyś jeszcze miał problemy, jutro mogę Ci ewentualnie pomóc przez TeamViewera (proszę w takim wypadku o prywatną wiadomość).

fantasyfan123 PW
30 października 2016, 22:19
Tym razem w sprawie 4 kampanii. Na stronie o kampaniach nie ma solucji do pozostałych misji kampanii,, Zło wraca do domu''. 2 misję przeszedłem bez solucji, lecz przy trzeciej (początku) to potrzebuję pomocy. Jak pokonać ten anty-magiczny garnizon? A i czy sa jakieś inne kampanie w WoGu? (oprócz 3 pierwszych)

avatar PW
31 października 2016, 09:34
Miałem napisaną solucję do drugiej misji kampanii Zło wraca do domu, ale... skasowałem sobie plik i pewnie minie dużo czasu aż przyjdzie mi ochota na repetę. W trzeciej misji nie pamiętam jak się ten garnizon przechodziło - coś mi świta, że trzeba umiejętnie korzystać ze zdolności transformacji oraz pamiętać, żeby każdy bohater miał Zmory w armii - bez nich umiera na początku następnego dnia!

Drwal PW
31 października 2016, 09:53
Ciężko tu będzie pomoc, gdyż kampanie WoGa raczej nie ciedzyły się dużą popularnością. Spróbuj poszukać może jakiegoś filmiku na YT lub pomocy na zagranicznych stronach.

fantasyfan123 PW
31 października 2016, 10:11
Ta transformacja jest tylko do Zmór. Ja używałem jeszcze Tajemnego Siedliska i pochłania mi sporo kasy, mimo iż wojska są nawet dobre.

Dodane przed chwilą : Ah. Trzeba iść do Wyśmienitego miejsca na spotkanie. Wtedy garnizon jest nasz. Nie trzeba pomocy, przynajmniej na razie.

Yoshiro PW
31 października 2016, 17:05
Siema.

Zastanawiam się nad ogarnięciem sobie WoG-a, tylko nie bardzo wiem, czy jest to sensowne, przez co mam do was pytania.
Czy ten dodatek (In the Wake of Gods) dużo zmienia?
Czy dodaje on nowe zamki i obiekty?

Drwal PW
31 października 2016, 17:07
Hej, za dużo by wymieniać. Zapoznaj się z naszą stroną, a jak będziesz mieć konkretne pytania to pisz:

http://www.wog.acidcave.net/

Wkrótce przeniosę posty do odpowiedniego tematu.
KammerKammerPrzeniesione. :D

Yoshiro PW
31 października 2016, 17:14
O, o, o, tej stronki nie mogłem za drugim razem znaleźć. xD Dzięki.

Kammer PW
31 października 2016, 17:15
A najlepiej nie popełniaj błędów 5421231 ludzi przed Tobą i instaluj do razu ERA II - dostaniesz sprawniejszy, pozbawiony sporej ilości błędów, łatwiejszy w obsłudze i w ogóle lepszy produkt.

Yoshiro PW
31 października 2016, 17:16
To teraz tak - jak to pobrać, bo kiedyś to pobierałem, zainstalowałem i coś nie trybiło?

Kammer PW
31 października 2016, 17:17
Ściągaj ERA II, nie ma szans, by nie zatrybiło. :P

fantasyfan123 PW
10 listopada 2016, 23:23
Czy Charna z 3 misji,, Zło wraca do domu'' przechodzi do 4 misji? I czy bohater jasnoniebieskiego zaatakuje bohatera próbującego dotrzeć do obelisku (muszę zrobić tą misję, jak pisze na opisie kampanii i nie wiem co mi to da)? Mogę również przejść tą misję bez zdobycia wrogiego Obelisku? (mam na razie 2 i 0, a 5 prawdopodobnie tam jest)


Dodane przed chwilą : Charna nie przechodzi do 4 misji. Hasło : GODS ARE WAKE. Misja dała mi wszystkie umiejętności. Nie ma w Wake of Gods więcej kampanii. Wszystkie w takim razie zrobione.

Madziar PW
30 listopada 2016, 01:20
Witam, mamy problem z bitmapami w trakcie walk. Mamy Heroes 3 Complete (legalny), który sam działa bez zarzutu. Po instalacji ERA 2.4 z WoG-iem wszystko śmiga z wyjątkiem bitwy. Nie ma tła, są elementy, obiekty typu góry, krzaczki, ale tło jest czarne. Ponadto postacie, które atakują... kopiują się. Po kilku rundach z jednych pikinieróww robi się kilku(!!!). Windows 10. Ciekawe, że problem pojawia się z ERA ściąganą w różnych wersjach z różnych miejsc, próbowaliśmy wgrywać patche z nowymi bitmapami bitewnymi, ale większość tych cudownych łatek ma błędy w plikach instalacyjnych i nie da się ich nawet zainstalować. Zmiana rozdzielczości nie pomaga. Inni użytkownicy forum jakoś nie mieli problemów i wszyscy chwalą źrodło, gdzie był download. Please help, o co może chodzić?!

Szaman PW
30 listopada 2016, 02:57
W opcjach wogefikacji prawdopodobnie masz włączone opcje "nowe pole walki". Wyłącz je i wszystko powinno wrócić do normy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel