Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Mapy] Tilogoura
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Tilogour PW
18 lipca 2006, 16:45
Witam.
Pragnę zamieścić link do mapy stworzonej przeze mnie:)
Mapa jest dla jednego gracza[wymaga WOGa]
Czekam na opinie

Kathrin PW
19 lipca 2006, 09:36
Z wielką przyjemnością zagram, ale lik nie ładuje mi się, dlatego proszę wyślij mapę meilem na annalina@vp.pl

daj w temacie "mapka":)


Tilogour PW
19 lipca 2006, 10:08
Ok na maila wysłałem daje nowy link:http://d.turboupload.com/d/792447/Ostateczne_starcie.h3m.html
Aby ściągnąć trzeba poczekać 30sekund[pisze na dole]

avatar PW
21 lipca 2006, 08:29
Hehehe - fajny błąd znalazłem na mapce - chyba, że to było zamierzone.

Chodzi o Jaskinię Potępionych Dusz. Komputerowy gracz dotarł do niej wcześniej ode mnie. W czasie jego tury dostałem komunikat czy chcę (a właściwie czy komp chce) wejść do owej jaskini. Jeśli kliknąłem TAK, komp wszedł, pokonał Duchy i zabrał artefakty. Oczywiście więc, że kliknąłem NIE. Wtedy fioletowy... zgłupiał, aż szkoda, że nie mogłem zobaczyć jego miny :) .


Tilogour PW
21 lipca 2006, 11:39
Błąd chyba usunięty
http://d.turboupload.com/d/797787/Ostateczne_starcie_1.1.h3m.html [nowsza wersja]

Tilogour PW
15 sierpnia 2006, 18:31
Zamieszczam link do kolejnej[mojej]mapy pt:"Ludzie atakują"
http://d.turboupload.com/d/880714/Ludzie_atakuj261.h3m.html
Wszelkie opinie mile widziane

Tilogour PW
24 maja 2008, 23:12
Oto nowa wersja mapki "Ludzie atakują" :)
http://www.turboupload.com/download/63M8Zwtx5fxX/LudzieatakujÄ….h3m

Czekam na wasze komentarze :)

filus PW
27 maja 2008, 00:22
Z racji, że jestem już emerytowanym mapmakerem, ocenię mapkę właśnie jako taki stary sknera. Tak więc w mapke nie grałem, jedynie ją "obadałem" w edytorze. Mapa wygląda solidnie, gdyby wrzucić ją do map standardowych w SoD raczej nikt by nie zauważył specjalnej różnicy. Jest to rzetelna i standardowa do bólu mapka. Jako, że ja wolę mapki, gdzie trzeba troszkę pogłówkować, toteż mapka mnie nie porwała. Jest to typowy standardzik, gdzie komp ma przewagę w ilości zamków, a gracz musi go pokonać dobrym rozgrywaniem bitew i ew. znajomością mapy. Na mapie mało jest dodatków typu gwiazdy, kamienie doświadczenia etc. Brakuje też leżących zasobów(większej ich ilości). Przez co mapka przypomina nieco mapkę do multi, gdzie trzeba walczyć ze stworkiem, by przejść do dalszej strefy. Tylko tutaj strefa to dostęp do nowego zamku, bądź obszaru z kopalniami. Brakuje mi też eventów, i zdarzeń czasowych, nie mówiąc już o trochę kiczowatej fabule. Dziwi mnie natomiast, że jest to mapa wogowa. Pomijając fakt, że wykorzystałeś obiekty wogowe(którym brak oskryptowania, choć rozumiem, że po prostu trzeba włączyć odpowiednie opcje w menu skryptów w grze), to mapa nie ma nic wspólnego z mapką ERM. W moim przekonaniu mapka byłaby ładniejsza, gdyby wykorzystywała tylko obiekty SoD(oczywiście odpowiednio to urozmaicając). Krótko mówiąc: mapka rzetelna, standardowa(silny wróg - tylko z powodu liczebności, i sprytny gracz;)), z fabułą zrobioną trochę na siłę.

Moja ocena:(skala: 1 - 10)
- wygląd (7, 5 - 8)
- fabuła (3)
- pomysł na mapkę (7)

Jednak biorąc pod uwagę, że zwykły zjadacz mapek raczej nie patrzy na fabułę, a na trudność mapy(wydaje się nietrudna) i jej wygląd, śmiało mogę powiedzieć, że zwykły gracz oceniłby ją na 8.5, a może nawet 9. Ogółem rzetelna praca. Dla ludzi, którzy też teraz zaczynają wakacje(i szukają rozrywki na mapkach fanowskich) ta mapka wydaje się idealna.

Tilogour PW
14 lipca 2008, 17:06
Kolejna aktualizacja mapy :)
Tym razem padło na Władce pustyni
Czekam na kolejne komentarze :)
Link jest tu
Edit: Zmieniłem link.Dodałem kilka poprawek tekstowych do mapy ;)
Edit2:Zmieniłem link :) [bo mapka jest już od pewnego czasu w Gildii ERM]
temat: [Mapy] Tilogoura

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel