Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

alien500 PW
12 sierpnia, 20:24
Dosyć ciekawe, oczekuję na więcej wieści na temat prac nad świątynią. ZA WARUDO!

Szaman PW
12 sierpnia, 20:46
Bacus:
O którym Vori mowa?
Modele powstają w ciszy, bo tego potrzebują, ale jak i budynki tak i jednostki są w fazie realizacji. Powoli, ale pracujemy swoim tempem i stylem. Dlatego, aby jakokolwiek uzasadnić słowa wstawie wczesny model Kappy, który obecnie jest w fazie produkcji.

Że tam od razu niedowiarek... z wraz pojawienie się VCMI, jak grzyby po deszczu wyrosły "geniusze" pt: HEJ MAM POMYSŁ NA NOWY ZAMEK! Dlatego też jestem ostrożny, wraz z ukazaniem nam grafik 3D Twój projekt już skoczył o trzy szczeble do góry od projektu Godzilli/Nitja..

Hayven:
I see what you did there.

Podoba mi się :)

Kiedy ja w Przygodach Gunduli dałem drugiemu bohaterowi nazwę po drugorzędnej postaci z GW. To wszyscy na mnie skoczyli.

Bacus dał nazwę po kreskówce z CN i wszyscy happy.

Fuck logic...

Kammer PW
12 sierpnia, 20:48
"strzeble"?

Szaman PW
12 sierpnia, 20:53
Ach ta auto-poprawa:P Już poprawione...

Andruids PW
12 sierpnia, 22:41
Szaman:
Kiedy ja w Przygodach Gunduli dałem drugiemu bohaterowi nazwę po drugorzędnej postaci z GW. To wszyscy na mnie skoczyli.
Wszyscy na Ciebie skoczyli dlatego, że nazwałeś swojego NPC jak jakiegoś randoma, zamiast bezkonkurencyjnie najlepszym imieniem.

Szaman:
wraz z ukazaniem nam grafik 3D Twój projekt już skoczył o trzy szczeble do góry od projektu Godzilli/Nitja..
Ile szczebli brakuje do poziomu Dworu, albo Szklarni?

Szaman PW
12 sierpnia, 23:21
@Andruids Można by rzec ze są na tym samym poziomie:) Choć szklarnia trochę wyżej. Bo bodajże? można w nią zagrać już? (Jakaś bete?).

13 sierpnia, 10:41
Cytat:
Rasa:Człowiek
Specjalizacja:Dyplomacja
Bio:(...)

Zastanawiam się - z czysto praktycznego punktu widzenia - jaki efekt przynosi specjalizacja w Dyplomacji w VCMI. W oryginalnych Herosach nie ma żadnego bohatera z taką specjalizacją, z drugiej strony specjalizacje w takich umiejętnościach zwiększają ich działanie o 5%. Kod w modzie w VCMI na specjalizację w Dyplomacji napisać łatwo i silnik gry przemiele tę informację, ale w jaki sposób premia zostanie naliczona - trudno mi powiedzieć.

Gdyż co robi ogólnie Dyplomacja? Sprawia, że słabsze oddziały chcą dołączyć do naszej armii oraz obniżają koszt poddania odpowiednio o 20%/40%/60%.
Czy więc specjalizacja w dyplomacji spowoduje, że algorytm obliczania "chętności" dołączenia do armii uwzględni dodatkowy współczynnik? Czy koszty poddania zwiększą się o 20% + 20*0.05% ? Tego bez znajomości kodu nie można stwierdzić. Na to pytanie musi odpowiedzieć ktoś z VCMI Teamu. Warmonger?

Andruids PW
13 sierpnia, 13:18
Zastanawiam się - z czysto praktycznego punktu widzenia - jaki efekt przynosi specjalizacja w Dyplomacji w VCMI.
Specjalizację w vcmi można (do pewnego stopnia) dokładnie określić. Może to być 5% jak w przypadku płatnerstwa, 10% jak logistyki, albo 2% jak przy nawigacji. I biorąc pod uwagę jak znaczącą dawałoby to przewagę, postulowałbym za tym ostatnim.

Warmonger PW
14 sierpnia, 06:22
EDIT: sprawdziłem. Dyplomacja ma wartość liczbową i wpływa na przyłączanie stworzeń. Osobnym efektem jest bonus SURRENDER_DISCOUNT.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [VCMI/Projekt] Świątynia/Shrine