Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Problem z kampaniami
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Alamar PW
21 sierpnia 2011, 16:00
Spróbuj tego

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=52

Razi PW
31 października 2011, 10:32
Witam,skończyłem kampanie H3 Niech Żyje Królowa oraz Podziemia i Diabły,i zamierzałem grac w Wojenny Zamęt. Jednak kiedy kliknalem obrazek tej kampanii wyrzuciło mnie do Windowsa. Od razu mówie że gram na laptopie z Windowsem 7. Czy ktoś miał ten problem? Jak go rozwiązac bo naprawde chce przejśc tą kampanie :(

Irhak PW
31 października 2011, 10:39
Hmm... nie przypominam sobie takiej sytuacji, ale jako że mam na lapku Windows 7 x86 (32-bit), to będę w stanie to sprawdzić. Jednakże przydałaby nam się informacja o wersji Windowsa 7 i czy w folderze z grą są jakieś crash logi (pliki tekstowe z rozszerzeniem .log) oraz czy startujesz kampanię z czystego H3 (wiem, że pytanie postawione jest w dziale o H1-4, a nie WoG, ale nie szkodzi zapytać).

Razi PW
31 października 2011, 11:13
Już rozwiązałem trzeba w skrócie do heroesów zaznaczyc w zakladce zgodnosc :
-Wyłącz kompozycje wizualne
-Uruchom w trybie zgodności z Windows 98/Me
-Uruchom jako administrator

Dru PW
15 lutego 2015, 22:31
Gram w HoMM 3 HD i próbuje przejść kampanie "Pieśń dla ojca". Zatrzymałem się na drugiej misji i nie mogę jej przejść za cholerę.

Za każdym razem jak uzbieram trochę wojska okazuje się, że przeciwnik ma trzy razy tyle jednostek. Próbowałem skupić się na rozbudowie ratusza i gromadzeniu złota i poległem. Teraz skupiam się na budowie siedlisk w zamkach i gromadzeniu wojska to jest trochę lepiej, ale nadal znajdzie się wrogi bohater, który ma 700 szkieletów 90 wampirzych lordów i 30 czarnych rycerzy itp.

Całkiem prawdopodobne, że nie umiem po prostu grać i dlatego tak jest :P

Ma ktoś jakieś sugestie jak przejść tę misje?

Acid Dragon PW
15 lutego 2015, 22:46
Hmmm.... żadnej ogólnej specjalnej strategii tu nie ma. Generalnie Ty masz 4 miasta przeciwnik ma 4 miasta, ale Ty masz nieco większy obszar do kontrolowania.

Jeśli jednak dochodzisz do momentu, w którym jakiś wrogi bohater ma 30 czarnych rycerzy, to coś robisz nie tak. Powinieneś zaatakować dużo, dużo wcześniej. Nawet jeszcze przed wybudowaniem pierwszego siedliska 7 poziomu. W zasadzie wystarczy się przeteleportować Miejskim portalem po wszystkich miastach swoim najsilniejszym bohaterem, zebrać armię złożoną np. z kuszników, wysokich elfów, królewskich gryfów, magów, krzyżowców i co tam jeszcze uznasz za użyteczne i zaatakować pierwsze wrogie miasto już w 2-3 tygodniu.

Blacklaizer PW
16 lutego 2015, 15:36
Mam pewną prośbę. Grałem w kampanię H3 HD i nie zauważyłem że kampanie które przeszedłem zapisują się tylko w save. Przez co przechodząc te 3 podstawowe tak naprawdę mam zapisaną tylko 1, bo zaczynałem każdą z nich z menu, a nie od wczytania tam gdzie skończyłem. Czy ma ktoś z was możliwość przesłania save'a na którym ukończone są 3 pierwsze kampanie?
Z góry dziękuję

Acid Dragon PW
16 lutego 2015, 16:27
To się powinno nadać.

Bahamut PW
9 października, 18:12
Ja mam problem z kampanią z RoE, a mianowicie jak próbuję odpalić kampanię Wojenny Zamęt gra mi wywala całkowicie i nie wiem co zrobić. Ma ktoś jakąś radę, bo ja naprawdę chciałem przejść te kampanie.

9 października, 19:46
A jaką wersję herosów używasz?

Nexxurio PW
9 października, 19:54
Miałem to samo. Ustaw tryb zgodności z windows 95 i uruchom jako administrator. Mnie pomogło.

Bahamut PW
10 października, 16:08
Dziękuję za radę, już wszystko działa
strona: 1 - 2
temat: [H3] Problem z kampaniami