Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Alternatywne wizje serii MM i HOMM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Kastore PW
15 listopada 2017, 21:14
Nie, to wina 3DO i NWC, bo zbankrutowali. -_-

Tarnoob PW
15 listopada 2017, 22:56
Kiedyś Konquer w JB opowiadał, że H4 się sprzedało bardzo dobrze – pewnie dzięki wielkiemu sukcesowi H3 i wielkiej reklamie H4. Podobno głównym powodem bankructwa miała być duża liczba gier pobocznych, które się nie zwróciły: Crusaders, Warriors, Shifters, Legends, Dragon Rage, QftDbS (KB na PS2), niedoszłe H5 i MMX od NWC…

Gdyby pozwolili JVC zrobić MM Online, to świat wyglądałby inaczej – bo mógłby zdążyć przed WoW-em lub krótko po nim. Nie wiem, jak blisko 3DO było tej decyzji – podobno powiedzieli JVC, że zrobienie gry MMO jest równie drogie co trzech gier na PS2. Zrobili nawet cztery – Warriors, Shifters, Dragon Rage i QftDbS – i wiemy, jakie były tego skutki.

Nieliczne reklamy na YouTube, jakie oglądam, to m.in. reklamy gier Blizzarda. Miło było obejrzeć zapowiedź ostatniego dodatku do WoW-a (Battle for Azeroth), ale jeszcze milej byłoby zobaczyć zapowiedź ostatniego dodatku do Might and Magic Online (Battle for Axeoth). Poza tym sam skrót – MMO – to byłby ogromny chwyt marketingowy i ta gra na serio mogłaby stać się ikoną gatunku. No ale trudno. Może JVC jeszcze to odkupi.

Kalohn PW
15 listopada 2017, 23:28
Kastore:
Nie, to wina 3DO i NWC, bo zbankrutowali. -_-

Generalnie polityka tego pana.

diabełek412 PW
16 listopada 2017, 16:35
Właśnie, eh NWC zbankrutowało i już go nie ma( przez kilka błędów). A jak myślicie co by się stało gdyby NWC i 3DO dalej robiliby te serię?

avatar PW
16 listopada 2017, 16:48
Żadne duże studio nie wyżyje z jednej gry. Mogą mieć jedną dobrę, ale pozostałe złe zwykle ciągną studio w dół... Z drugiej strony turówki w stylu herosów nie są wdzięczne do multi, a tu tryb multi dziś świadczy o sukcesie gry.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 16:20
Dziś kolejne co by było gdyby... gdyby Slava Salnikov nie opuszciłby Wog teamu?

Ja myślę, że gdyby Slava by nie odszedł, to Wog byłby rozwijany do dziś, ERA by nieistniała, a Hota była by połączona z Wogiem.

Kastore PW
17 listopada 2017, 16:26
WoG to przestarzała technologia i na pewno zostałaby porzucona tak czy inaczej.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 16:28
Ale żyła by dłużej to najważniejsze.

Kastore PW
17 listopada 2017, 16:30
Tak, w stanie śpiączki.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 16:41
Wcale nie dalej by była rozwijane.

Kastore PW
17 listopada 2017, 16:46
Rozwijanie czegoś tak prymitywnego się nie opłaca. Prymitywnego jak na dzisiejsze standardy modowania.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 16:53
To było ich Hobby. Zawsze mogli by zrobić przerwę od tego dodatku i wrócić do niego później, a poza tym to mogli by dodawać tyyyyyyyyyyyyyle rzeczy że głowa mała. Wiesz mi gdyby Wog dalej by istniał, to on byłby przez prawie każdego grany a technologia modowania pozwoliła by na dodawanie jeszcze więcej rzeczy do tego dodatku.

Mam pytanie: Gdyby WOG by wciąż istniał to co według was by dodawał?

Kastore PW
17 listopada 2017, 18:19
No właśnie sęk w tym, że nie można by było dodać do niego tyyyyylu rzeczy, przez to właśnie, że był przestarzałą technologią.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 18:24
Ale by ją zmienili przecież nie?

avatar PW
17 listopada 2017, 18:32
Przecież wog dalej istnieje. Tylko, że nazywa się teraz era i wilno bo wolno, ale wciąż jest rozwijany - po rosyjskich forach czytam, że trwają prace nad era 2.47.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 18:47
Ale Era to nie jest to samo co oryginalny WOG. Ja bym np. wolał żęby nie było Ery i żeby wrócił WOG. Tak po prostu.

avatar PW
17 listopada 2017, 18:52
A czym się to wg Ciebie różni?

Warmonger PW
17 listopada 2017, 18:53
Nie może być jednocześnie cały czas tak samo i lepiej. To się wzajemnie wyklucza.

diabełek412 PW
17 listopada 2017, 19:16
@Avatar Różnica jest taka, że to nie rozwija już Wog team tylko kto inny, więc bez modów do samego dodatku nic już nie dodadzą. Nigdy. I to mnie najbardziej drażni w tym momencie

@Warmonger Może wystarczy pozbyć się Ery i przywrócić Wog team albo niech Era do samego dodatku coś więcej dodaje, a nie my mamy odwalać za nich całą robotę xp.

Warmonger PW
17 listopada 2017, 19:21
Nie, nie wystarczy przywrócić. Slava Salnikov, główny programista i pomysłodawca, odszedł z zespołu 9 lat temu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Alternatywne wizje serii MM i HOMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel