Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 21 - 22 - 23

Hayven PW
21 sierpnia 2014, 10:47
Popiera Acida - czym tu się podniecać? Modyfikacja jest chamska i brzydka :P

Andruids PW
21 sierpnia 2014, 11:49
@Alamar Nic dziwnego. Jaki był pierwszy mod do Divinity: Original Sin? Też golizna. To znak czasów.

@Hayven Że brzydkie, to jeszcze rozumiem, piękno jest subiektywne. Ale chamstwo? Nie żebym chciał bronić autora moda, ani samego moda i mi to w zasadzie wszystko rybka, ale nie sądziłem, że mój post spowoduje taki negatywny odzew.

I jak tam prace nad Heroes II? : )

Hayven PW
21 sierpnia 2014, 12:31
Chętnym polecam do zaglądania do tematu w Tawernie, bo tutaj jest zbyt mały odzew, żeby chciało mi się tutaj zamieszczać nowe informacje :P

Jak coś, to mam już wszystkich Rycerzy (dzięki, Lynch!), wszystkie jednostki z obozu Barbarzyńcy i ikonki dla jednostek Rycerza. Teraz szykuję się do przygotowania Rusałki, ale póki co nie mam weny (jak ktoś jest modderem, zrozumie, co mam na myśli). Myślę jednak, że gdzieś w tym tygodniu powinienem mieć dosyć czasu i chęci, żeby zacząć... a kiedy już zacznę to doprowadzę do końca :)

Andruids PW
21 sierpnia 2014, 13:05
W takim razie będę czekał na rusałkę ; p

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 14:47


I nic mi nie mówić źle, bo muszę sobie z teksturami radzić sam, a to jest wersja poprawiona ;P Ona ma walczyć, nie wyglądać ;P

A jak przeszkadzają wam ubrania to to specjalnie dla andruidów mogę sporządzić wersję toples ;P

Acid Dragon PW
26 sierpnia 2014, 14:50
Tekstury - pół biedy. Ale ta twarz będzie mnie straszyć po nocach, jako najbrzydsza rusałka na świecie ;). Naprawdę - wygląda jak twarz 40-letniej prostytutki z uszkodzeniem mózgu :P.

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 14:55
Nie ma to jak konstruktywna krytyka!

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 14:58
Przywykniesz. Jak ja.

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 15:00
Ja przynajmniej na nią zasługuję :P

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 15:01
Pozwolę sobie nie wyrażać swojego zdania. :P

Acid Dragon PW
26 sierpnia 2014, 15:11
Przepraszam, racja - krytyka powinna być konstruktywna.

Uważam, że rusałce należy zmienić twarz, bo w tej chwili wygląda jak 40-letnia prostytutka z uszkodzeniem mózgu :P.

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 15:31
Uwaga, przecieki:




Acid DragonAcid DragonTaaa, przecieki botoxu i przemysłowego silikonu :P.

Lord Pawello PW
26 sierpnia 2014, 15:32
Nie wiem o co ci chodzi, Acid, toż to ładna buzia jest. Jestem zauroczony.

Dark Dragon PW
26 sierpnia 2014, 15:35
Ta odrażająca morda to pierwsze co rzuca się w oczy. Zapada też długo w pamięć. Zawsze możesz to... eee... fabularnie wyjaśnić, porażenie mózgowe i te sprawy...

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 15:36
Autoryzowany przeciek :P


AmiDaDeer PW
26 sierpnia 2014, 15:41

J. M. Sower PW
26 sierpnia 2014, 16:33
Hehehe... - taka była moja reakcja na widok ostatnich postów ;P (w dużej mierze z powodu tej rusałki).

Tak na serio, najnowsza wersja wygląda całkiem znośnie, aczkolwiek nie marzy mi się noc spędzona z tak "urodziwą" dziewoją ;P. Dokładniej mówiąc, model niezły ale jak na moje standardy wyglądu rusałek to jest to poniżej średniej ;P. Nie zniechęcaj się jednak, a może w końcu coś z tego wyjdzie.

Pomijając twarz to jest jeszcze bardzo widoczna wada związana ze skrzydłami. Pomijam sam ich koncept (może spróbuj poszukać na internecie zdjęć skrzydeł motyli nadających się na tekstury), ale razi mnie ich nierówna krawędź. Wydaje mi się, że tekstura jest po prostu za mała i przez to mamy taki defekt - mam nadzieję, że to poprawisz.

Andruids PW
26 sierpnia 2014, 16:53
Wiem, że mam pewną opinię do podtrzymania... ale ładna buzia też się liczy. Albo chociaż papierowa torba : / Odsłonięte wdzięki nie za wiele się zdadzą, kiedy twarz wygląda, jakby należała do postaci generowanej w Oblivionie. Czy tylko mi przypomina to pewną demonicę, która spina sobie zwisającą skórę z tyłu głowy?

I czy nie dało się już zatrzymać tekstury twarzy z piątkowej rusałki? Albo chociaż trochę się na niej wzorować. Zauważ, że tam nie całe usta mają różowy kolor, tylko dolna warga. To oddaje wrażenie delikatności i dziewczęcości. Poza tym radziłbym w ogóle stonować tą wściekłą czerwień, to wygląda jak barwy wojenne, a nie makijaż.

EDIT: Po ponownym zbadaniu przeciekniętych grafik, zauważyłem, że szminka i rybie usta powoli ustępują. Oby tak dalej, aczkolwiek moja sugestia o wykorzystaniu tekstury rusałczego lica nadal wisi w powietrzu.

Hayven PW
26 sierpnia 2014, 17:11
Koniec z niedorobionymi rusałczymi prostytutkami! Krasnale zaprowadzą porządek!



(rzecz jasna, to jest stan przed oteksturowaniem, i tak to wygląda w trakcie ataku)

Kammer PW
26 sierpnia 2014, 17:13
On śpi i opiera się na toporze?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel