Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: ArchDeer - muzyka MIDIwave
komnata: Jarmark Cudów

AmiDaDeer PW
23 września 2017, 18:41
Korzystając z dobrodziejstw MIDI, soundfontów i innych technologii rodem z lat 90. stworzyłem projekt muzyczny, który ma na celu przywrócić chwałę dźwiękom starych pecetów.

Bandcamp projektu znajduje się tutaj. Pierwsza EP-ka (Retroblaster) jest w pełni darmowa (i to do ściągnięcia w bezstratnej jakości!), ale jeżeli chcecie za nią zapłacić choćby i parę złotych, będę bardzo wdzięczny.

W przyszłości zamierzam wydać więcej podobnych kawałków, a może nawet uda się zrobić pełen album, z większą liczbą różnorodnych brzmień i melodii.

Ach, mam też stronę na Facebooku, którą gorąco polecam polubić.

Kuririn PW
23 września 2017, 18:48
Ja to lubięł :P

AmiDaDeer PW
3 października 2017, 15:29
ArchDeer ma teraz kanał na YT. Prócz regularnej muzyki będą tam również wrzucane zmiksowane składanki utworów oraz inne rzeczy, które w przyszłości mi przyjdą do głowy. :P


AmiDaDeer PW
22 października 2017, 23:14
Dwa newsy:

1. LP o tytule "Neon Trees" pojawi się na dniach. Szkic okładki wykonała Terpentynova, której prace możecie obejrzeć na Instagramie i na DeviantArcie. Utworów będzie 12 i całość będzie można pobrać z Bandcampa za symboliczną opłatą.
2. Mam też konto na Soundcloudzie, na które będę wrzucał część utworów. Na razie są tam tylko dwa, ale w przyszłości będzie ich dużo więcej.

Warmonger PW
23 października 2017, 09:14
Ojej, ała. Nie wiem, czy to tylko wina konwersji Youtube, czy jednak potrzebujesz nieco pomocy w miksie.

AmiDaDeer PW
23 października 2017, 12:19
Nikt na to wcześniej nie zwracał uwagi, łącznie ze znajomymi muzykami, więc myślę że to może być wina YouTube'a. Może w przyszłości spróbuję zreuploadować filmik z lepszą jakością...

Lord Baffourd PW
23 października 2017, 14:26
Przyjemnie się słucha. Nie wiem czy potraktujesz to jako komplement, ale gdyby kiedykolwiek miała powstać Hotline Miami 3, to zgłaszaj się na kompozytora:)

Kastore PW
23 października 2017, 14:54
To nie brzmi jak Hotline Miami.

AmiDaDeer PW
23 października 2017, 17:56


Nowy album gotowy. Tylko 6 złotych za ściągnięcie, ale odsłuchać możecie za darmo.

AmiDaDeer PW
28 października 2017, 19:06
Jeśli chcecie, możecie odsłuchać miksu utworów na YouTubie:


AmiDaDeer PW
25 listopada 2017, 22:15
Nowy album - 6 utworów za darmo!



Ściągaj stąd.

AmiDaDeer PW
22 grudnia 2017, 22:41
Mały prezent świąteczny: trzy darmowe utwory!



Download here!

AmiDaDeer PW
25 grudnia 2017, 16:39
Remiks utworu z Heroes 2 do odsłuchania i ściągnięcia:



(link)
temat: ArchDeer - muzyka MIDIwave

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel