Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Kampania Świątynia, misja 2, Podbij Fort Zbójców
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

JJJMMMSSS PW
23 lipca 2018, 19:50
Witam, mam niezwykły problem z Heroes 6, Kampania Świątynia, misja 2: Kręte schody, zadanie: Podbij Fort Zbójców w mniej niż 4 tygodnie. Dochodzi do rozmowy Mukao z Pretorianinem i ... nie rozpoczyna się bitwa.Zamykam rozmowę i zamiast pola walki wracam do punktu wyjścia, czyli stoję przy Pretorianinie i forcie. Ponownie klikam na niego (ma chmurkę nad głową jak przy każdej rozmowie) i sytuacja powtarza się.
Gra pełen legal zakupiona na Steamie. Jestem w sieci poprzez uplay. Gram na poziomie trudnym, używam broni rodowej Kostur Przypływów. W sieci nie znalazłem ani odrobinę podobny problem. Jeżeli nie zdobędę fort w ciągu 4 tygodni gra zakończy się porażką, a nie mogę zdobyć bo nie mogę walczyć. W poprzedniej misji Martynę unicestwiłem, bo wybrałem Drogę Krwi. Pomóżcie proszę.

Alamar PW
23 lipca 2018, 19:53
Podejrzewam, że któryś skrypt nie zadziałał. Obawiam się, iż będziesz musiał powtórzyć misję od nowa.
Jeśli masz (auto)sejw z poprzedniej tury (lub kilku), to spróbuj jeszcze wgrywać go do skutku (wychodząc wpierw do menu głównego), może wtedy skrypt zaskoczy?

JJJMMMSSS PW
23 lipca 2018, 20:03
Mam kilka "sejwów" własnych, ale to nie pomaga, jutro powtórzę misję, mam nadzieję, że nie będę musiał całej kampanii. "Autosejwy" mam wyłączone. Odezwę się.

JJJMMMSSS PW
24 lipca 2018, 16:58
Hej, zacząłem ponownie mapę i udało się. Dziwne tylko, bo przy przedmiotowym forcie walczyłem z Martyną którą w poprzedniej misji uśmierciłem :D Ważne, że mogę kontynuować grę. Dzięki za podpowiedź.
temat: Kampania Świątynia, misja 2, Podbij Fort Zbójców

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel