Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 18:45
Uważacie, że moja rusałka jest paskudna? Obczajcie Syrenę z H5 :P


Kammer PW
26 sierpnia 2014, 18:48
Przypominam, że Syreny są brzydkie, tylko iluzjami stawały się piękne. One były takimi bestiami, które ściągały do siebie swój pokarm...

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 18:50
A czy ktokolwiek mówił, że rusałki muszą być sexy? :D

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 18:50
Na tym polega rusałczość.

Zresztą obejrzyj sobie inne rusałki.

Degraf PW
26 sierpnia 2014, 19:12
Wygląd i tak nie będzie ważny, bo kamera domyślnie będzie wysoko i nikt nie będzie patrzył z bliska, czy to botoks, nieokreślony gender czy pakerka.

Krasnal jednak powinien mieć nieco mniej zbitą konstrukcję, bo z daleka będzie średniawo się prezentować IMO.

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 19:20
Całą posturę będzie miał zbliżoną do Kapłana Runów, więc bez obaw ;)

J. M. Sower PW
26 sierpnia 2014, 19:29
Krasnolud jest ok, a co do rusałki, to zgłaszam sprzeciw Degrafie, jednostki są widoczne z bliska podczas rekrutacji i w podglądzie ich statystyk ;P.

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 19:30
Po namyśle: te rusałki nie są złe. Co powiecie na danie im zdolności wzbudzania strachu albo rzucania jakiejś zarazy?

BTW: Sowerze, nie miałeś mi czegoś przesłać?

Alistair PW
26 sierpnia 2014, 20:25
Wersję topless? Jeśli jej piersi mają wyglądać jak twarz, to podziękuję :)

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 20:31
Sower, czy gdybym wysłał Ci teksturę skrzydeł, to byś mógł rzucić okiem i poprawić coś? Podobnie zresztą jeśli chodzi o twarz :P

Acid Dragon PW
26 sierpnia 2014, 20:53
Cytat:
Co powiecie na danie im zdolności (...) rzucania jakiejś zarazy?

"Choroba weneryczna"!

Degraf PW
26 sierpnia 2014, 21:01
Wy się śmiejecie, a może ona ma za matkę enerdowską pływaczkę i bierze na klatę więcej niż wszyscy krytycy razem wzięci :P

Hayven - przy rozpuszczonych włosach nie powinna aż tak niekobieco wyglądać. Spróbuj z tym.

Alistair PW
26 sierpnia 2014, 22:10
A tak serio, naprawdę nie można naprawić jej ust? Wyglądają jak brudne. Od razu wyglądałaby lepiej. Pozbyć się tych pseudocieni, ujednolicić kolor, zrobić wyraźniejsze usta. Naprawdę nie da się tego zrobić, bo nie wiem w czym tkwi problem? Nie mówię, że go nie ma, ale czy jest?

A na zdjęciu z posta Haywena z 26 sierpnia, 14:47 skrócić jej podbródek.

J. M. Sower PW
27 sierpnia 2014, 08:11
Zrozum Kammerze, drogi przyjacielu, że jestem leniwy ;P. Postaram się w końcu za to wziąć.

Co do tekstur rusałki, to może bym pomógł (zawsze to jakaś chwilowa odskocznia od H3), ale problematyczne by było sprawdzanie ich na bieżąco w grze. Najlepiej jakbym zainstalował sobie H5 i wyciągnął od Ciebie, Hayvenie, moda z tą rusałką.

Ps. I nie obiecuję że coś uda mi się zdziałać, ale spróbować mogę ;P.

Edit: Mam pytanie - a może by tak pójść trochę w stronę H1, gdzie rusałki to blondynki w żółtych strojach?

Hayven PW
27 sierpnia 2014, 09:23
Kolorystycznie nie, nie dałoby się pójść :P

A co do teskstur, to, zwłaszcza w przypadku skrzydeł, nie trzeba po każdej zmarł zmianie sprawdzać ich w grze ;)

Hayven PW
27 sierpnia 2014, 19:58
Proście, a będzie wam dane, nowa rusałka :P



(Sower, po prostu nie rób tekstury Strong_Kujin, ok? :D)

Kammer PW
27 sierpnia 2014, 20:19
Sowerze, rozumiem, czekam.

Znajdź różnicę:

Alamar PW
27 sierpnia 2014, 20:57
Hayven:
Proście, a będzie wam dane, nowa rusałka :P
Rusałki na wieki! :P

Alistair PW
27 sierpnia 2014, 22:14
Na mój gust znacznie lepiej, trzeba by było zmienić kolor jej twarzy, by pasował do reszty. Tyle, że po Rusałce spodziewałbym się bardziej dziewczęcej twarzy niż kobiety z trzema dychami na karku ;)

Acid Dragon PW
28 sierpnia 2014, 00:08
Indeed, ale jest postęp. Od 40-letniej prostytutki z defektem mózgu przeszliśmy do 30-letniej nieco zołzowatej bizneswoman.

Ciągle to nie piękna i powabna dziewczyna, która oczywiście (ekhm) ma (ekhm) 18 lat, ale teraz przynajmniej nie błaga o śmierć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel