Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

Bacus PW
2 października, 21:42
Oficjalnie stanowisko Uber Super Baca Pro Evo Team brzmi: Tak, to oficjalne lore kampanii, które powstało przy współpracy z JvC i Januszem Sapkowskim.

Nieoficjalne stanowisko brzmi: Chce to w Shrine.

Trith PW
2 października, 21:48
Czyli będzie redesign tanuki(ch?), great.

Bacus PW
2 października, 21:53
Dla Ciebie Bezlotny ptaszku wszystko!

Trith PW
2 października, 22:22

EDIT
A tak na poważnie:

EDIT2
WiśnioEnty

Hobbit PW
3 października, 00:06
Tanuki jeszcze fajniejsze, a wiśnioent... fajny, tylko jaką dać mu rolę w modzie?

Trith PW
3 października, 00:17
ZROBIŁEM GO TYLKO DLATEGO BO MOGĘ.
To Bacus będzie musiał coś wymyślić. Może mu się do fabuły przyda czy coś.

Andruids PW
3 października, 00:24
Hobbit:
a wiśnioent... fajny, tylko jaką dać mu rolę w modzie?

Musi mieć jakąś rolę? Myślę, że każdy gracz zainteresowany VCMI będzie chciał znaleźć na mapie takiego wiśnioenta niezależnie od Shrine.

Hobbit PW
3 października, 00:34
Musi mieć rolę niekoniecznie pod względem fabularnym, ale pod względem np. mechaniki. Znalezienie takiego wiśnioenta, który nie będzie niczym więcej jak mocniejszym dendroidem, byłoby sztuką dla sztuki. :P

Kastore PW
3 października, 01:21
Nie podoba mi się idea wyróżniania drzew u entów.

Andruids PW
3 października, 03:30
Kastore:
Nie podoba mi się idea wyróżniania drzew u entów.

Skoro niektóre metale (żelazo - złoto), minerały (kamień - obsydian), kolory (złoty - czarny, błękitny itd.) i stany skupienia (kość - duch, woda - lód) wyróżniają się wśród jednostek w H3, to czemu akurat nie konkretne drzewa?

3 października, 08:42
Możnaby z wiśnioenta zrobić machinę bojową. Taką, którą można spotkać na mapie. A w walce by normalnie sobie walczyła jako 8 stack.

Kastore PW
3 października, 09:04
MOŻNA! Można zrobić dodatkowego enta. Można. Ale po co? Po co miałbyś to robić?

Hobbit PW
3 października, 10:40
Andruids:
Skoro niektóre metale (żelazo - złoto), minerały (kamień - obsydian), kolory (złoty - czarny, błękitny itd.) i stany skupienia (kość - duch, woda - lód) wyróżniają się wśród jednostek w H3, to czemu akurat nie konkretne drzewa?
To już ten argument lepiej działa w przypadku różnych rodzajów elfów. Problem tkwi w tym, że "Dendroid" w swojej nazwie nie ma żadnego gatunku drzewa, z jakiego jest "zrobiony" ("zrodzony"? Cholera wie, czym dendroidy właściwie są).

Jedyny sens, jaki widzę, to zrobienie z takiego drzewca jednostki o nazwie Treant (bez jakichkolwiek nawiązań w nazwie do gatunku drzewa) i zrobienie mu właściwości zupełnie niezależnych od dendroidów, a przy tym lekkie przerobienie go graficznie tak, aby bardziej się wyróżniał. Aczkolwiek to ostatnie nie jest właściwie konieczne przy obecnym modelu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine